X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Guesthouse & Hostel Flat No7

Bol'shie Kamenshiki, d. 4, kv. 7, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google *** Od stacji metra Taganskaya ***

Należy zjechać z linii Magenta (numer 7). Prosto z prawej strony. Zobaczysz, długi budynek z czerwonej cegły (zaledwie 100 metrów). Drugie wejście od początku na lewo od numeru domu (4). Zadzwoń do nas przez interkom (Push 7), spotkamy się i otworzyć drzwi (uśmiech w recepcji, i skręcić w lewo w kierunku windy, na 3 piętrze, apt.No7).

*** Od lotniska ***

Pociągi (Aeroexpress) z lotniska do Moskwy odejść codziennie od 5:00 do 00:30 co pół godziny. Czas jest 30-45 minut, pociąg będzie non-stop. Cena za bilet w jedną stronę - 320 rubli (~ $ 10). Terminali zainstalowanych maszyn biletów, gdzie można kupić bilet na Aeroexpress (maszyny dać zmianę i akceptuje płatności kartami bankowymi).

Sheremetievo Airport (SVO)

Pociągiem: do terminala kolejowego Belorussky, tuż obok stacji metra Białoruskiego. Idź metrem do stacji Taganskaya.
Autobusem: Autobusy 851, 949 do dworca vokzal Rechnoy metra. Idź metrem do stacji Taganskaya.

Lotnisko Wnukowo (VKO)

Pociągiem: do Kievsky Rail Terminal, obok Kijewskaja stacja metra, naprzeciwko centrum handlowego Evropeisky handlowego. . Idź metrem do stacji Taganskaya.
Autobusem: Autobusy 611, 611C, 611f, do Yugo-Zapadnaya stacji metra i pojechać metrem do stacji Taganskaya; 705m autobus do stacji metra Oktyabrskaya i jechać metrem do stacji Taganskaya.

Lotnisko Domodiedowo (DME)

Pociągiem: do terminala kolejowego Paveletsky, tuż obok stacji metra Paveletskaya, jeden przystanek metrem do stacji Taganskaya. Albo pieszo od Paveletsky terminalu kolejowego 20 min.