X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green Frog Hostel

Str. G-ral Dona nr.11, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres:
Str. G-ral Dona nr 11,


Lokalizacja jest blisko do wszystkich środków transportu publicznego, 15 min pieszo do Gara de Nord (Dworzec Północny), oraz w odległości krótkiego spaceru do najbardziej popularnych miejsc w Bukareszcie.

*POCIĄGIEM :

Jeśli pochodzą z dworca kolejowego (Gara de Nord - zjazd po lewej stronie budynku stacji) poddawać się dalej na strita w kierunku Calea Grivitei kierunku centrum, przechodzą przed IBIS Hotel po prawej stronie, nie poddawać się od razu na Calea Grivitei tuż przed skrzyżowaniem z DACIA alei (BVD). Kiedy widzisz skrzyżowanie przed sobą, przed tym skrzyżowaniu, aby od razu w prawo na małej ulicy, przechodzą w pierwszą ulicę (Vulcanescu) i wprowadzić w tym samym kierunku, od razu na ulicy Theodor Aman. Niż w drugą ulicę w prawo. Nasza ulica jest mały i zwykle ludzie o tym nie wie. Musisz poprosić o Calea Grivitei (Ibis Hotel), a jeśli idziesz tylko prosto do kierunku centrum widać skrzyżowanie. Wkrótce CALEA Grivitei do kierunku centrum i zrobić prawo na Theodor Aman przed skrzyżowaniem z Dacia avenue (Blvd.) Zwykle jest to 15 min spacerem od razu na powolne Calea Grivitei i Theodor niż prawo na drugim prawo i Aman na naszej ulicy G- ral Dona nr 11.

*SAMOLOTEM:

Jeżeli Państwo samolotem, wziąć 783 autobus z lotniska do Piata Romana (ROMANA Square). Stamtąd autobus 133 (kierunek do Gara Basarab) 2 przystanki lub chodzić na B-dul DACIA (Dacia Avenue) i od razu po drugim skrzyżowaniu (z Calea Grivitei) sprawiają, że pozostawione na ulicy Theodor Aman i od drugiej do Prawo jest nasza ulica G-ral Nicolae DONA nr 11.

w przypadku, gdy napotkają żadnych problemów w dotarciu do hostelu, zawsze możesz skontaktować się z nami vis (Telefon +40 211 46 42 lub +40 769886104)