X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Guesthouse & Hostel Flat No7

Bol'shie Kamenshiki, d. 4, kv. 7, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google *** Od stacji metra Taganskaya ***

Należy zjechać z linii Magenta (numer 7). Prosto z prawej strony. Zobaczysz, długi budynek z czerwonej cegły (zaledwie 100 metrów). Drugie wejście od początku na lewo od numeru domu (4). Zadzwoń do nas przez interkom (Push 7), spotkamy się i otworzyć drzwi (uśmiech w recepcji, i skręcić w lewo w kierunku windy, na 3 piętrze, apt.No7).

*** Od lotniska ***

Pociągi (Aeroexpress) z lotniska do Moskwy odejść codziennie od 5:00 do 00:30 co pół godziny. Czas jest 30-45 minut, pociąg będzie non-stop. Cena za bilet w jedną stronę - 320 rubli (~ $ 10). Terminali zainstalowanych maszyn biletów, gdzie można kupić bilet na Aeroexpress (maszyny dać zmianę i akceptuje płatności kartami bankowymi).

Sheremetievo Airport (SVO)

Pociągiem: do terminala kolejowego Belorussky, tuż obok stacji metra Białoruskiego. Idź metrem do stacji Taganskaya.
Autobusem: Autobusy 851, 949 do dworca vokzal Rechnoy metra. Idź metrem do stacji Taganskaya.

Lotnisko Wnukowo (VKO)

Pociągiem: do Kievsky Rail Terminal, obok Kijewskaja stacja metra, naprzeciwko centrum handlowego Evropeisky handlowego. . Idź metrem do stacji Taganskaya.
Autobusem: Autobusy 611, 611C, 611f, do Yugo-Zapadnaya stacji metra i pojechać metrem do stacji Taganskaya; 705m autobus do stacji metra Oktyabrskaya i jechać metrem do stacji Taganskaya.

Lotnisko Domodiedowo (DME)

Pociągiem: do terminala kolejowego Paveletsky, tuż obok stacji metra Paveletskaya, jeden przystanek metrem do stacji Taganskaya. Albo pieszo od Paveletsky terminalu kolejowego 20 min.