X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green Grass Hostel

Rua Herval , 427 Belem, Sao Paulo, Brazylia

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy bardzo blisko do stacji metra Belem, mniej niż 2 minuty spacerem od kołowrotu do schroniska.

Od Intnl. Lotnisko Guarulhos: Wraz wiele sposobów, aby dostać się do schroniska, proponujemy najprostsze i najtańsze. Na zewnątrz lotniska, należy znaleźć ogromny przystanek autobusowy. Pobierz konwencjonalnym autobusem do "METRO Tatuapé" dla R 4,30 dolarów (USD 2,15). Dostać się do stacji metra i dostać pociągiem w kierunku "Barra Funda". Pozostawić na następnej stacji "BELEM". Na kołowrotki, skręcić w lewo, w kierunku "R. TOLEDO BARBOSA "(można zobaczyć znak na stacji) Spacer po ruchomych schodach. Drogi krzyżowej i trzymaj się prosto do następnego rogu, "RUA Herval". Skręć w lewo i iść dalej jeszcze jeden blok, a obok rogu jesteśmy! Serdecznie zapraszamy do Green Grass Hostel!
Cała podróż będzie kosztować około R 7,30 dolarów (USD 3,65).
Kabina obciąży aproximatelly R 80,00 dolarów (40,00 USD) na 45 minut podróży.

Z lotniska Congonhas: wsiąść do autobusu o nazwie "metra São Judas". Wsiądź do pociągu metra w kierunku "TUCURUVI" i zasnąć w "SE". Przełącz się do czerwonej linii, kierunku "CORINTHIANS ITAQUERA'.4 więcej stacji i jesteś na" stacji Belem ". Opuścić pociąg i na kołowrotki, podejmują lewo. Spacer w dół ruchomymi schodami w stronę "R. TOLEDO BARBOSA "(może pojawić się znak na stacji). Drogi krzyżowej i trzymaj się prosto do następnego rogu, "RUA Herval". Skręć w lewo i iść dalej jeszcze jeden blok, a obok rogu jesteśmy! Serdecznie zapraszamy do Green Grass Hostel!
Cała podróż będzie kosztować około R $ 6,00 (2,50 USD).
Kabina obciąży aproximatelly R 100,00 dolarów (50,00 USD) na 65 minut podróży.

Z dworca autobusowego / metra Tiete: metrem do 'Jabaquara "zasnąć w" SE ". Przełącz się do czerwonej linii, kierunku "CORINTHIANS ITAQUERA'.4 więcej stacji i jesteś na" stacji Belem ". Opuścić pociąg i na kołowrotki, podejmują lewo. Spacer w dół ruchomymi schodami w stronę "R. TOLEDO BARBOSA "(może pojawić się znak na stacji). Drogi krzyżowej i trzymaj się prosto do następnego rogu, "RUA Herval". Skręć w lewo i iść dalej jeszcze jeden blok, a obok rogu jesteśmy! Serdecznie zapraszamy do Green Grass Hostel!
Cała podróż będzie kosztować około R 3,00 dolarów (USD 1,50).

Z dworca autobusowego / Barra Funda metra: Wsiądź do pociągu w kierunku "stacji CORINTHIANS ITAQUERA'.9 po i jesteś w '' stacji Belem. Opuścić pociąg i na kołowrotki, podejmują lewo. Spacer w dół ruchomymi schodami w stronę "R. TOLEDO BARBOSA "(może pojawić się znak na stacji). Drogi krzyżowej i trzymaj się prosto do następnego rogu, "RUA Herval". Skręć w lewo i iść dalej jeszcze jeden blok, a obok rogu jesteśmy! Serdecznie zapraszamy do Green Grass Hostel!
Cała podróż będzie kosztować około R 3,00 dolarów (USD 1,50).