X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HI-San Francisco Downtown (Union Square)

312 Mason Street, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google *** Uwaga: Jest jeszcze jeden hostel, który znajduje się również na Mason Street, zaledwie 2 przecznice na południe od nas. Mieliśmy kilka osób błędnie zameldować się w złym hostelu. Upewnij się, że jesteś we właściwym miejscu - 312 Mason Street (między Geary i O'Farrell). Poszukaj Hostelling logo Międzynarodowych spoza naszego wejścia.

Z lotniska:
Bart: Pociągiem BART z lotniska do stacji Powell. (Pociągi kursują 4 rano do północy w dni powszednie, 6 rano do północy w sobotę, a 8 rano do północy w niedziele i święta.) Spacer dwie przecznice na północ od Powell Street, skręcić w lewo na O'Farrell Street, a następnie skręcić w prawo na Mason Street . Schronisko znajduje się na prawej stronie.

Na lotniska: lorrie w Airport Service oferuje zniżkę w wysokości $ 14 za osobę za transfer między San Francisco International Airport i HI-hostele w San Francisco. Kontakt do schroniska, aby uzyskać więcej informacji i rezerwacji.

Taksówką: Są to zazwyczaj mnóstwo prywatnych taksówek dostępnych na lotnisku. Sprawdzić oficjalnego postoju taksówek na zewnątrz odbioru bagażu. Jazdy z SFO do hostelu będzie z powrotem około 50 dolarów.

Od Greyhound stacji:
Z dworca w Greyhound w San Francisco Temporary terminalu Transbay, wyjść i skręcić w prawo w Folsom. Zabierz swoje pierwsze prawo na Beale i chodzić 1 blok. Krzyż Howard i znaleźć muni Przystanek autobusu nr 38 w północno-wschodnim narożniku Howarda i Beale. Weź Muni autobus # 38 do Geary i Powella. Kontynuuj chodzenie zachód na Geary na 1 blok, a następnie skręcić w lewo na Mason. Schronisko jest w pierwszym bloku po lewej stronie.

Od Amtrak:
Najbliższa stacja kolejowa Amtrak jest w Emeryville, ale Amtrak oferuje połączenia autobusem do San Francisco. Przy zakupie bilet na pociąg, wybierz 'San Francisco - Westfield Shopping Center "jako miejsca docelowego. Od centrum handlowego przystanku autobusowego, w odległości dwóch przecznic na północ od Powell Street, skręcić w lewo na O'Farrell Street, a następnie skręcić w prawo na Mason Street. Schronisko znajduje się na prawej stronie.

Samochodem:
Od Van Ness Avenue (US 101), jazdy na wschód od Post Street. Skręć w prawo na Mason Street. Hostel znajduje się dwie przecznice w dół, po lewej stronie ulicy.

Park w strefie ładunkowej przed hostelu, pracownicy recepcji skieruje Cię do stałego parkowania. Spodziewać się zapłacić około 20 dolarów za dzień, w pobliskim parkingu.