X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HI - San Diego - Point Loma

3790 Udall St, San Diego, USA

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jazdy: (mamy darmowy parking na ulicy publicznej)

Od terminalu lotniska, skręcić w prawo na North Harbor Dr, innego prawa na Nimitz Blvd, a jeszcze inna prawda na Chatsworth, a następnie w lewo na poinsecja i znowu w lewo w Udall. Jesteśmy przed blok po prawej. Strzeż się! Taksówkarze San Diego wydają się mieć niewielką wiedzę o okolicy, więc dać im wskazówki. Taksówki powinny być tylko około 13 dolarów od lotniska (w tym końcówki).

Od wschodu: Take I-8 przez całą drogę na zachód. Kiedy to się skończy, będzie zrzucić Cię na ulicy o nazwie Sunset Cliffs. Śledź, że do Woltera, skręcamy w lewo. Nadal pod górę do Worden i skręcić w prawo. Jesteśmy przed blok po lewej stronie.

Od północy: Take I-5 do wyjścia Rosecrans. Dalej Rosecrans. Gdy dojdziesz do Lytton skręcić w prawo. Śledź, że do Woltera, skręcić w prawo. Nadal w dół do Worden i skręcamy w lewo. Jesteśmy przed blok po lewej stronie.

Transport publiczny: (na wszystkie punkty tankowania w stoły do ​​www.sdcommute.com czas przejść lub zadzwoń 1-800-dojazdy)

* # 923 kursuje od 6 rano do 18:30 pn - nd. (Ograniczona na SAT i NO niedziela BUS). Zalecamy taksówką (13 $), jeśli zamierzają Państwo przyjechać później lub w niedzielę. Więcej szczegółów prosimy o kontakt z hostelu. *

Hawaje San Diego, Point Loma jest obsługiwany przez autobus # 923. Przystanek znajduje się jedną przecznicę od schroniska na Voltaire i poinsecja. Od Woltera skręcić w prawo na poinsecja, a następnie w prawo na Udall Street. To znajduje się na końcu bloku, w dużym czerwonego budynku.

Dworzec: (Amtrak)
Autobus: z dworca pieszo Amtrak na Broadwayu (ulica przed Amtrak). Podnieś # 923 idzie do Ocean Beach (Weź 992 do 923 w soboty). Wysiąść na poinsecja i Voltaire. Przejść przez ulicę w dół poinsecja i skręcić w prawo na Udall. Schronisko jest czerwony budynek po prawej stronie. Zapoznaj się z 992 do 923 w soboty.

Dworzec autobusowy: (Greyhound)
Autobus: Z dworca Greyhound chodzić po drugiej stronie ulicy na tan budynku z czerwonym wykończeniem i fioletowymi oknami. Na parterze jest kompleks tranzytu. Weź wózek (linia pomarańczowa, kolej) w kierunku centrum, i wyjść z wózka w Santa Fe Station w San Diego. Następnie wyjść z tej stacji na zbiegu ulic Kettner Broadway i. Autobusem # 923 do Ocean Beach i wyjść z autobusu na ul Poinsettia Woltera i. Przejść przez ulicę do biblioteki na rogu, a następnie spacer wokół bloku do daleko północno-zachodnim rogu. Hostel jest duży, czerwony 2 piętrowy budynek na rogu. Czas podróży to 35 minut autobusem / wózka, 25 min taksówką.

Lotnisko: (SAN)
Autobus: Spacer w North Harbor Drive i złapać autobus nr 923 od strony lotniska ulicy. Wysiąść z autobusu na Voltaire i poinsecja. Przejść przez ulicę w dół poinsecja i skręcić w prawo na Udall. Schronisko jest czerwony budynek po prawej stronie.