X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HI - San Francisco - City Center Hostel

685 Ellis Street, CA 94109, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 64%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Bart: Pociągiem BART z lotniska do stacji Civic Center. (Pociągi kursują 4 rano do północy w dni powszednie 6 rano do północy w sobotę, a 8 rano do północy w niedziele i święta.) Wyjdź stacji przy użyciu wyjścia UN Plaza. Spacer przez plac w kierunku ratusza (duży budynek) kopułą i skręcić w prawo na Larkin Street. Zaledwie 5 przecznic na północ od Larkina, a następnie skręcić w prawo na Ellis Street. Hostel jest pierwszym budynkiem na prawą stronę.

Na lotniska: Lotnisko Usługa lorrie oferuje zniżkę w wysokości 14 dolarów za osobę za transfer między San Francisco International Airport i schroniskach HI-San Francisco. Kontakt z hostelu na więcej informacji i rezerwacje.

Taksówką: Są to zazwyczaj mnóstwo prywatnych taksówek dostępnych na lotnisku. Poszukaj oficjalnego postoju taksówek na zewnątrz odbioru bagażu. Jazdy z SFO do hostelu będzie z powrotem około 50 dolarów.

KORZYSTANIE Greyhound:
Od stacji Greyhound w tymczasowej Transbay Terminal w San Francisco, wyjściem i skręcić w prawo w Folsom. Skręć w prawo na Beale i chodzić 1 blok. Krzyż Howard, i znaleźć przystanek autobusu nr 38 MUNI w północno-wschodnim narożniku Howard i Beale. Weź autobus Muni 38 do ul Larkin Geary i. Krzyż Geary chodzić na południe od Larkina na 2 bloki, a następnie skręcić w lewo na Ellis. Schronisko jest pierwszy budynek po prawej stronie.

KORZYSTANIE Amtrak:
Najbliższa stacja kolejowa Amtrak jest w Emeryville, ale Amtrak oferuje łączący autobusem do San Francisco. Przy zakupie biletu na pociąg, wybierz "San Francisco - Civic Center" jako miejsca docelowego. Od przystanku autobusowego Civic Center, chodzić na zachód przez ONZ Plaza w kierunku ratusza (duży budynek) kopułą i skręcić w prawo na Larkin Street. Zaledwie 5 przecznic na północ od Larkina, a następnie skręcić w prawo na Ellis Street. Hostel jest pierwszym budynkiem na prawą stronę.

PROWADZENIE:
Od Van Ness Avenue (US 101), jazdy na wschód od O'Farrell Street. Skręć w lewo na O'Farrell Street. Skręć w prawo na ulicy i Hyde natychmiast skręcić w prawo na Ellis Street. Schronisko znajduje się na końcu bloku na lewym boku.

Park w strefie załadunku przed hostelu, personel recepcji skieruje cię do stałego parkowania w pobliżu. Spodziewać się zapłacić 10 dolarów za 12 godzin.