X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Grha Sindoro

Salemba Tengah No.7, Jakarta Pusat(Central Jakarta), Dżakarta, Indonezja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pozdrowienia z Dżakarta!

Bardzo przepraszali, nie mamy transfer na lotnisko.

Od międzynarodowego lotniska Soekarno-Hatta w Dżakarcie, wziąć taksówkę (spróbuj znaleźć niebieski ptak taksówką); powiedzieć kierowcy Jalan Salemba Tengah, który znajduje się w obszarze Salemba całej Szkoły Medycznej Uniwersytetu w Indonezji.

Taryfa - w oparciu o metr - będzie kosztować około IDR100k-150k, w czasie około 40-50 minut jazdy. Trzeba będzie zapłacić dopłatę do kabiny kierowcy; biletów numer drogowe.

Jeśli trzeba trzymać sztywno do budżetu, jest autobus na lotnisku Soekarno-Hatta. Weź autobus Damri, kierunek Gambir Pociąg Stationl taryfy jest IDR30k jeden sposób na pasażera. To trwa około 40-50 minut z lotniska do dworca kolejowego Gambir, w zależności od natężenia ruchu.

Następnie od stacji, wziąć taksówkę (spróbuj znaleźć Blue Bird taksówką) i będzie trwać około 15 minut do Jalan Salemba Tengah; taryfa jest o IDR20k-25k w oparciu o metr.

Są też tuk-tuks (lokalnie nazywane Bajaj); taryfa jest o IDR20k (należy targować). Powiedz kierowcy, aby przejść do Jalan Salemba Tengah, ulicy, która znajduje się po drugiej Szkoły Medycyny Uniwersytetu w Indonezji.

Podczas wprowadzania Jalan (ulica) Salemba Tengah, który jest przed 7-Eleven na rogu, sprawdzić numer domu 7 (siedmiu) i to nie jest daleko od głównej drogi.

Znajduje się po lewej stronie, naprzeciwko Banku MANDIRI bankomatu, a obok Kodak E-Studio. Jest czarna brama i mały, ładny ogród z przodu. Weź lewą ścieżkę do pensjonatu.

w pobliżu:
> Salemba UI TransJakarta / schronisko BusWay
> Szkoła Medyczna - Uniwersytet Indonezji
> Centre Culturel Franais (CCF)
> MH Thamrin Szpital
> Szpital St.Carolus
> Cipto Mangunkusumo Szpital
> Kenari Mall
> McDonalds
> KFC
> Paseban tradycyjny rynek