X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green Culture Eco Hostel

Rua Dr. João Guerra, Chapeu Mangueira, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z Airport- Weź autobus do strefy południowej (Zona Sul) autobus będzie kosztować 13 BRL, powiedzieć kierowcy autobusu niech cię w Avenida Princesa Isabel (w pobliżu hotelu Windsor) Stamtąd można chodzić do nas, ale zalecamy wziąć taksówkę, ponieważ po raz pierwszy się tu dostać, może być trochę trudne lub po prostu zadzwoń do nas, a my spotkamy się w górę.

Jeśli chcesz iść zapytać o Rua Gustavo Sampaio z Rua Anchieta, skręcić w lewo na Rua Anchieta tylko między Bakary i owocu. (Jesteś teraz 10-5 min od schroniska) Zapytaj o Chapeu Mangueira lub Ladeira Ari Barroso.

Idź do drogi aż skrzyżowanie przychodzi i skręcić w prawo.
Spacer 20 metrów i trzeba będzie malowane schody po lewej stronie.
Idź pomalowane schody, mijamy bar (Bar do mangue) na ciebie prawą stronę i skręcić w pierwszą ulicę w lewo. Jego metalowe drzwi na białym budynku z syreną.

Proszę nie skontaktuje się jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Jeśli chcesz się z nami spotkać cię, proszę do nas zadzwonić, gdy jesteś w pobliżu. Dial 9090 (zbieranie połączenia) z dowolnego telefonu publicznego w Rio, a następnie 22957676 lub 983740777.


Taxi-Powiedz kierowcy Kabina jechać do Ladeira Ari Barroso w Leme (także wiedział o Chapeu Mangueira). Gdy Taxi podjeżdża Ladeira Ari Barroso skrzyżowanie przyjdzie. Powiedz kierowcy skręcić w prawo i niech cię frontem malowane schody (około 20 m od skrzyżowania) .Go się pomalowane schody i przekazać bar (Bar do mangue) na ciebie prawą stronę i włączyć jodły ulicę w lewo. Jego metalowe drzwi na białym budynku. Jeśli masz problem ze znalezieniem nas po prostu poprosić o 'Casa do Pablo "Ludzie tutaj są bardzo przyjazne, więc nie wahaj się zapytać.

Mamy nadzieję, że masz wspaniałe wakacje!
Telefon: +55 (21) 22957676 komórkowego: (21) 983740777

Wszystkie najlepsze, poważaniem
Pablo Gomes