X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Greenpoint Lodge

95 Norman Ave, Brooklyn, Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 95 Norman Ave
Brooklyn, NY 11222

Wejdź przez drzwi spa szkła.

Metrem:
Pociąg G Nassau Ave, Norman Ave wyjścia.
Pociąg L w Bedford Ave, idź na północ od Bedford do końca, potem w lewo, pierwsza w prawo, w lewo.

Samochodem:
BQE do McGuinness Ave wyjścia (z południowego / Williamsburg Bridge) lub Morgan ave wyprowadzenia (z północy / Queens). East na McGuinness Blvd, Lewy na Norman Ave, przez 2 światła, na prawo w hydrant.
On-street parking jest dość łatwe, ale sprawdzić oznaki dobrze dzień sprzątanie ulic.

Od lotniska LaGuardia
Taksówka jest najprostszym i zwykle wynosi około 25 dolarów i trwa 15 minut.
Samochodem: z BQE przez most Kościuszki do Meeker / Morgan wyjścia Ave. Dalej Meeker Ave kilka przecznic, a potem w prawo na McGuinness Ave. Kilka bloków dalej, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejdź przez dwa światła, to jest po prawej stronie przez hydrant. Mówi, "Salon Sparrow" z przodu.

Od JFK taxi to około 35 dolarów - 45 dolarów i trwa ok. 20-30 minut.
Samochodem: z BQE przez most Kościuszki do Meeker / Morgan wyjścia Ave. Dalej Meeker Ave kilka przecznic, a potem w prawo na McGuinness Ave. Kilka bloków dalej, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejdź przez dwa światła, to jest po prawej stronie przez hydrant. Mówi, "Salon Sparrow" z przodu.
Metrem: Możesz wziąć AirTrain na Jamajkę, przejść do metra E w kierunku Manhattanu, wysiąść na 23 St / Queens Plaza-ostatni przystanek przed Manhattanie, i przejść do pociągu G w kierunku Brooklynu. Idź 3 przystanki i wysiąść na przystanku Ave Nassau. Zjedź Norman Ave, krzyż Manhattan Ave i jesteśmy pierwszy dom w podwórku po lewej stronie. Mówi, "Salon Sparrow" z przodu. Jest to dość łatwe podróż, i trwa około 75 minut.

Z lotniska Newark:
Pick-up: najłatwiej jest zorganizować w góry, aby mój serwis car ciebie za 55 Plus opłaty za przejazd i końcu (około 75 dolarów łącznie). Wiedzą też, moim sąsiedztwie, więc zaletą. Potrzebny jest telefon komórkowy do nich dzwonić, czy to będzie kosztować $ 10/hour na nich parkować i spotkamy się w środku ze znakiem. Jeśli musisz przejść przez odprawę celną prosimy niech wiedzą i zorganizować późniejszy czas odbioru, więc nie trzeba było czekać zbyt długo. Proszę napisz do mnie po informacje kontaktowe.
Taksówką: regularne taxi z Newark jest 90 dolarów. Idź na jezdni mostu Williamsburg środkowej do Mcguinness Ave wyjścia. Lewy przy zjeździe na McGuinness. Kilka przecznic w lewo w Norman Ave. Przejdź przez 2 światła, były po prawej stronie w hydrant.
Wolę wziąć autobus do parku Bryant i Grand Central (tylko zamknąć lotnisko, a autobusy się wprost przed poprosić o autobus do Manhattanu i jest to o 12 dolarów.), A następnie przywołać taksówkę stamtąd, który jest o 15 dolarów - podjąć 59. Bridge St, niższe jezdnia, a następnie skręć w prawo na Jackson Ave. Lewy na Pulaski Bridge, dalej McGuinness, tuż na Norman Ave, przez dwa światła i były po prawej stronie w hydrant. Mówi Salon Sparrow z przodu.
W przeciwnym razie można dojechać pociągiem do Grand Central, a następnie uzyskać 7 pociąg do G pociągiem do Nassau Ave przystanku, Norman Ave wyjścia. Istnieje wiele kroków, aby wspiąć się do przejścia z 7 do pociągu G, więc nie jest to najlepsza droga, jeśli masz dużo bagażu.

Jeśli jesteś jazdy lub przyjście w inny sposób nie wymienionych, istnieje wiele sposobów, aby wejść w Nowym Jorku. Google Maps jest świetnym strona dowiedzieć się, jak uzyskać w dowolnym miejscu w Nowym Jorku.

On-street parking nie jest trudne - można prawie zawsze znaleźć miejsce w ciągu kilku bloków. Wystarczy czytać znaki dobrze.