X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Guesthouse Dolce Passione

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Parafia Medziugorje znajduje się w południowej części Hercegowiny, w dzisiejszym stanie Bośni Hercegowinie. Aby czytnika mieć pełen obraz sytuacji, klimatu, roślinności nawadniania i Medjugorje, konieczne jest, aby mieć lepszy widok na okolic.

Hercegowina znajduje się pomiędzy dwoma regionami: górzystym regionie na północy i regionu przybrzeżnego na południu. Górzysty ściana na północy powstrzymuje ciculation mas atmosferycznych z basenu Morza Śródziemnego, stwarzając korzystne warunki klimatyczne dla różnych roślinnego uprawy na obszarze Hercegowiny.

Hercegowina obejmuje obszar 9948 kilometrów kwadratowych. Graniczy od wschodu przez Czarnogórę, na zachodzie przez Bośni, na południu i południowym wschodzie południowej Chorwacji i na jednym obszarze stanowi część wybrzeża Adriatyku. Głównym ośrodkiem kulturalnym i administracyjno jest Mostar.