X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Gyreum

Corlisheen, Riverstown, Sligo, Irlandia

Mapa i dojazd


56%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 40%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 40%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 40%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pickup z Castlebaldwin mogą być dostępne - proszę pytać! Odebrać w Sligo ewentualnego pon do czw na 6pm od modelu Niland Gallery lub Collooney Roundabout 615pm. Zgodnie z umową. Powrót do miasta Sligo lub Collooney 9 rano następnego dnia rano 5 za osobę jednym. 8 powrót.

Od Dublin:

Szef północ wzdłuż N4 w kierunku Sligo. Castlebaldwin skręcić w prawo na główną drogę przez i po brązowy metalowe tabliczki wskazujące w kierunku Gyreum ECOLODGE Bow & Arrow dróg krzyżowych, przez poprzeczne Killadoon dróg. Weź pierwszą turę po Killadoon na lewo (na stromym wzgórzu). Nadal na 1 km oraz wejścia do Gyreum jest po prawej stronie, ale zachować następujące objawy. Nie idź do Riverstown. To jest po prostu adres pocztowy.


Satelite WSPÓŁRZĘDNE

+54 6 '11.35 ", -8 20' 9.99"
(Format GPS: 54,103153, -8,336107)

Można dostać się do Gyreum od Castlebaldwin, małej miejscowości na N4, 13 km na północ od Boyle, 14 km na południe od Collooney. Pozostawić N4 w Castlebaldwin obracając wschód:

1. Postępuj zgodnie z drogowskazami w kierunku Highwood (przez rzekę Unshin) aż do lokalnego baru z pompy paliwa z przodu.

2. W barze dalej prosto przez skrzyżowanie (nie przyjmują z głównej drogi w prawo), po znakiem dla Lough Bo.

3. Na Killadoon Crossroads (następny), przejść prosto przez (ponownie w kierunku Lough Bo) i wziąć następny zakręt po lewej (1 km dalej). Gyreum jest 500 metrów wzdłuż tej małej drogi po prawej stronie.


Przydatne linki na temat: "Jak dostać się do Sligo"

Autobus
www.buseireann.ie

Samochód
www.aaroadwatch.ie

Kolej
www.irishrail.ie

Irlandia Północna Autobus
www.translink.co.uk

Lotnisko Sligo
www.sligoairport.com

Ireland West Airport
www.Knock Airport.com