X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HI Boston

19 Stuart St., Boston, MA, Boston, USA

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Metrem z lotniska:
Opcja 1: Weź bezpłatny autobus Silver Line do Dworca Południowego. Zobacz albo metrem lub na piechotę dojazdu od Dworca Południowego poniżej.
Opcja 2: Weź bezpłatny transport do stacji metra na lotnisko. Weź Niebieska Linia przychodzących do State Street i przenieść do Orange Line. Weź wychodzących Orange Line (Westbound) dwa przystanki do Chinatown. Wyjście z dworca i iść w dół Washington St w kierunku przeciwnym do ruchu. Skręć w prawo na Stuart St nasz hostel jest pół przecznicy dalej po prawej stronie na 19 Stuart St (Spójrz na wielki pomarańczowy H!)

Metrem od dworca kolejowego:
Weź czerwoną linią w kierunku Alewife. W Parku St, zmieni się na zieloną linię. Zapoznaj się z zielonej linii wychodzących (Westbound) jeden przystanek do Boylston. Wyjdź stacji i schodzić Tremont St w kierunku ruchu. Skręć w lewo na Stuart St nasz hostel jest pół przecznicy dalej po lewej na 19 Stuart St

Pieszo od dworca kolejowego:
Nasz hostel znajduje się około pół kilometra. Skręć w lewo na zjazd i chodzić na dwóch blokach w dół Atlantic Ave. Skręć w prawo na Kneeland St iść prosto do czterech bloków. Kneeland St zamieni się Stuart St nasz hostel będzie po prawej stronie na 19 Stuart St

Alternatywnie taksówką z lotniska powinny kosztować około 30 dolarów.
Alternatywnie taksówką z Dworca Południowego będzie kosztować około 5 dolarów.
Metro kosztuje 2,50 $ za przejazd (nie trzeba płacić jeszcze raz, gdy pozostała w stacji i przekazywanie między liniami metra)