Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Green Tortoise Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 8.7
 • Bezpieczeństwo 9.2
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 9.2
 • Atmosfera 9.2
 • Czystość 8.8
 • Udogodnienia 8.9

Lokalizacja

494 Broadway

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
San Francisco International Airport:

Transfer Van: Nie trzeba zarezerwować; po prostu chodzić do jednego i powiedzieć kierowcy, który chcesz, aby przejść do The Green Tortoise - 494 Broadway. Koszt to 19 dolarów. Wracając do SFO lotniska: rezerwacje transfer dostępny w recepcji hostelu przedniej 14 dolarów za osobę.

BART pociągu - Koszty 8,25 dolarów - trwa 30 min. Wyjdź na Montgomery, chodzić 1 km na północ na Broadwayu lub wziąć taksówkę z Montgomery stacji BART do naszego hostelu (ok 8-9 $).

Taksówka z lotniska: będzie kosztować: 45 dolarów - 50 dolarów.

Oakland Airport:

Weź transport lotniczy Bart ($ 5) do stacji BART. Stąd któryś San Francisco związany pociąg i zjazd na Montgomery. Spacer jeden blok od wieży zegarowej do Kearny i skręcić w prawo. Spacer 1 km na północ na Broadwayu lub uzyskać Muni Bus # 8x i wysiąść na Broadwayu. Spacer 1 blok na wschód do Kearny St, (w stosunku do wody), co znajduje się na górę, na 494 Broadway St.

Chart:
Z dworca Greyhound - Stacja Greyhound znajduje się na Folsom i głównych ulic. Jeśli wolisz, aby wziąć taksówkę opłata powinna być mniejsza niż 10 dolarów. W przeciwnym razie, można chodzić (25-30 min.) - Idź na wschód od ulicy Folsom i skręcić w lewo na Embarcadero. Podejdź Embarcadero i skręcić w lewo na Broadwayu i iść około 6 bloków na Broadway i Kearny, jesteśmy na prawej stronie. Albo można wziąć autobus # miasta Muni 41 (2,00 dolarów) z rogu Main i Howard. Będzie spadku można przy barze Condor na Broadway i Columbus. Spacer 1 blok do 494 Broadway.


Transport publiczny: Spacer do Third Street i złapać # 8x, 30 lub 45 Muni autobus do 2,00 dolarów. Wysiąść na Broadwayu. Autobus nie daje zmian, mają dokładnie amout i zachować transfer (To dobrze przez 90 minut lub dłużej, po 8 pm)

Zwiedzanie (1,3 km): Podejdź pierwszą ulicę Market Street (kierunek jest niezgodne z przepływu ruchu na jednokierunkowej ulicy). Krzyż Rynek i ulica zmienia nazwę najpierw na ulicy baterii. Kontynuuj idąc na północ aż bateria, aż dojdziesz do Broadway (10 minut). Skręć w lewo na Broadwayu i chodzić 3 bloki do 494 Broadway.

Prowadzenie / parking:

(Green Tortoise zaleca powrocie wynajem samochodów po osiągnięciu San Francisco lub wynajem jeden po pobycie w naszym hostelu. Posiadanie samochodu w San Francisco jest niepotrzebne i kosztowne!) Jeśli masz własny samochód, lub wypożyczenie samochodu prosimy zadzwoń do nas za parkowanie informacji przed przyjazdem. + 1 (415) 834 1000. Mamy umowę z pobliskim garażu, więc trzeba będzie dojść do hostelu pierwszy kupon zniżki i rozładunku torby. Cena waha się od 20-30 $ w zależności od wielkości pojazdu. Zachęcamy również przejść do trybu online, aby www.sfmta.com do zapoznania się z przepisami parkingowych w San Francisco. Raz w miejscu, kliknij na parking, a następnie egzekwowanie sprawdzić na porady parkingowych. Możesz też kliknąć na "gdzie zaparkować". Wykaz garaży publicznych San Francisco jest dostępny. Jesteśmy w North Beach, istnieje szereg innych garaży w pobliżu naszego hostelu, które wahają się od $ 10-25 na 12-24 godzin w zależności od dnia tygodnia. Parking może być wolne na noc w niektórych obszarach, ale parking na własne ryzyko. Musisz zdawać sobie sprawę z wszystkich znaków, kolorów wieńców, sprzątanie ulic, holować strefy i przepisów.


Od południa:
Weź 101 North, jak przekazać Ulica Armii (Ceasar Chavez) Nie będzie 4 Pasy. Bądź w Lane 2 (drugi od prawej) Śledź całą drogę, aż stanie się Exit Tylko w 4th Street (Gdy Lane 1 Znika W 7th St, nie zmienić pas) zjazd na 4th St Exit Ale Curve lewo Bryant (nie w prawo na 4.) Weź Bryant 1 blok i skręcić w lewo na 3 St. Śledź 3-ci na drodze do Rynku i jak Krzyża Rynek IT staje Kearny. Śledź Kearny Aby Broadwayu.

Od północy:
Weź Golden Gate Bridge w Lombard, Lombard, w lewo na Śledź lombardowa Van Ness, skręcić w prawo na Van Ness, Van Ness Śledź Broadway, skręcić w lewo na Broadway, wykonaj Broadwayu Kearny.

Od wschodu:
Weź Bay Bridge, zjazd na Fremont (pierwszy zjazd), Fremont 1/2 bloku Aby Howard, skręcić w lewo na Howarda, Take Howard Aby 3rd St, skręcić w prawo na 3rd Street, 3rd Do Rynku Śledź Gdzie staje Kearny i na do Broadwayu.
 • Dobry towar za tę cenę 8.7
 • Bezpieczeństwo 9.2
 • Lokalizacja 9.1
 • Personel 9.2
 • Atmosfera 9.2
 • Czystość 8.8
 • Udogodnienia 8.9
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.