X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green Frog Hostel

Str. G-ral Dona nr.11, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


31%Ocena

  • 20%Dobry towar za tę cenę
  • 20%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 20%Personel
  • 20%Atmosfera
  • 20%Czystość
  • 40%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres:
Ul. G-ral Dona nr 11,


Lokalizacja jest blisko do wszystkich środków transportu publicznego, 15 min pieszo do Gara de Nord (Dworzec Północny PKP) oraz w odległości krótkiego spaceru do większości Bukareszt hot spotów.

* Pociągiem: Jeśli pochodzą z dworca kolejowego (Gara de Nord - wyjście z lewej strony budynku stacji) wracamy strita wyjazd na Calea Grivitei kierunku kierunku centrum, przejść przed IBIS Hotel po prawej stronie, nie poddawać się od razu na Calea Grivitei tuż przed skrzyżowaniem z DACIA alei (bvd.) Gdy pojawi się skrzyżowanie przed sobą, przed tym skrzyżowaniu, należy natychmiast w prawo na małej ulicy, przechodzą w pierwszą ulicę (Vulcanescu) i wprowadzić w taki sam kierunek od razu na ulicy THEODOR AMAN. Niż w drugą ulicę w prawo. Nasza ulica jest mały i zwykle ludzie o tym nie wie. Musisz poprosić o Calea Grivitei (Ibis Hotel), a jeśli idziesz tylko prosto do kierunku centrum widać skrzyżowanie. Krótko, CALEA Grivitei do kierunku centrum i zrobić prawo na Theodor Aman przed skrzyżowaniem z Dacia alei (blvd.) Normalnie jest 15 min pieszo wolno od razu przy Calea Grivitei i niż prawo na Theodor Aman i drugim prawo na naszej ulicy G- ral Dona No.11.
* Samolotem. Jeżeli Państwo samolotem, wziąć 783 autobus z lotniska do p-ta Romana (ROMANA Square). Stamtąd autobus 133 (kierunek do Gara Basarab) 2 przystanki lub chodzić na B-dul DACIA (Dacia Avenue) od razu, a nie po drugim skrzyżowaniu (z Calea Grivitei) dokonać w lewo na ulicy Theodor Aman i niż sekundę, aby prawda jest nasza ulica G-ral Nicolae DONA nr 11. (Telefon +40 211 46 42 lub +40 769886104)