X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Guest House Civico16

Via San Pietro a Maiella, 16, Neapol, Włochy

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Samochodem: Z autostrady, po tollbooth Neapol, podejmują obwodnicy (obwodnicy) i zjazd na Capodimonte. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dla "Centro Citta 'na Corso Amedeo di Savoia Duca d'Aosta, dalej Via Santa Teresa degli Scalzi i po około półtora km, później około kilometra i pół Piazza Dante, gdzie znajdą Państwo rozliczane parking, a otrzymasz informacje, aby osiągnąć przejście nam pieszych na zabytkowe centrum miasta.
Pociągiem: Z dworca kolejowego w Neapolu w Piazza Garibaldi, metrem linii 2 w kierunku Pozzuoli i wysiąść na pierwszym przystanku Cavour. Weź mobilny chodnik do przystanku Muzeum na linii 1. Metrem linii 1 w kierunku Dante i wysiąść na pierwszym przystanku na Piazza Dante. Portalba Relais znajduje się 20 metrów od hotelu przy Via Port'Alba 33 i postępuj zgodnie via San Pietro Maiella do Civico 16
Samolotem: Z lotniska Neapol Capodichino wziąć autobus Alibus i wysiąść na przystanku Piazza Municipio. Stamtąd autobusem 24 i wysiąść na Piazza Dante: Portalba Relais znajduje się 20 metrów od hotelu przy Via Port'Alba 33 i do Civico 16.
Można również wziąć taksówkę, która powinna dostać się do Relais w 10 minut za opłatą ok. 18 Euro.