X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Green Bridge Hostel and Apartments

22-24 Molnar utca, District 5, Foldszint 7, 1054 Budapest, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Keleti lub delikatesy na linię Red Metro do stacji Deak ter i przesiąść się w metro i iść niebieski dwa przystanki do Kalvin Ter.

Jak wyjść z metra należy skręcić w prawo na szczycie schodów i głowa na dół przejście podziemne drogi, na końcu której będziesz głowę kilka schodów. Dalej prosto w dół drogi (tzw. Vamhaz Korut), 180 metrów do kierunku Zielonego Mostu na Dunaju.

Tak samo, jak zbliżyć się do Dunaju widać mały zielony teren z drogi asfalt przechodzi środku tego prawo. Po prostu chodzić po 20 metrów w dół ścieżki, a dojdziesz do początku Molnar utca (równolegle do brzegu rzeki). Spacer w dół Molnar utca dwa bloki i znaleźć dom narożny, naciśnij przycisk, Zielony Most.

Od dworca kolejowego Nyugati i Nepliget (międzynarodowy terminal autobusowy) zejść na dół do stacji metra i przejść Błękitny dwa przystanki do Kalvin Ter. Jak wyjść z metra należy skręcić w prawo na szczycie schodów i głowa na dół przejście podziemne drogi, na końcu której będziesz głowę kilka schodów. Dalej prosto w dół drogi (tzw. Vamhaz Korut), 180 metrów do Dunaju. Jak dotrzeć do Dunaju widać mały zielony teren z drogi asfalt przechodzi środku tego prawo. Po prostu chodzić po 20 metrów w dół ścieżki, a dojdziesz do początku Molnar utca (równolegle do brzegu rzeki). Spacer w dół Molnar utca dwa bloki i znaleźć dom narożny, naciśnij przycisk, Zielony Most.

Z lotniska złapać 200 autobusem do ostatniego przystanku, który zabierze Cię bezpośrednio do końca linii metra o nazwie Niebieski Kobanya-Kispest. Stamtąd Blue Metro do Kalvin Ter. Jak wyjść z metra należy skręcić w prawo na szczycie schodów i głowa na dół przejście podziemne drogi, na końcu której będziesz głowę po schodach i dalej prosto w dół drogi (tzw. Vamhaz Korut), 180 metrów do Dunaju.

Jak dotrzeć do Dunaju widać mały zielony teren z drogi asfalt przechodzi środku tego prawo. Po prostu chodzić po 20 metrów w dół ścieżki, a dojdziesz do początku Molnar utca (równolegle do brzegu rzeki). Spacer w dół Molnar utca dwa bloki i znaleźć dom narożny, naciśnij przycisk, Zielony Most.

Ponadto, jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę po prostu wziąć Zona Taxi. Zabierze Cię wszędzie w mieście. Z lotniska do nas (centrum) jest 5200 (21 euro), forint za taksówką. W ten sposób można uniknąć przeładowania.

Jeśli jesteś sam transfer z lotniska Minibus kosztuje 2990 forint za osobę z lotniska do centrum miasta.