X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Green Frog Hostel

Str. G-ral Dona nr.11, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres:
Str. G-ral Dona nr.11,
Bukareszt

Lokalizacja jest blisko do wszystkich środków transportu publicznego, 15 min pieszo do Gara de Nord (Dworzec Północny) oraz w odległości spaceru od większości Bukareszt hot spotów.

* Pociągiem: Jeśli pochodzą z dworca kolejowego (Gara de Nord - zjazd po lewej stronie budynku stacji) wracamy strita dala przy Calea Grivitei kierunku kierunku centrum, przechodzą przed hotel Ibis na prawym boku, nie poddawać się od razu na Calea Grivitei tuż przed skrzyżowaniem z DACIA Avenue (bvd.) Gdy pojawi się skrzyżowanie przed sobą, przed tym skrzyżowaniu, należy od razu w prawo na małej ulicy, przechodzi w pierwszą ulicę (Vulcanescu) i wprowadzić w to samo od razu na kierunek THEODOR AMAN ulicy. Niż w drugą ulicę w prawo. Nasza ulica jest mała i zazwyczaj ludzie nie wiedzą. Musisz poprosić o Calea Grivitei (Ibis Hotel), a jeśli idziesz tylko prosto do kierunku centrum widać skrzyżowanie. Wkrótce CALEA Grivitei do kierunku centrum i zrobić prawo na Theodor Aman przed skrzyżowaniem z Dacii alei (blvd.) Normalnie to jest 15 min pieszo wolno od razu na Calea Grivitei i niż prawo na Theodor Aman i prawo sekund na naszej ulicy G- ral Dona No.11.
* Samolotem. Jeżeli Państwo samolotem, wziąć 783 autobus z lotniska do P-TA Romana (ROMANA Square). Stamtąd 133 autobus (kierunek do Gara Basarab 2 przystanki) lub chodzić na B-dul DACIA (Dacia Avenue) od razu, a nie po drugim skrzyżowaniu (z Calea Grivitei) dokonać w lewo na Theodor Aman ulicy i od drugiej do Prawo jest nasza ulica G-ral Nicolae DONA nr 11. (Telefon +40 211 46 42)