X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green Forest Hostel

110-25, South Zhongshan Rd, Guilin, Chiny

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego w Guilin:
Pieszo: Wyjdź stacji a następnie skręcić w lewo w kierunku mostu Nanmen (Nanmen Qiao w
Chiński). Po 10 minutach spaceru na drodze kolei Zhongshan w prawo tuż przed mostem; nasz hostel jest tuż obok rzeki. (Zaleca się sprawdzić mapę, bardzo łatwo
znaleźć)
Autobusem: Wyjście z dworca i przejść przez ulicę. Spacer w kierunku Nanmen mostu po osiągnięciu pierwszy przystanek, złapać NIE. 10,11,100. Należy wysiąść na pierwszym przystanku, nie poddawać się, aż pojawi się parking samochodowy i białą matkę posąg, jesteśmy po prostu tuż obok rzeki.
----------------------------------------
Z dworca autobusowego:
Spacer z dworca autobusowego, a następnie skręcić w lewo, zachować spaceru około 3 minut, skręcić w prawo tuż przed Nanmen mostu. Znajdziesz nas przez widząc białą matkę posąg, jesteśmy tuż za nim przez rzekę.

Z lotniska:
1) autobusem: weź autobus z lotniska i wysiąść na budynku Lotnictwa następnie taksówką do naszego hostelu (koszt około ¥ 10)
2) Taksówką: oferujemy usługę transferu z lotniska (¥ 120 / samochód). Proszę napisz lub zadzwoń do nas w celu potwierdzenia lot numer oraz czas przybycia.

Od dworca kolejowego Północnej:
Weź nr 100 autobus wysiąść na przystanku (Qichezhan dworzec autobusowy), a następnie postępować zgodnie z instrukcjami powyżej lub wziąć taksówkę bezpośrednio z dworca.