X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Green House Ghana

Left side of the sand path, After 300 meters, Karimenga, Ghana

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Green House znajduje się 300 metrów od głównej drogi. Jeśli zastosujemy się do ścieżki (taki, który idzie wzdłuż głównego pałacu) do wsi, znajdziesz go po około 300 metrach po lewej stronie.

Jednak najlepszym sposobem, aby znaleźć Green House, gdy jesteś w wiosce Karimenga, jest po prostu zapytać kogoś widoczny: każdy wie, Green House i będzie w stanie powiedzieć, gdzie się udać. Prawdopodobnie będą one nawet chodzić z tobą, aby poprowadzić Cię tam!

Wieś Karimenga sam, znajduje się pod wzgórza (z 4 anten słupów telefonicznych na nim), w bezpośrednim sąsiedztwie głównej drogi ciężarówka, łączącej północny region (Tamale) do Górnego Wschodzie (Bolgatanga).

Jeśli pochodzą z Tamale i zmierzamy do Bolgatanga znajdziesz Karimenga po około 135 km, zaraz po jazdy w dół. Jest to około 30 minut po wsi / miasta Walewale.

Jeśli pochodzą z Bolgatanga i zmierzamy do Tamale, znajdziesz Karimenga po około 25 km, tuż przed chcesz jechać pod górę. To jest 5 minut po wsi Pwalugu / bramą przejazd do Białego Volta River.