X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HI - San Diego - Point Loma Hostel

3790 Udall St, San Diego, USA

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jazdy: (mamy darmowy parking na ulicy publicznej)

Od terminalu lotniska, skręcić w prawo na North Harbor Dr, innego prawa na Nimitz Blvd, a jeszcze inna prawda na Chatsworth, a następnie w lewo na poinsecja i znowu w lewo w Udall. Jesteśmy przed blok po prawej. Strzeż się! Taksówkarze San Diego wydają się mieć niewielką wiedzę o okolicy, więc dać im wskazówki. Taksówki powinny być tylko około 13 dolarów od lotniska (w tym końcówki).

Od wschodu: Take I-8 przez całą drogę na zachód. Kiedy to się skończy, będzie zrzucić Cię na ulicy o nazwie Sunset Cliffs. Śledź, że do Woltera, skręcamy w lewo. Nadal pod górę do Worden i skręcić w prawo. Jesteśmy przed blok po lewej stronie.

Od północy: Take I-5 do wyjścia Rosecrans. Dalej Rosecrans. Gdy dojdziesz do Lytton skręcić w prawo. Śledź, że do Woltera, skręcić w prawo. Nadal w dół do Worden i skręcamy w lewo. Jesteśmy przed blok po lewej stronie.

Transport publiczny: (na wszystkie punkty tankowania w stoły do ​​www.sdcommute.com czas przejść lub zadzwoń 1-800-dojazdy)

* # 923 kursuje od 6 rano do 18:30 pn - nd. (Ograniczona na SAT i NO niedziela BUS). Zalecamy taksówką (13 $), jeśli zamierzają Państwo przyjechać później lub w niedzielę. Więcej szczegółów prosimy o kontakt z hostelu. *

Hawaje San Diego, Point Loma jest obsługiwany przez autobus # 923. Przystanek znajduje się jedną przecznicę od schroniska na Voltaire i poinsecja. Od Woltera skręcić w prawo na poinsecja, a następnie w prawo na Udall Street. To znajduje się na końcu bloku, w dużym czerwonego budynku.

Dworzec: (Amtrak)
Autobus: z dworca pieszo Amtrak na Broadwayu (ulica przed Amtrak). Podnieś # 923 idzie do Ocean Beach (Weź 992 do 923 w soboty). Wysiąść na poinsecja i Voltaire. Przejść przez ulicę w dół poinsecja i skręcić w prawo na Udall. Schronisko jest czerwony budynek po prawej stronie. Zapoznaj się z 992 do 923 w soboty.

Dworzec autobusowy: (Greyhound)
Autobus: Z dworca Greyhound chodzić po drugiej stronie ulicy na tan budynku z czerwonym wykończeniem i fioletowymi oknami. Na parterze jest kompleks tranzytu. Weź wózek (linia pomarańczowa, kolej) w kierunku centrum, i wyjść z wózka w Santa Fe Station w San Diego. Następnie wyjść z tej stacji na zbiegu ulic Kettner Broadway i. Autobusem # 923 do Ocean Beach i wyjść z autobusu na ul Poinsettia Woltera i. Przejść przez ulicę do biblioteki na rogu, a następnie spacer wokół bloku do daleko północno-zachodnim rogu. Hostel jest duży, czerwony 2 piętrowy budynek na rogu. Czas podróży to 35 minut autobusem / wózka, 25 min taksówką.

Lotnisko: (SAN)
Autobus: Spacer w North Harbor Drive i złapać autobus nr 923 od strony lotniska ulicy. Wysiąść z autobusu na Voltaire i poinsecja. Przejść przez ulicę w dół poinsecja i skręcić w prawo na Udall. Schronisko jest czerwony budynek po prawej stronie.