Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Greenpoint Lodge

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 9.3
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 9.0
 • Atmosfera 8.8
 • Czystość 9.0
 • Udogodnienia 9.0

Lokalizacja

95 Norman Ave, Brooklyn

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
95 Norman Ave
Brooklyn, NY 11222

Wejść przez drzwi szklane z hydromasażem, a następnie wpisać kod do drzwi wewnętrznych i przejść do swojego pokoju. Drzwi będą otwarte i klucze w środku.

Metrem:
G pociąg do Nassau Ave, Norman Ave wyjścia. - Jesteśmy pierwszy dom po lewej stronie z przodu stoczni. Prawo z przodu metra.
L pociąg do Bedford Ave, chodzić na północ od Bedford do końca, a następnie w lewo, w pierwszą w prawo, na lewo. to około 15 minut spacerem.

Samochodem:
Bqe do zjazdu McGuinness Ave (z południa / Williamsburg Bridge) lub Morgan wyjścia ave (z North / Queens). Na McGuinness Blvd East, w lewo na Norman Ave., przez 2 światłami, na prawo w hydrant.
Parking przy ulicy jest dość proste, ale również sprawdzić znaki czyszczenia ulicy dni.

Taksówki - TYLKO TAKE THE NYC żółty lub zielony wapno taksówki. MUSISZ CZEKAĆ ONLINE Z TYCH taksówki. KTOŚ CORAZ BLIŻEJ na lotnisku jest oszustwem. Nie dopuszczać do ich samochodu.

MOŻNA RÓWNIEŻ Biurem Obsługi samochodu do Państwa z lotniska - INFO PONIŻEJ.

Z lotniska LaGuardia
Taksówka jest najprostszym i jest zwykle około 25 dolarów i trwa 15 minut. (Transport publiczny stanowi kombinację autobusach i metrze i może trwać do dwóch godzin zaufaj mi. - Warto taksówkę)
Samochodem: z bqe nad Most Kościuszki do wyjścia Meeker / Morgan Ave. Dalej Meeker Ave kilka przecznic, a następnie w prawo na McGuinness Ave. Kontynuuj kilka bloków, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejdź przez dwa światła, to jest to na prawo przez hydrant. To mówi '' Sparrow Salon z przodu.

Od JFK taksówka jest około $ 35- 45 dolarów i trwa 20-30 minut.
Samochodem: z bqe nad Most Kościuszki do wyjścia Meeker / Morgan Ave. Dalej Meeker Ave kilka przecznic, a następnie w prawo na McGuinness Ave. Kontynuuj kilka bloków, a następnie w lewo na Norman Ave. Przejdź przez dwa światła, to jest to na prawo przez hydrant. To mówi '' Sparrow Salon z przodu.

Metrem od JFK: trwa to około 75 minut. Możesz wziąć AirTrain do Jamajka, przełącznik do metra w kierunku Manhattanu E, wysiąść na 23 St / Queens Plaza przed-ostatniego przystanku na Manhattanie, i przejść do pociągu w kierunku G Brooklynie. Idź trzy przystanki i wysiąść na przystanku Nassau Ave. Zjedź Norman Ave, Manhattan Ave krzyż i jesteśmy pierwszy dom w podwórku po lewej stronie. To mówi '' Sparrow Salon z przodu. Jest to dość łatwe wycieczkę, i trwa około 75 minut.

Z lotniska Newark:
Pick-up: Najprościej jest umówić z wyprzedzeniem, aby mieć moje i samochodów ciebie za 55 dolarów oraz opłaty za przejazd i napiwków (około 75 dolarów łącznie). Wiedzą też, moim sąsiedztwie, więc jest to zaleta. Potrzebny będzie telefon komórkowy dla nich do ciebie zadzwonić, czy będzie to kosztować $ 10 / godzinę dla nich zaparkować i spotkamy się w środku ze znakiem. Jeśli musisz przejść przez odprawę celną prosimy niech wiedzą i zorganizować późniejszy czas odbioru, więc nie trzeba było czekać zbyt długo. Proszę napisz do mnie informacji kontaktowych.
Taksówką: regularne taksówką z Newark wynosi 90 $. Idź na Williamsburg Bridge środkowej drogi do wyjścia Mcguinness Ave. Skończył się zjazd na McGuinness. Kilka przecznic do Norman Ave. na lewicy Przejdź przez dwóch światłach, były po prawej stronie w hydrant.
Wolę jechać autobusem do parku Bryant i Grand Central (tuż wyjściu z lotniska, a autobusy się tuż przed domem. Zapytaj o dowolnym autobusem na Manhattan i jest to około 12 $), a następnie przywołać taksówkę stamtąd, czyli około $ 15- podjąć most 59th St, niższe jezdni, a następnie przejść bezpośrednio na Jackson Ave. W lewo przez most Pułaskiego, dalej McGuinness, Norman Ave tuż przez dwa światła, a były po prawej stronie w hydrant. To mówi Wróbel Salon z przodu.
W przeciwnym razie można dojechać pociągiem do Grand Central, a następnie dostać 7 pociąg do pociągu G do Nassau Ave przystanku Norman Ave, wyjściem. Istnieje wiele kroków, aby wspiąć się przenieść z 7 do pociągu G, więc nie jest to najlepsza droga, jeśli masz dużo bagażu.

Miłośnicy jazdy lub w inny sposób przychodzi, nie wymienionych, istnieje wiele sposobów, aby wejść w Nowym Jorku. Mapy Google to wspaniała strona dowiedzieć się, jak dostać się gdziekolwiek w Nowym Jorku.

Parking na ulicy nie jest trudne - prawie zawsze można znaleźć miejsce w ciągu kilku bloków. Wystarczy przeczytać również znaki.

NASZ SERWIS SAMOCHODÓW: 718 383-8300. można zapłacić z góry za pomocą karty kredytowej, gdy do nich zadzwonić. trzeba mieć telefon komórkowy, aby mogli zadzwonić w celu ustalenia, gdzie do ciebie po ziemi. po prostu zadzwonić do nich, niech wiedzą, numer lotu i czas przybycia na miejsce, a oni tam być.
 • Dobry towar za tę cenę 9.3
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 9.0
 • Atmosfera 8.8
 • Czystość 9.0
 • Udogodnienia 9.0
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.