X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Greenpoint Lodge

95 Norman Ave, Brooklyn, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 72%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 95 Norman Ave
Brooklyn, NY 11222

Wejść przez drzwi szklane z hydromasażem, a następnie wpisać kod do drzwi wewnętrznych i przejść do swojego pokoju. Drzwi będą otwarte i klucze w środku.

Metrem:
G pociąg do Nassau Ave, Norman Ave wyjścia. - Jesteśmy pierwszy dom po lewej stronie z przodu stoczni. Prawo z przodu metra.
L pociąg do Bedford Ave, chodzić na północ od Bedford do końca, a następnie w lewo, w pierwszą w prawo, na lewo. to około 15 minut spacerem.

Samochodem:
Bqe do zjazdu McGuinness Ave (z południa / Williamsburg Bridge) lub Morgan wyjścia ave (z North / Queens). Na McGuinness Blvd East, w lewo na Norman Ave., przez 2 światłami, na prawo w hydrant.
Parking przy ulicy jest dość proste, ale również sprawdzić znaki czyszczenia ulicy dni.

Taksówki - TYLKO TAKE THE NYC żółty lub zielony wapno taksówki. MUSISZ CZEKAĆ ONLINE Z TYCH taksówki. KTOŚ CORAZ BLIŻEJ na lotnisku jest oszustwem. Nie dopuszczać do ich samochodu.

MOŻNA RÓWNIEŻ Biurem Obsługi samochodu do Państwa z lotniska - INFO PONIŻEJ.

Z lotniska LaGuardia
Taksówka jest najprostszym i jest zwykle około 25 dolarów i trwa 15 minut. (Transport publiczny stanowi kombinację autobusach i metrze i może trwać do dwóch godzin zaufaj mi. - Warto taksówkę)
Samochodem: z bqe nad Most Kościuszki do wyjścia Meeker / Morgan Ave. Dalej Meeker Ave kilka przecznic, a następnie w prawo na McGuinness Ave. Kontynuuj kilka bloków, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejdź przez dwa światła, to jest to na prawo przez hydrant. To mówi '' Sparrow Salon z przodu.

Od JFK taksówka jest około $ 35- 45 dolarów i trwa 20-30 minut.
Samochodem: z bqe nad Most Kościuszki do wyjścia Meeker / Morgan Ave. Dalej Meeker Ave kilka przecznic, a następnie w prawo na McGuinness Ave. Kontynuuj kilka bloków, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejdź przez dwa światła, to jest to na prawo przez hydrant. To mówi '' Sparrow Salon z przodu.

Metrem od JFK: trwa to około 75 minut. Możesz wziąć AirTrain do Jamajka, przełącznik do metra w kierunku Manhattanu E, wysiąść na 23 St / Queens Plaza przed-ostatniego przystanku na Manhattanie, i przejść do pociągu w kierunku G Brooklynie. Idź trzy przystanki i wysiąść na przystanku Nassau Ave. Zjedź Norman Ave, Manhattan Ave krzyż i jesteśmy pierwszy dom w podwórku po lewej stronie. To mówi '' Sparrow Salon z przodu. Jest to dość łatwe wycieczkę, i trwa około 75 minut.

Z lotniska Newark:
Pick-up: Najprościej jest umówić z wyprzedzeniem, aby mieć moje i samochodów ciebie za 55 dolarów oraz opłaty za przejazd i napiwków (około 75 dolarów łącznie). Wiedzą też, moim sąsiedztwie, więc jest to zaleta. Potrzebny będzie telefon komórkowy dla nich do ciebie zadzwonić, czy będzie to kosztować $ 10 / godzinę dla nich zaparkować i spotkamy się w środku ze znakiem. Jeśli musisz przejść przez odprawę celną prosimy niech wiedzą i zorganizować późniejszy czas odbioru, więc nie trzeba było czekać zbyt długo. Proszę napisz do mnie informacji kontaktowych.
Taksówką: regularne taksówką z Newark wynosi 90 $. Idź na Williamsburg Bridge środkowej drogi do wyjścia Mcguinness Ave. Skończył się zjazd na McGuinness. Kilka przecznic do Norman Ave. na lewicy Przejdź przez dwóch światłach, były po prawej stronie w hydrant.
Wolę jechać autobusem do parku Bryant i Grand Central (tuż wyjściu z lotniska, a autobusy się tuż przed domem. Zapytaj o dowolnym autobusem na Manhattan i jest to około 12 $), a następnie przywołać taksówkę stamtąd, czyli około $ 15- podjąć most 59th St, niższe jezdni, a następnie przejść bezpośrednio na Jackson Ave. W lewo przez most Pułaskiego, dalej McGuinness, Norman Ave tuż przez dwa światła, a były po prawej stronie w hydrant. To mówi Wróbel Salon z przodu.
W przeciwnym razie można dojechać pociągiem do Grand Central, a następnie dostać 7 pociąg do pociągu G do Nassau Ave przystanku Norman Ave, wyjściem. Istnieje wiele kroków, aby wspiąć się przenieść z 7 do pociągu G, więc nie jest to najlepsza droga, jeśli masz dużo bagażu.

Miłośnicy jazdy lub w inny sposób przychodzi, nie wymienionych, istnieje wiele sposobów, aby wejść w Nowym Jorku. Mapy Google to wspaniała strona dowiedzieć się, jak dostać się gdziekolwiek w Nowym Jorku.

Parking na ulicy nie jest trudne - prawie zawsze można znaleźć miejsce w ciągu kilku bloków. Wystarczy przeczytać również znaki.

NASZ SERWIS SAMOCHODÓW: 718 383-8300. można zapłacić z góry za pomocą karty kredytowej, gdy do nich zadzwonić. trzeba mieć telefon komórkowy, aby mogli zadzwonić w celu ustalenia, gdzie do ciebie po ziemi. po prostu zadzwonić do nich, niech wiedzą, numer lotu i czas przybycia na miejsce, a oni tam być.