X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HI San Francisco - City Center

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 66%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Bart: Pociągiem BART z lotniska do stacji Civic Center. (Pociągi kursują 4 rano do północy w dni powszednie, 6 rano do północy w sobotę i 8 rano do północy w niedziele i święta). Wyjście z dworca przy użyciu wyjścia UN Plaza. Spacer po placu w kierunku ratusza (duży budynek) i kopułą skręcić w prawo w ul Larkin. Spacer 5 bloków na północ od Larkina, a następnie skręcić w prawo w ul Ellis. Hostel jest pierwszym budynkiem na prawą stronę.

Poprzez transfer: Lotnisko Usługa lorrie oferuje zniżkę w wysokości 14 dolarów za osobę za transfer pomiędzy San Francisco International Airport i hosteli HI-San Francisco. Kontakt z hostelem więcej informacji i rezerwacje.

Taksówką: Są to zazwyczaj mnóstwo prywatnych taksówki dostępne na lotnisku. Spójrz na oficjalne postoju taksówek na zewnątrz odbioru bagażu. Jazda z SFO do hostelu będzie z powrotem około 50 dolarów.

KORZYSTANIA Greyhound:
Z dworca Greyhound na tymczasowych Transbay Terminal w San Francisco, wyjść i skręcić w prawo w Folsom. Zabierz swoje pierwsze prawo na Beale i chodzić 1 blok. Krzyż Howard, i znaleźć przystanek autobusu nr 38 MUNI w północno-wschodnim narożniku Howard i Beale. Weź autobus Muni # 38 na ul Larkin Geary i. Krzyż Geary chodzić na południe od Larkina na 2 bloki, a następnie skręcić w lewo na Ellis. Schronisko jest pierwszy budynek po prawej stronie.

KORZYSTANIA Amtrak:
Najbliższa stacja kolejowa Amtrak jest w Emeryville, ale Amtrak oferuje łączący autobusem do San Francisco. Przy zakupie bilet na pociąg, wybierz "San Francisco - Civic Center" jako miejsca docelowego. Od przystanku autobusowego Civic Center, chodzić na zachód przez ONZ Plaza w kierunku ratusza (duży budynek) i kopułą skręcić w prawo w ul Larkin. Spacer 5 bloków na północ od Larkina, a następnie skręcić w prawo w ul Ellis. Hostel jest pierwszym budynkiem na prawą stronę.

PRACA:
Od Van Ness Avenue (US 101), jazdy na wschód od ul O'Farrell. Skręć w lewo na O'Farrell Street. Skręć w prawo na ulicy i natychmiast Hyde skręcić w prawo w ul Ellis. Schronisko znajduje się na końcu bloku na lewym boku.

Park w strefie załadunku przed schronisku; Personel recepcji skieruje cię do stałego parking w pobliżu. Spodziewać się zapłacić $ 10 na 12 godzin.