X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HBC Hostel

VI. Nagymezo u. 49, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Keleti (wschodniej):
- Weź trolejbus No.78 i wysiąść na stacji dziewiątym (Bajcsy-Zsilinszky t).
- Po wysiąść, włącz przeciwnej stronie ulicy i skręcić od razu w lewo, potem prosto do następnej ulicy. To jest nasza ulica. Jesteśmy na numer 49, na pierwszym piętrze. Dzwonek: 20


Od DELI (południowej) stacji kolejowej:
- Weź czerwoną metra (metro, podziemne) lub metrem nie. 2 i wysiąść na trzeciej stacji (Kossuth Lajos tr / kwadratowy). Idź z sekcji metra i wziąć trolejbus nr. 70 lub 78 i wysiąść na drugim stanowisku (Bajcsy-Zsilinszky ut).
- Kiedy się z trolejbusu, będzie przed naszym miejscu. Jesteśmy na numer 49, na pierwszym piętrze. Dzwonek: 20


Od Nyugati (zachodniej) stacji kolejowej:
- Po przyjeździe na Nyugati, jesteś 5 minut od nas. Możesz chodzić, nie trzeba żadnego transportu do nas dotrzeć.
- Kiedy się z budynku, skręcić w lewo, w odległości 30 metrów, a na następnym rogu / blok kolei tuż po drugiej światłach.
- Następnie przejdź 150 metrów prosto. Po dwóch narożnikach można dojść do przecięcia i włączeniu po przeciwnej stronie ulicy, ponownie włączyć lewej do sąsiednią ulicę, i będzie naszym ul. Jesteśmy na numer 49, na pierwszym piętrze. Dzwonek: 20


Od Nepliget - Międzynarodowy dworzec autobusowy:
- Weź niebieską metro (metro, podziemne) lub metrem nie. 3 do kierunku Ujpest-Központ i wysiąść na stacji 8th (Nyugati Pályaudvar).
- Zostaw sekcję metra i kiedy jesteś przed Nyugati (zachodnia) dworzec kolejowy, jesteś 5 minut od nas. Możesz chodzić, nie trzeba żadnego transportu do nas dotrzeć.
- Jeśli jesteś w przed budynkiem dworca kolejowego i patrząc na dużym budynku centrum handlowego i placu i tramwajowego Staton, skręcić w lewo, przejść 30 metrów i na następnym rogu / blok kolei tuż po drugiej światłach.
- Następnie przejdź 150 metrów prosto. Po dwóch narożnikach można dojść do przecięcia i włączeniu po przeciwnej stronie ulicy, ponownie włączyć lewej do sąsiednią ulicę, i będzie naszym ul. Jesteśmy na numer 49, na pierwszym piętrze. Dzwonek: 20


Z lotniska Ferihegy:
- Istnieje wiele sposobów, aby przybyli do miasta. Bądź ostrożny, nie korzystać z niektórych agencji na lotnisku, które pobierze dużo pieniędzy za nic (rezerwacja np. telefon będzie kosztować 10 euro!).
- Można korzystać z usług Airport Minibus, co nie jest drogie, jeśli jesteś sam. Jeżeli są dwie lub więcej osób, najlepiej jest zadzwonić do nas, a my transfer do hostelu za niskie ceny w Budapeszcie!