X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green Tortoise Hostel

494 Broadway, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google San Francisco International Airport:

Transfer Van: Nie trzeba zarezerwować; po prostu chodzić do jednego i powiedzieć kierowcy, który chcesz, aby przejść do The Green Tortoise - 494 Broadway. Koszt to 19 dolarów. Wracając do SFO lotniska: rezerwacje transfer dostępny w recepcji hostelu przedniej 14 dolarów za osobę.

BART pociągu - Koszty 8,25 dolarów - trwa 30 min. Wyjdź na Montgomery, chodzić 1 km na północ na Broadwayu lub wziąć taksówkę z Montgomery stacji BART do naszego hostelu (ok 8-9 $).

Taksówka z lotniska: będzie kosztować: 45 dolarów - 50 dolarów.

Oakland Airport:

Weź transport lotniczy Bart ($ 5) do stacji BART. Stąd któryś San Francisco związany pociąg i zjazd na Montgomery. Spacer jeden blok od wieży zegarowej do Kearny i skręcić w prawo. Spacer 1 km na północ na Broadwayu lub uzyskać Muni Bus # 8x i wysiąść na Broadwayu. Spacer 1 blok na wschód do Kearny St, (w stosunku do wody), co znajduje się na górę, na 494 Broadway St.

Chart:
Z dworca Greyhound - Stacja Greyhound znajduje się na Folsom i głównych ulic. Jeśli wolisz, aby wziąć taksówkę opłata powinna być mniejsza niż 10 dolarów. W przeciwnym razie, można chodzić (25-30 min.) - Idź na wschód od ulicy Folsom i skręcić w lewo na Embarcadero. Podejdź Embarcadero i skręcić w lewo na Broadwayu i iść około 6 bloków na Broadway i Kearny, jesteśmy na prawej stronie. Albo można wziąć autobus # miasta Muni 41 (2,00 dolarów) z rogu Main i Howard. Będzie spadku można przy barze Condor na Broadway i Columbus. Spacer 1 blok do 494 Broadway.


Transport publiczny: Spacer do Third Street i złapać # 8x, 30 lub 45 Muni autobus do 2,00 dolarów. Wysiąść na Broadwayu. Autobus nie daje zmian, mają dokładnie amout i zachować transfer (To dobrze przez 90 minut lub dłużej, po 8 pm)

Zwiedzanie (1,3 km): Podejdź pierwszą ulicę Market Street (kierunek jest niezgodne z przepływu ruchu na jednokierunkowej ulicy). Krzyż Rynek i ulica zmienia nazwę najpierw na ulicy baterii. Kontynuuj idąc na północ aż bateria, aż dojdziesz do Broadway (10 minut). Skręć w lewo na Broadwayu i chodzić 3 bloki do 494 Broadway.

Prowadzenie / parking:

(Green Tortoise zaleca powrocie wynajem samochodów po osiągnięciu San Francisco lub wynajem jeden po pobycie w naszym hostelu. Posiadanie samochodu w San Francisco jest niepotrzebne i kosztowne!) Jeśli masz własny samochód, lub wypożyczenie samochodu prosimy zadzwoń do nas za parkowanie informacji przed przyjazdem. + 1 (415) 834 1000. Mamy umowę z pobliskim garażu, więc trzeba będzie dojść do hostelu pierwszy kupon zniżki i rozładunku torby. Cena waha się od 20-30 $ w zależności od wielkości pojazdu. Zachęcamy również przejść do trybu online, aby www.sfmta.com do zapoznania się z przepisami parkingowych w San Francisco. Raz w miejscu, kliknij na parking, a następnie egzekwowanie sprawdzić na porady parkingowych. Możesz też kliknąć na "gdzie zaparkować". Wykaz garaży publicznych San Francisco jest dostępny. Jesteśmy w North Beach, istnieje szereg innych garaży w pobliżu naszego hostelu, które wahają się od $ 10-25 na 12-24 godzin w zależności od dnia tygodnia. Parking może być wolne na noc w niektórych obszarach, ale parking na własne ryzyko. Musisz zdawać sobie sprawę z wszystkich znaków, kolorów wieńców, sprzątanie ulic, holować strefy i przepisów.


Od południa:
Weź 101 North, jak przekazać Ulica Armii (Ceasar Chavez) Nie będzie 4 Pasy. Bądź w Lane 2 (drugi od prawej) Śledź całą drogę, aż stanie się Exit Tylko w 4th Street (Gdy Lane 1 Znika W 7th St, nie zmienić pas) zjazd na 4th St Exit Ale Curve lewo Bryant (nie w prawo na 4.) Weź Bryant 1 blok i skręcić w lewo na 3 St. Śledź 3-ci na drodze do Rynku i jak Krzyża Rynek IT staje Kearny. Śledź Kearny Aby Broadwayu.

Od północy:
Weź Golden Gate Bridge w Lombard, Lombard, w lewo na Śledź lombardowa Van Ness, skręcić w prawo na Van Ness, Van Ness Śledź Broadway, skręcić w lewo na Broadway, wykonaj Broadwayu Kearny.

Od wschodu:
Weź Bay Bridge, zjazd na Fremont (pierwszy zjazd), Fremont 1/2 bloku Aby Howard, skręcić w lewo na Howarda, Take Howard Aby 3rd St, skręcić w prawo na 3rd Street, 3rd Do Rynku Śledź Gdzie staje Kearny i na do Broadwayu.