X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green House Hostel

Rua Edmundo de Barros 1130, Foz do Iguacu, Brazylia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska: Weź autobus 120 w kierunku TTU Transportu Miejskiego (terminali), poprosić kierowcę autobusu do zatrzymania w pobliżu Muffato Supermarket lub zwrócić uwagę na światłach i dzwonić na światła 3 ° ruchu. Po zasnąć autobusem, pieszo aż do stacji benzynowej Shell, która jest naprzeciwko supermarketu, skręcić w lewo, a następnie skręcić w prawo. To jest ulica Edmundo de Barros, spacer 04 więcej bloków, a znajdziesz nas!

Z dworca autobusowego: Podjęcie jakichkolwiek autobus w kierunku TTU Transportu Miejskiego (terminali), raz tam, zasnąć autobusem, a następnie dostać się do autobusu 120 w kierunku Int'l. W autobusie, poprosić kierowcę, aby zatrzymać w pobliżu Muffato Supermarket, lub po prostu dzwonić po autobus przechodzi rzucać McDonalds, to następny przystanek. Po zasnąć autobusem, pieszo aż do stacji benzynowej Shell, która jest naprzeciwko supermarketu, skręcić w lewo, a następnie skręcić w prawo. To jest ulica Edmundo de Barros, spacer 04 więcej bloków i dostaniesz Hostel!

Jadąc samochodem: Po opuszczeniu BR 277 będziesz w Costa e Silva Street. Po tej ulicy aż do Cataratas JL, na światłach skręcić w lewo. Będziesz w Paraná Avenue. Śledź tę drogę aż do 4 światłach, a następnie skręcić w lewo. Napęd jeden blok i znajdziesz nas!

Bilet autobusowy jest R 2,85 dolarów za osobę i to jest możliwe, aby zapłacić walucie obcej. Biegną eczki 6 rano do północy.

Zalecamy, aby nie chodzić z dworca autobusowego do schroniska. To bez sensu, gdy jesteś wewnątrz TTU nie płacisz dwa razy.