Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

HI Baltimore

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 9.0
 • Bezpieczeństwo 9.1
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 8.9
 • Atmosfera 8.5
 • Czystość 8.8
 • Udogodnienia 8.5

Lokalizacja

17 West Mulberry Street

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Ogólne informacje na temat transportu publicznego
** Sprawdź nowy hostel WYCIECZKOWICZ od drzwi do drzwi, autobus, że wahadłowce podróżujących między hosteli strefy. Idź do www.hostelhiker.com dla tras, cen i planowania informacji!
Jednokierunkowa pass jest 1,60 dolarów i cały dzień nieograniczony przebieg jest $ 3,50. Całodniowy karnet jest dobre dla wszystkich środków transportu publicznego - autobusy, metro, kolej. Sprawdź na stronie MTA do informacji na temat sposobu, aby dostać się do hostelu z dowolnego miejsca. Zobacz: www.mtamaryland.com
Możesz kupić kolej i metro przechodzi w szafach znajdujących się w pobliżu przystanków. Nie musisz dokładnie zmiany na światła kolejowych i metra podań.
Można kupić karnety autobusowe, gdy pojawi się na autobus. Będziesz musiał dokładnie zmiany.
Jest bezpłatny transfer Charm Miasto obiegowe, że idzie do większości głównych atrakcji turystycznych w Baltimore City. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz www.charmcitycirculator.com
** Sprawdź nowy hostel-to-hostelu autobusem Hostel Hiker. Idź do www.hostelhiker.com więcej szczegółów.

Wskazówki
BWI Airport:
1. Light Rail:
 Pełną harmonogramu i czasu pracy na stronie internetowej:
http://www.mtamaryland.com/services/lightrail/
 Light Rail jest szybkie i tanie, jeden 1,60 dolarów droga, 3,50 dolarów przez cały dzień nieograniczony przebieg (dobre dla wszystkich masowego tranzytu). Pozostawia bezpośrednio z terminala BWI. Przeciętny jazdy na Centre Street przystanku zajmie około 30 minut. Można kupić bilety na stoiskach biletowych zlokalizowanych wewnątrz BWI skąd odjeżdża pociąg.
 Po wylądować następujące objawy dla Transport naziemny i kolej (symbol) w BWI pociąg. Wszystkie pociągi kolej pozostawiając BWI zabierze Cię do centrum Baltimore. Weź kolej z BWI do centrum Street Light Rail Stop. Spacer w kierunku pociąg jechał i zrobić pierwszy prawo na pomnik ulicy. Chodzić dwa bloki i skręcić w prawo na Cathedral Street. Spacer trzy bloki i skręcić w lewo na Mulberry Street. Schronisko drugim budynku po prawej stronie. Znajdujemy się w trzy piętrowym piaskowca rezydencji. Całkowita odległość jest mile, lub około 10 minut.
W pobliżu znajdują się pomnika Waszyngtona, Enoch Pratt Free Library i Bazylika Baltimore.
2. Taxi:
 Aby wziąć taksówkę z lotniska należy kierować się na transporcie lądowym i taksówki (symbol samochodu). Przeciętny jazdy od BWI do hostelu kosztuje około 30,00 dolarów.
3. Transfer:
 BWI Super Shuttle oferuje podróż do Downtown 24 godziny na dobę. Aby zadzwonić rezerwacja 1-800-258-3826 lub zobaczyć www.supershuttle.com
 transfer z lotniska oferuje usługi od 3 nad ranem do północy. Aby zadzwonić rezerwacja 1-800-776-0323 lub zobaczyć www.theairportshuttle.com
Dulles International Airport:
Aby dostać się do Baltimore z Dulles International Airport to zajmie ci jeden do jednego i pół godziny jazdy samochodem, lub do trzech godzin w transporcie publicznym. Jeśli to możliwe, latające w BWI byłoby o wiele lepszym rozwiązaniem.
1. Transport publiczny
 Weź Washington wydruku Service (http://www.washfly.com/flyer_bus_schedule.htm) od międzynarodowego lotniska Dulles do stacji metra West Falls Church (10,00 dolarów w jedną stronę).
Alternatywna droga na weekendy, kiedy pociąg MARC nie jest uruchomiony to wziąć DC z West Falls Church na przystanku LEnfant Plaza. Transfer do zielonej linii w kierunku Greenbelt. Weź zieloną linię do Greenbelt zatrzymać i zamknąć stację metra. Wsiadamy do autobusu B30 do Baltimore Washington International Airport (BWI). BWI się na kolej do centrum Baltimore. Należy kierować do Light Rail powyżej. Całkowity koszt wyniesie około 10,00 dolarów.
 Zapisz się do metra i weź Orange Line (w kierunku New Carrollton) do metra Centrum.
 Na Metro Center będzie przełączyć się na czerwonej linii (w kierunku Albany) i wysiąść na Union Station. Całkowity koszt metra będzie około $ 2,35 (ceny mogą się różnić lub informacje mogły ulec zmianie).
 Na Union Station wziąć MARC trenować Penn Line (od poniedziałku do piątku TYLKO, Amtrak w soboty i niedziele) W kierunku północnym do Baltimore - (http://www.mtamaryland.com/services/marc/schedulesSystemMaps/penn_Sept08%20.pdf).
 Wysiąść na Penn Station i postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej Penn Station.
Całkowity koszt pociągu MARC jest 7,00 dolarów w jedną stronę. Amtrak waha się od 14,00 dolarów do 30,00 dolarów.
2. Taxi
 taksówką będzie kosztować ponad 100,00 dolarów i nie jest realne. Dulles jest więcej niż godzinę (do dwóch godzin z ruchu), z dala od miasta Baltimore.
3. Super transfer
 Transfer z Dulles będzie kosztować 90,00 dolarów dla pierwszej osoby i 10,00 dolarów każda dodatkowa osoba. Zlokalizować stoisko Super transfer na lotnisko do korzystania z tego sposobu transportu.

Śródmieście Greyhound Dworzec autobusowy:
1. Transport publiczny
 Z dworca autobusowego Greyhound wziąć 27 autobus na przystanku w pobliżu Saratoga Street. Idź na wschód na Saratoga Street (numery zostaną schodząc) na trzy bloki. Skręć w lewo na ulicy Wolności i iść jeden blok. Skręć w prawo na Mulberry Street. Schronisko jest drugie drzwi po prawej stronie, 17 West Mulberry Street.
 Nie polecam spaceru od dworca autobusowego w centrum miasta. Dworzec autobusowy został niedawno przeniósł nieco z miasta i jest w strefie przemysłowej. Spacer jest dość łatwe, ale można chodzić przez obszary, które mają dużo starych budynków przemysłowych i nie wiele osób na ulicy.
2. Taxi
 taksówką od Greyhound będzie kosztować 8,00 dolarów do 12,00 dolarów, w zależności od natężenia ruchu.

Podróż Plaza (Greyhound, China Town Autobusy):
1. Transport publiczny
 Weź # 20 autobus do centrum miasta. Wysiąść na skrzyżowaniu ulic Fayette oraz Charles. Spacer na północ (z przepływem ruchu) na Charles Street na 3 bloki. Skręć w lewo na Mulberry Street. Hostel znajduje się w pobliżu skrzyżowania ulic katedry oraz Mulberry na lewej stronie. Jazdy autobusem od Travel Plaza zajmie około 40 minut.
Niektóre China Town Autobusy oferują dowóz przy 323 Park Avenue. Ta lokalizacja jest jedną przecznicę od hostelu. Działa to po przybyciu na Travel Plaza i van 15 pasażerów, a następnie przejście do przystanku 323 Park Avenue. Z tego przystanku można dojść blok z przepływu ruchu na Mulberry Street. Skręć w prawo na Mulberry Street i iść jeden blok na ulicy Katedralnej. Schronisko jest drugie drzwi na prawo, po ulicy Katedralnej.

Megabus * Nie zalecamy Mega Bus !!
1. Musisz spacerem od Whitemarsh Park and Ride w Town Center (od parkingu skręcić w prawo na Honeygo Blvd, w lewo na Campbell Blvd, w prawo na Town Center Dr)
2. Autobusem nr 35.
3. Wysiąść na Saratoga i ulic katedry.
4. Spacer jedną przecznicę na północ na ulicy Katedralnej (na ruchu) i skręcić w prawo na Mulberry Street. Hostel znajduje się drugie drzwi na prawo.
Bolt Bus
1. Śruba Autobus będzie podwieźć na Penn Station. Po wysiąść z autobusu trzeba będzie iść w kierunku dworca Penn Station (z przepływem ruchu). Przystanek autobusowy transfer jest bezpłatny i na rogu przed wejściem podjazd do dworca Penn Station. Proszę śledzić dojazdu od dworca Penn Station, aby dostać się do hostelu.
MVP Bus
1. autobus MVP będzie podwieźć na North Avenue i Charles Street. Będziemy chcieli, aby chodzić na południe na Charles Street (na ruchu) dla dwóch bloków przybyć na Penn Station. Iść przed Penn Station na rogu ulicy św Pawła do połowu jazdy idąc w kierunku schroniska. Wskazówek od dworca Penn Station, aby dostać się do hostelu.
Penn Station
1. Z dworca Penn Station wziąć autobus nr 3 w dół Saint Paul Street. Po wyjściu z zakrętu z dworca kolejowego w kierunku lewo i dojść do wejścia do napędu. Jest przystanek autobusowy na rogu napędu i Saint Paul Street. # 3 autobus spadnie ci się naprzeciwko hostelu na rogu ulic Katedra Mulberry i. Autobus jest 1,60 dolarów w jedną stronę lub 3,50 dolarów na przejściu przez cały dzień. Jazdy autobusem od dworca kolejowego zajmie około 20 minut.
2. Urok miasta Cyrkulator jest bezpłatny transfer, który działa w całym mieście (www.charmcitycirculator.com). Można go odebrać z dworca Penn Station w tym samym miejscu będzie można odebrać Bus # 3. Chcesz wysiąść na skrzyżowaniu Mulberry Street i Saint Paul Street. Będziesz iść pod górę na Mulberry Street (wobec ruchu) dla zaledwie około dwóch bloków. Schronisko jest drugi do ostatnich drzwi na lewo, zanim pojawi się na ulicy Katedralnej.
 Godziny Lato operacyjne (1 kwietnia - 31 października)
Poniedziałek-czwartek: 06:30, 21:00
Piątek: 06:30-północ
Sobota: 9:00 do północy
Niedziela: 9:00 do 21:00
 Godziny Zima operacyjne (1 listopada - 31 marca)
Poniedziałek-czwartek: 06:30, 20:00
Piątek: 06:30-północ
Sobota: 9:00 do północy
Niedziela: 9:00 do 20:00
3. Jeśli się na spacer Penn Station jest 12 bloków lub jednej mili (1,6 km) od hostelu. Chodzić na południe na Charles Street (pod prąd ruchu). Po ostatnim Washington Monument przejść dwa kolejne bloki i skręcić w prawo w Mulberry Street. Hostel jest po lewej stronie - 17 West Mulberry Street. Spacer Charles Street jest miły spacer i dostać się do zobaczyć wiele sklepów i restauracji, które warto odwiedzić później.
4. Taksówka z Penn Station będzie kosztować 5,00 dolarów do 7,00 dolarów, w zależności od natężenia ruchu.
Samochodem
1. Jadąc z południa (Washington DC), który ma wziąć 95 do Exit 53 - 395 na północ do Downtown / Martin Luther King Blvd Pobyt w lewo w kierunku 'Downtown'. Po wyjściu ruch w prawo i iść z przepływu ruchu w prawo na Conway Street. Złóż swój pierwszy w lewo na Charles Street. Śledź Charles Street 10 bloki i skręcić w lewo na Franklin Street. Złóż swój pierwszy skończył z Franklin Street na ulicy Katedralnej. Złóż swój pierwszy skończył z ulicy Katedralnej na Mulberry Street. Schronisko jest 2. drzwi od Cathedral Street, 17 West Mulberry Street.
 alternatywna droga z Waszyngtonu jest podjęcie Baltimore Washington Parkway z DC. Będzie śledzić to do Baltimore. Po przeszłości Orioles Stadium chcesz zrobić prawo na Pratt Street. Przejść trzy przecznice i skręcić w lewo na Charles Street. Śledź Charles Street 10 bloki i skręcić w lewo na Franklin Street. Złóż swój pierwszy skończył z Franklin Street na ulicy Katedralnej. Złóż swój pierwszy skończył z ulicy Katedralnej na Mulberry Street. Schronisko jest 2. drzwi od Cathedral Street, 17 West Mulberry Street.
2. Jadąc z północy (Filadelfia, NYC) wziąć 95 South, aby wyjść 53 -53 - 395 na północ do Downtown / Martin Luther King Blvd Pobyt w lewo w kierunku 'Downtown'. Po wyjściu ruch w prawo i iść z przepływu ruchu w prawo na Conway Street. Złóż swój pierwszy w lewo na Charles Street. Śledź Charles Street 10 bloki i skręcić w lewo na Franklin Street. Złóż swój pierwszy skończył z Franklin Street na ulicy Katedralnej. Złóż swój pierwszy skończył z ulicy Katedralnej na Mulberry Street. Schronisko jest 2. drzwi od Cathedral Street, 17 West Mulberry Street.
3. Jadąc z północy (I83). Pobyt na 83 na południe w kierunku Baltimore City. Zjedź 5 do Maryland Avenue (zjazd jest ostry zakręt w prawo, a następnie światło stop). Skręć w lewo off z wyjściem na światło stopu na Maryland Avenue. Kontynuuj przez miasto na Maryland Avenue na 1 milę. Pójdziesz w dół wzgórza (przechodzącego Walters Art Museum po lewej stronie), a następnie w górę stromym wzgórzu. Przejść na Franklin Street i zrobić następny w lewo na Mulberry Street. Schronisko jest 2. drzwi od ulicy Katedralnej (Maryland Avenue zamienia się Cathedral Street), 17 W Mulberry Street.
4. Jadąc z Zachodu (Pittsburgh, Ohio) ma 70 East do 695 w kierunku Południowej "Essex". Śledź 695 do 95 na północ. Dostać się na 95 Północy i postępuj zgodnie ze wskazówkami podanymi kiedy nadchodzi z południa (numer 1)
PARKOWANIE
1. Mamy ograniczone parking dostępny za hostelu za 8 USD za noc. Parking jest monitorowany przez 24 godziny na dobę, z monitoringiem. Parking jest podwójne parkowanie tak zostaniesz poproszony, aby zostawić klucze w recepcji w przypadku, musimy przenieść swój pojazd. Pojazdy większe niż sedan (samochody dostawcze, duże ciężarówki, itp) będzie opłata dla dwóch miejsc parkingowych (16 $).
Dostępny w 1 dolar godzina 2. Parking na ulicy, choć podczas szczytu razy godzina nie ma parking na ulicy. W przypadku zaparkowania samochodu na ulicy być świadomi objawów. Holowanie jest egzekwowane w centrum miasta i to przynosi stromy grzywnę w wysokości 260 dolarów. Liczba garaży są dostępne w okolicy i wahają się od 8 do 20 dolarów dziennie (płacisz, że za każdym razem przychodzą i odchodzą). Należy zarezerwować parkingu, jeśli chcesz korzystać z parkingu za Hostel.
 • Dobry towar za tę cenę 9.0
 • Bezpieczeństwo 9.1
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 8.9
 • Atmosfera 8.5
 • Czystość 8.8
 • Udogodnienia 8.5
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.