X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HI - San Francisco - City Center

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 66%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Bart: Pociągiem BART z lotniska do stacji Civic Center. (Pociągi kursują 4 rano do północy w dni powszednie 6 rano do północy w sobotę, a 8 rano do północy w niedziele i święta.) Wyjdź stacji przy użyciu wyjścia UN Plaza. Spacer przez plac w kierunku ratusza (duży budynek) kopułą i skręcić w prawo na Larkin Street. Zaledwie 5 przecznic na północ od Larkina, a następnie skręcić w prawo na Ellis Street. Hostel jest pierwszym budynkiem na prawą stronę.

Na lotniska: Lotnisko Usługa lorrie oferuje zniżkę w wysokości 14 dolarów za osobę za transfer między San Francisco International Airport i schroniskach HI-San Francisco. Kontakt z hostelu na więcej informacji i rezerwacje.

Taksówką: Są to zazwyczaj mnóstwo prywatnych taksówek dostępnych na lotnisku. Poszukaj oficjalnego postoju taksówek na zewnątrz odbioru bagażu. Jazdy z SFO do hostelu będzie z powrotem około 50 dolarów.

KORZYSTANIE Greyhound:
Od stacji Greyhound w tymczasowej Transbay Terminal w San Francisco, wyjściem i skręcić w prawo w Folsom. Skręć w prawo na Beale i chodzić 1 blok. Krzyż Howard, i znaleźć przystanek autobusu nr 38 MUNI w północno-wschodnim narożniku Howard i Beale. Weź autobus Muni 38 do ul Larkin Geary i. Krzyż Geary chodzić na południe od Larkina na 2 bloki, a następnie skręcić w lewo na Ellis. Schronisko jest pierwszy budynek po prawej stronie.

KORZYSTANIE Amtrak:
Najbliższa stacja kolejowa Amtrak jest w Emeryville, ale Amtrak oferuje łączący autobusem do San Francisco. Przy zakupie biletu na pociąg, wybierz "San Francisco - Civic Center" jako miejsca docelowego. Od przystanku autobusowego Civic Center, chodzić na zachód przez ONZ Plaza w kierunku ratusza (duży budynek) kopułą i skręcić w prawo na Larkin Street. Zaledwie 5 przecznic na północ od Larkina, a następnie skręcić w prawo na Ellis Street. Hostel jest pierwszym budynkiem na prawą stronę.

PROWADZENIE:
Od Van Ness Avenue (US 101), jazdy na wschód od O'Farrell Street. Skręć w lewo na O'Farrell Street. Skręć w prawo na ulicy i Hyde natychmiast skręcić w prawo na Ellis Street. Schronisko znajduje się na końcu bloku na lewym boku.

Park w strefie załadunku przed hostelu, personel recepcji skieruje cię do stałego parkowania w pobliżu. Spodziewać się zapłacić 10 dolarów za 12 godzin.