X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Gramsford Lodge

237 Promenade, Blackpool, Blackpool, Anglia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Usytuowany tuż przy promenadzie w Blackpool, dwóch minut na południe od Central Pier, na 237 Promenade, Gramsford Lodge otwiera swoje podwoje dla Ciebie.
Najbliższy przystanek tramwajowy: Manchester (1 min)

Od dworca kolejowego Blackpool North.

Zostaw Dworca Północnego i iść stoku w Talbot Road. Okolica dworca autobusowego. Idź do przystanku oznaczonego się na numer 11 autobusem. Zapytaj sterownik Rigby Droga / Manchester Plac zatrzymać. Koszt ok. 1.50. Zostaw autobusu na Rigby Road / Manchester przystanku Plac, który jest za hotelem, na Lytham Road. Krzyż Lytham Road, i iść w kierunku nadmorskiej promenadzie. Na światłach, chodzić (po lewej) na całym pubie Manchester do morza.
Gramsford Lodge jest jasny zielony i biały budynek obok, lecz jeden do pubu Manchester, z widokiem na morze.

Od dworca kolejowego w Blackpool Południowej.
Zostaw stacji Blackpool South i przejechać Waterloo Bridge do Lytham Road. Cross Road i złapać numer 11 lub 68 do Rigby drogi, - pub Manchester. Koszt ok. 1. Wysiąść autobus w hotelu Manchester i iść w kierunku światłach i wokół Manchester.Gramsford Domek jest zielony budynek obok, lecz jeden do pubu Manchester

Od Blackpool Pleasure Beach stacji.
Opuścić stację i idź do linii promenady / tramwajowych. Złap autobus numer 1 lub tramwajem do Placu / Rigby Manchester Road. Okolica i Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, ale jeden do pubu w Manchesterze.

Z lotniska w Blackpool.
Zostaw lotniska w Blackpool i głowę do Squires Brama Lane. Złap autobus numer 7 Starr Gate. Tramwajem lub numer 1 Złap autobus Rigby Road / Manchester. Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, lecz jeden do pubu w Manchesterze.

Od dworca autobusowego Lonsdale Road.
Zostaw poprzez Lonsdale Road i spacer po drugiej stronie ulicy Lytham. Numer Złap autobus 11 lub 68 do hotelu kosztuje około 1 Manchester. Wysiąść autobusu i iść w kierunku świateł i spacer wokół hotelu w Manchesterze. Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, lecz jeden z Manchesteru.

Od dworca autobusowego przy ulicy Nowy Bonny.
Zostaw trenera i iść nową Bonny Ulica Promenade. Skręć w prawo na spacer do wieży. Złapać autobus numer 11 na 1,10 lub wieży lub tramwajem. Zostaw autobusem lub tramwajem w Rigby Road / The Manchester. Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, ale jeden do pubu w Manchesterze.