X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Gramsford Lodge

237 Promenade, Blackpool, Blackpool, Anglia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Położony tuż przy promenadzie w Blackpool, dwóch minut na południe od Central Pier, przy 237 Promenade, Gramsford Lodge otwiera swoje drzwi dla Ciebie.
Najbliższy przystanek tramwajowy: Manchester (1 min)

Od dworca kolejowego Blackpool North.

Zostaw Dworca Północnego i iść w górę zbocza w Talbot Road. Krzyż Droga do dworca autobusowego. Idź do przystanku oznaczonego się na numer 11 autobusem. Poprosić kierowcę do zatrzymania Rigby Droga / Manchester placu. Kosztować ok.. 1.50. Opuścić autobus na przystanku Rigby Droga / Manchester placu, który jest na tyłach hotelu, na Lytham Road. Krzyż Lytham Road, i iść w kierunku nadmorskiej promenadzie. Na światłach, chodzić (po lewej) na całym pubie Manchester do morza.
Gramsford Lodge jest jasny zielony i biały budynek obok, ale do pubu w Manchesterze, z widokiem na morze.

Od dworca kolejowego Blackpool Południowej.
Zostaw Blackpool Dworca Południowego i krzyż Most Waterloo do Lytham Road. Cross Road i haczyk numer 11 lub 68 do Rigby drogi, - pub Manchester. Kosztować ok.. 1. Wysiąść autobus hotelowy Manchester i iść w kierunku światłach i wokół Manchester.Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, ale do pubu w Manchesterze

Z Blackpool Pleasure Beach Station.
Opuścić stację i idź do linii promenady / tramwajowych. Numer łapać autobus lub tramwaj 1 Manchester Square / Rigby Road. Cross Road i Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, ale jeden do pubu w Manchesterze.

Od lotniska w Blackpool.
Zostaw lotniska w Blackpool i głowę do Squires Brama Lane. Numer 7 autobus do połowu Starr Gate. Złapać tramwaj lub autobus numer 1 do Rigby Road / w Manchesterze. Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, ale do pubu w Manchesterze.

Od dworca autobusowego Lonsdale Road.
Zostaw poprzez Lonsdale Road i spacer po drugiej stronie Lytham Road. Numer 11 lub 68 łapać autobus do hotelu Manchester kosztować ok. 1. Wysiąść autobusu i iść w kierunku świateł i spacer wokół hotelu w Manchesterze. Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, lecz jeden z Manchesteru.

Od dworca autobusowego New Bonny Street.
Zostaw trenera i chodzić New Bonny Street do promenady. Skręć w prawo na spacer do wieży. Złapać autobus numer 1,10 lub 11 na wieży lub tramwajem. Zostaw autobusem lub tramwajem w Rigby Road / Manchester. Gramsford Lodge jest zielony budynek obok, ale jeden do pubu w Manchesterze.