X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HI-Los Angeles South Bay Hostel

3601S. Gaffey Street, San Pedro, Los Angeles, California, USA

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 69%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samochodem: Weź 110 (Port) Freeway na południe do San Pedro. 110 autostrada kończy się w San Pedro na Gaffey Street. Pobyt w lewo na ulicy i Południowo Gaffey dysk trzy mile w dół Gaffey do Gate Park Anioła. Skręć w prawo na podjazd w 36-ta St Budynki hostelu są po lewej stronie drogi, wejść przez dziedziniec.

Autobus: Od Union Station metrem 450 Południowej do Pacyfiku i 19th St San Pedro. Możesz wziąć taksówkę do hostelu lub Take 246 autobusem na południe do 38. i Pacyfiku. Spacer na północ 38-ga do Gaffey, zrobić prawo i jechać pod górę na podjeździe, po lewej stronie przed 36-te St z innych miejsc w Los Angeles Idź do www.metro.net dodatkowych rozkładów jazdy. * Należy pamiętać, # 246 autobus zatrzymuje się na 19 i Pacyfiku po godzina dziewiętnasta.
Od LAX: Weź dużo transport C do centrum autobusem. Autobusem nr 232 na zachód do Anaheim i Avalon. Autobusem nr 246 West (San Pedro, PT Fermin) na 38. i Pacyfiku. Spacer na północ 38-ga do Gaffey St Skręć w prawo na Gaffey i hostel będzie po lewej stronie w dół sposób jazdy. * Należy pamiętać, # 246 autobus zatrzymuje się na 19 i Pacyfiku po godzina dziewiętnasta.
OR
LAX: Weź Super Shuttle lub Prime transfer czasu do hostelu.

Metro rail: pociąg metra znajduje się na Długim Mall Transit Brzeg. To jest około 9 km od hostelu. Nie można pojechać metrem do hostelu, musisz wziąć długiej plaży nr 232 (LAX Ctr City Bus) z Anaheim i Avalon. Stamtąd autobusem # 246 (San Pedro -. Pt Fermin) na 38. i Pacyfiku. Spacer na północ 38-ga do Gaffey wykonać prawo i udać się na wzgórze do podjazdu po lewej stronie przed 36th St

AMTRAK: hub Amtrak jest na Union Station w centrum Los Angeles, postępuj zgodnie ze wskazówkami autobusowe powyższe od Union Station.