X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Guest House Civico16

Via San Pietro a Maiella, 16, Neapol, Włochy

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Samochodem: Z autostrady, po tollbooth Neapol, podejmują obwodnicy (obwodnicy) i zjazd na Capodimonte. Postępuj zgodnie ze wskazówkami dla "Centro Citta 'na Corso Amedeo di Savoia Duca d'Aosta, dalej Via Santa Teresa degli Scalzi i po około półtora km, później około kilometra i pół Piazza Dante, gdzie znajdą Państwo rozliczane parking, a otrzymasz informacje, aby osiągnąć przejście nam pieszych na zabytkowe centrum miasta.
Pociągiem: Z dworca kolejowego w Neapolu w Piazza Garibaldi, metrem linii 2 w kierunku Pozzuoli i wysiąść na pierwszym przystanku Cavour. Weź mobilny chodnik do przystanku Muzeum na linii 1. Metrem linii 1 w kierunku Dante i wysiąść na pierwszym przystanku na Piazza Dante. Portalba Relais znajduje się 20 metrów od hotelu przy Via Port'Alba 33 i postępuj zgodnie via San Pietro Maiella do Civico 16
Samolotem: Z lotniska Neapol Capodichino wziąć autobus Alibus i wysiąść na przystanku Piazza Municipio. Stamtąd autobusem 24 i wysiąść na Piazza Dante: Portalba Relais znajduje się 20 metrów od hotelu przy Via Port'Alba 33 i do Civico 16.
Można również wziąć taksówkę, która powinna dostać się do Relais w 10 minut za opłatą ok. 18 Euro.