X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Green Forest Hostel

110-25, South Zhongshan Rd, Guilin, Chiny

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego w Guilin:
Pieszo: Wyjdź stacji skręcić w lewo w kierunku Nanmen Bridge (Nanmen Qiao w
Chiński). Po 10 minutach spaceru na ulicy Zhongshan skręcić w prawo tuż przed mostem, nasz hostel jest tuż obok rzeki. (Zaleca się sprawdzić mapy, jego bardzo łatwe do
znaleźć)
Autobusem: Wyjście z dworca i przejść przez ulicę. Spacer w kierunku Nanmen mostu po dotarciu do pierwszego przystanku, złapać NO 2,3,4,5,9,10,11,12,16,19,22,25,27,33,51,91,99 . Należy wysiąść na drugim przystanku, nie poddawać się, aż pojawi się parking samochodowy i biały posąg matki, jesteśmy tuż tuż obok rzeki.
----------------------------------------
Z dworca autobusowego:
Spacer z dworca autobusowego, a następnie skręcić w lewo, zachować pieszo około 3 minut skręcić w prawo tuż przed Nanmen mostu. Znajdziecie nas by zauważyć biały posąg matki, jesteśmy tuż za nim przez rzekę.

Z lotniska:
1) autobusem: podejmują autobus z lotniska i wysiąść na budynku Lotniczego następnie taksówką do naszego hostelu (koszt około ¥ 10)
2) Taksówką: oferujemy usługę transferu z lotniska (¥ 120 / samochód). Prosimy o e-mail lub zadzwoń do nas w celu potwierdzenia numeru lotu i czas przyjazdu.

Z dworca kolejowego w Północnej:
Weź nr 1 autobusu i wysiąść na Shizijie następnie przejdź do autobusu nr 2,3,5,9,10,11,16,22,25. Wysiąść na Qichezhan (przystanek PKS), a następnie postępować zgodnie z instrukcjami powyżej, lub wziąć taksówkę bezpośrednio z dworca.