X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HI - Sacramento

925 H Street, Sacramento, USA

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google KORZYSTANIE Amtrak:
Wysiąść Amtrak w Sacramento stacji (SAC), położone na I Street i 5th Street. Spacer 5 przecznic na wschód od I ulicy, a następnie skręcić w lewo na 10th Street i idź 1 blok. Hostel znajduje się po lewej stronie, w H i 10.

PROWADZENIE:
Hostel jest w centrum Sacramento, 4 bloki od State Capitol i 5 przecznic od stacji Amtrak. Z San Francisco, Reno, czy Tahoe samochodem, jest łatwo dostępne poprzez autostrada I-80 do autostrady I-5. Od I-5 North, zjazd J Street, skręcić w lewo na ulicy 8, następnie w prawo na H Street.

Niewielki parking jest dostępny na miejscu za 5 dolarów za dobę, za samochód i jest na kto pierwszy, ten lepszy. Jest 5 minut zone loading naprzeciwko hostelu, park tam i przyjść uzyskania informacji, gdzie zaparkować.

KORZYSTANIE Greyhound:
Stacja Greyhound znajduje się 420 Richards Blvd. Sacramento, CA 95811. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Regionalnego Transit aby linie autobusowe do dyspozycji http://www.sacrt.com/ hostel.

Z lotniska:
Autobusem: Autobusem Yolo do 8 i J ulic (US $ 2.50). Autobus odjeżdża z terminali A i B.

Na lotniska: Weź van transport do schroniska (od US $ 14-15 za osobę). 1-800-BLUEVAN

Samochodem: Samochodem, podejmują Interstate 5 południe do wyjścia J Street, a następnie J Street na 10th Street. Skręć w lewo na 10th Street. Hostel znajduje się 2 przecznice na północ, na ulicach 10 i H. Zadzwoń od razu do schroniska dla instrukcji parkingowych.