X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Green Bridge Hostel and Apartments

22-24 Molnar utca, District 5, Foldszint 7, 1054 Budapest, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od stacji kolejowej Keleti lub delikatesy wziąć czerwona linia metra do stacji Deak ter i zmienić do Blue Metro i przejść dwa przystanki do kalvin TER.

Jak wyjść z zakrętu metra tuż na szczycie schodów i głową w dół podziemnego sposób przejścia na końcu którego będzie udać się po schodach. Dalej prosto na ulicy (tzw. Vamhaz Korut) 180 metrów na kierunku Zielonej Bridge na Dunaju.

Podobnie jak podejście do Dunaju widać niewielki teren zielony z drogi asfaltowej przechodzącej przez środek tego prawo. Wystarczy chodzić na 20 metrów w dół drogi, a dojdziesz do początku Molnar utca (równolegle do brzegu rzeki). Spacer w dół Molnar utca dwa bloki i znaleźć dom narożny, naciśnij przycisk ZIELONY mostu.

Z dworca kolejowego Nyugati i Nepliget (terminal autobusowy międzynarodowy) iść na dół do Blue Metro i przejść dwa przystanki do kalvin TER. Jak wyjść z zakrętu metra tuż na szczycie schodów i głową w dół podziemnego sposób przejścia na końcu którego będzie udać się po schodach. Dalej prosto na ulicy (tzw. Vamhaz Korut), 180 metrów do Dunaju. Jak dotrzeć do Dunaju widać niewielki teren zielony z drogi asfaltowej przechodzącej przez środek tego prawo. Wystarczy chodzić na 20 metrów w dół drogi, a dojdziesz do początku Molnar utca (równolegle do brzegu rzeki). Spacer w dół Molnar utca dwa bloki i znaleźć dom narożny, naciśnij przycisk ZIELONY mostu.

Z lotniska złapać 200 autobusem do ostatniego przystanku, który zabierze Cię bezpośrednio do końca niebieskiej linii metra o nazwie Kőbánya-Kispest. Stamtąd Blue Metro kalvin TER. Jak wyjść z zakrętu metra tuż na szczycie schodów i głową w dół podziemnego sposób przejścia na końcu którego będzie udać się po schodach i dalej prosto w dół drogi (tzw. Vamhaz Korut), 180 metrów do Dunaju.

Jak dotrzeć do Dunaju widać niewielki teren zielony z drogi asfaltowej przechodzącej przez środek tego prawo. Wystarczy chodzić na 20 metrów w dół drogi, a dojdziesz do początku Molnar utca (równolegle do brzegu rzeki). Spacer w dół Molnar utca dwa bloki i znaleźć dom narożny, naciśnij przycisk ZIELONY mostu.

Ponadto, jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę po prostu wziąć taksówkę Zona. Będą Cię wszędzie w mieście. Z lotniska do nas (downtown) to 5200 (21 euro) forint za taksówkę. W ten sposób można uniknąć przeładowania.

Jeśli jesteś sam Minibus transfer z lotniska kosztuje 2990 forintów od osoby z lotniska do centrum miasta.