X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Greenpoint Lodge

95 Norman Ave, Brooklyn, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 95 Norman Ave
Brooklyn, NY 11222

Wejść przez drzwi szklane spa.

Metrem:
G pociąg do Nassau Ave, wyjściem Norman Ave.
L pociąg do Bedford Ave, spacer na północ od Bedford do końca, a następnie w lewo, w pierwszą w prawo, w lewo.

Samochodem:
BQE do zjazdu McGuinness Ave (od południa / Williamsburg Bridge) lub Morgan ave wyjścia (z North / Queens). Wschód na McGuinness Blvd, z lewej na Norman Ave, przez 2 światła, na prawo na hydrant.
Parkowanie na ulicy jest dość proste, ale również sprawdzić znaki czyszczenia przez kilka dni ulica.

Od lotniska LaGuardia
Taksówka jest najprostszym i zwykle około 25 dolarów i trwa 15 minut.
Samochodem: BQE na Kościuszki Most do zjazdu Meeker / Morgan Ave. Dalej Meeker Ave kilka bloków, a następnie w prawo na McGuinness Ave. Nadal kilka bloków, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejść przez dwa światła, to jest po prawej stronie od hydrantu. Mówi "Sparrow Salon" z przodu.

Z JFK taksówką wynosi około 35 $ - 45 $ i zajmuje 20-30 minut.
Samochodem: BQE na Kościuszki Most do zjazdu Meeker / Morgan Ave. Dalej Meeker Ave kilka bloków, a następnie w prawo na McGuinness Ave. Nadal kilka bloków, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejść przez dwa światła, to jest po prawej stronie od hydrantu. Mówi "Sparrow Salon" z przodu.
Metrem: Możesz wziąć AirTrain na Jamajkę, przełącznik do metra E w kierunku Manhattanu, wysiąść na 23 St / Queens Plaza-ostatni przystanek przed Manhattanie, i przejść do pociągu G w kierunku Brooklynu. Przejść 3 przystanki i wysiąść na przystanku Nassau Ave. Zjedź Norman Ave, przejechać Manhattan Ave i jesteśmy pierwszy dom w podwórku po lewej stronie. Mówi "Sparrow Salon" z przodu. Jest to dość łatwe wycieczka, i trwa około 75 minut.

Od lotniska Newark:
Pick-up: Najprościej jest zorganizować w góry, aby mój serwis samochodowy wybrać się za 55 dolarów oraz opłat za przejazd i napiwków (około 75 $ Wszystkich). Wiedzą też mojej okolicy, więc jest to zaleta. Potrzebny jest telefon komórkowy dla nich do ciebie zadzwonić, lub będzie kosztować $ 10/hour im zaparkować i spotkamy się w środku ze znakiem. Jeśli musisz przejść przez odprawę celną należy pozwolić im poznać i umówić się na późniejszy czas odbioru, więc nie trzeba było czekać zbyt długo. Proszę napisz do mnie do informacji kontaktowych.
Taksówką: regularne taksówką z Newark wynosi 90 $. Idź na Williamsburg Bridge środkowej drogi do wyjścia Mcguinness Ave. Skończył się zjazd na McGuinness. Kilka przecznic do lewej na Norman Ave. Przejdź przez 2 światła, po prawej były w hydrant.
Wolę jechać autobusem do parku Bryant i Grand Central (tylko zamknąć lotnisko, a autobusy pochodzą prosto z przodu Zapytaj o każdym autobusem na Manhattan i jest to około 12 $.), A następnie taksówkę z tego, co jest około 15 dolarów - podjąć most 59th St, niższą jezdni, a następnie skręcić w prawo na Jackson Ave. Lewo przez Pulaski Bridge, dalej McGuinness, tuż przy Norman Ave, przez dwa światła i były po prawej stronie w hydrant. Mówi Wróbel Salon z przodu.
W przeciwnym razie można dojechać pociągiem do Grand Central, a następnie dostać 7 pociągu do pociągu G przystanku Nassau Ave, wyjściem Norman Ave. Istnieje wiele kroków, aby wspiąć się przenieść od 7 do pociągu G, więc nie jest to najlepszy sposób, aby iść, jeśli masz dużo bagażu.

Miłośnicy jazdy lub w inny sposób przychodzi nie wymienionych, istnieje wiele sposobów, aby przybyli do Nowego Jorku. Mapy Google to świetna strona dowiedzieć się, jak uzyskać w dowolnym miejscu w Nowym Jorku.

Parking na ulicy nie jest trudne - prawie zawsze można znaleźć miejsce w ciągu kilku bloków. Wystarczy przeczytać również znaki.