X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Grand Canyon International Hostel

19 So. San Francisco Street, Flagstaff AZ 86001, Flagstaff, USA

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Grand Canyon International Hostel położony jest w centrum zabytkowego miasta Flagstaff, zaledwie jedną przecznicę od stacji Amtrak i 5 przecznic od stacji Greyhound. Bezpłatny odbiór z dworca Greyhound jest dostępny. Usługa ta dostępna jest od 7:00 aż do 23:30. Jeśli do nas zadzwonić po przyjeździe, wyślemy kogoś do ciebie (kontakt z naszym bezpłatny numer 1-888-44CANYON lub 779-9421).

Z South Rim Grand Canyon:
Weź Hwy 180 na południe, skręcić w prawo na ul Humphreys Route 66. Skręć w lewo a następnie w prawo w Beaver obok ul. Skręć w lewo na Butler Ave, a następnie znowu w lewo na ulicy w San Francisco. Hostel jest 1.5 bloki po lewej stronie.

Od strony, Lake Powell i Tuba City:
Weź HWY 89 South I-40 West, zjazd na Butler Ave. Skręć w prawo na Butler Ave, wtedy 2 km do San Francisco Street, skręć w prawo. Hostel jest 1.5 bloki po lewej stronie.

Z Phoenix, Tucson:
Take I-17 na północ do Flagstaff. I-17 zamienia się w S. Milton Road. Śledź S. Milton Road do 6 światła, należy skręcić w prawo na Butler Ave, i skręcić w lewo na ulicy w San Francisco. Hostel jest 1.5 bloki po lewej stronie.

Z Los Angeles, Las Vegas:
Take I-40 East, do pierwszego zjazdu do Flagstaff, który zamienia się w Route 66. Śledź na 4,2 mil do 2 światła.; skręcić w lewo na S. Milton Road, a następnie w prawo na Butler Ave. Skręć w lewo na ulicy w San Francisco. Hostel jest 1.5 bloki po lewej stronie.

Z Santa Fe, Albuquerque:
Take I-40 West, zjazd na Butler Ave. Skręć w prawo na Butler Ave, wtedy 2 km do San Francisco Street, skręć w prawo, hostel jest 1,5 bloki na lewo.