X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Grandio Party Hostel

Nagy Diofa Utca 8, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Ferenca Liszta:
Pobierz autobus 200E (kupić bilet na metro / tramwaj 350 hufs każdy uniknąć grzywny) do Kobanya Kispest. Stamtąd metrem północ w kierunku Ujpest Kospont. Wysiąść na stacji metra Corvin Negyed, stamtąd można złapać 4/6 tramwaj w kierunku Szell Kalman ter o 3 przystanki, które będą Blaha Lujza ter. Spacer w dół Rakoczi Ut (z dala od McDonalds), aż dojdziesz do Nagy Diofa utca na swojej prawej stronie. Skręcić w prawo i dalej prosto. Grandio jest tylko w pierwszym bloku po lewej stronie. Jesteśmy brązowy bramy po lewej stronie z napisem "Grandio", to nie jest. 8.

Z dworca Keleti International Train:
Wyjść z dworca i iść w dół Rakoczi Ut, aż dojdziesz do Nagy Diofa utca na swojej prawej stronie. Skręcić w prawo i dalej prosto. Grandio jest tylko w pierwszym bloku po lewej stronie. Jesteśmy brązowy bramy po lewej stronie z napisem "Grandio", to nie jest. 8.

Alternatywnie, najłatwiej jest złapać autobus (od zewnątrz Burger King). Pobierz nie. 5, lub nie. 7 lub nie. 173 na trzech przystankach. Wysiąść na przystanku Urania. Stamtąd skręcamy w prawo, a następnie następnie w lewo w Nagy Diofa utca. Jesteśmy brązowy bramy po lewej stronie z napisem "Grandio", to nie jest. 8. Należy kupić bilet i potwierdzić to na 350 hufs lub można złapać i grzywny do 15.000 hufs!

Od dworca autobusowego Nepliget Międzynarodowego:
Kupić bilet metra (350 hufs) i zatwierdź go. Stamtąd metrem północ w kierunku Ujpest Kospont. Wysiąść na stacji metra Corvin Negyed, stamtąd można złapać 4/6 tramwaj w kierunku Szell Kalman ter o 3 przystanki, które będą Blaha Lujza ter. Spacer w dół Rakoczi Ut (z dala od McDonalds), aż dojdziesz do Nagy Diofa utca na swojej prawej stronie. Skręcić w prawo i dalej prosto. Grandio jest tylko w pierwszym bloku po lewej stronie. Jesteśmy brązowy bramy po lewej stronie z napisem "Grandio", to nie jest. 8.