X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HI - Boston Hostel

19 Stuart St., Boston, MA, Boston, USA

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Metrem z lotniska:
Opcja 1: Weź bezpłatny autobus Silver Line do Dworca Południowego. Zobacz albo metrem lub na piechotę dojazdu od Dworca Południowego poniżej.
Opcja 2: Weź bezpłatny transport do stacji metra na lotnisko. Weź Niebieska Linia przychodzących do State Street i przenieść do Orange Line. Weź wychodzących Orange Line (Westbound) dwa przystanki do Chinatown. Wyjście z dworca i iść w dół Washington St w kierunku przeciwnym do ruchu. Skręć w prawo na Stuart St nasz hostel jest pół przecznicy dalej po prawej stronie na 19 Stuart St (Spójrz na wielki pomarańczowy H!)

Metrem od dworca kolejowego:
Weź czerwoną linią w kierunku Alewife. W Parku St, zmieni się na zieloną linię. Zapoznaj się z zielonej linii wychodzących (Westbound) jeden przystanek do Boylston. Wyjdź stacji i schodzić Tremont St w kierunku ruchu. Skręć w lewo na Stuart St nasz hostel jest pół przecznicy dalej po lewej na 19 Stuart St

Pieszo od dworca kolejowego:
Nasz hostel znajduje się około pół kilometra. Skręć w lewo na zjazd i chodzić na dwóch blokach w dół Atlantic Ave. Skręć w prawo na Kneeland St iść prosto do czterech bloków. Kneeland St zamieni się Stuart St nasz hostel będzie po prawej stronie na 19 Stuart St

Alternatywnie taksówką z lotniska powinny kosztować około 30 dolarów.
Alternatywnie taksówką z Dworca Południowego będzie kosztować około 5 dolarów.
Metro kosztuje 2,50 $ za przejazd (nie trzeba płacić jeszcze raz, gdy pozostała w stacji i przekazywanie między liniami metra)