Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Gram's Place BnB/Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 9.2
 • Bezpieczeństwo 9.4
 • Lokalizacja 7.9
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 9.2
 • Czystość 9.2
 • Udogodnienia 9.0

Lokalizacja

3109 N. Ola ave

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Jeśli planujesz taksówkę, proszę przeczytać:
Taksówkarze Tampa zabierze Cię na długiej długiej jazdy do uruchomienia się opłatę, jeśli pozwoli im. Musisz przejąć kontrolę nad tą sytuacją, więc dla własnego dobra, wydrukować te wskazówki i upewnij się, że taksówkarz następujące rozkazy.

Wybierz i wydrukować ze wskazówkami poniżej, które odnoszą się do Ciebie.

Dojazd z dworca autobusowego lub chartów do systemu na miejski autobus / tramwaj, (lub samochodem lub kabiny): Uwaga; gdy pojawi się w autobusie miasta, kupić 3 $ dolara cały dzień przepustkę i mają prawidłową zmianę z tobą, jak kierowca autobusu nie wydaje reszty. Oni nie mają transfery autobusowe albo. Ostatni autobus odjeżdża o 10:05 pm mf (19:30 sob.) 6:40 pm słońcu.
Idź na zachód, 1 blok na Polk ul. Morgan ul. skręcić w prawo (idź na północ) na morgan ul. 4 bloki do centrum tranzytowego Marion (MTC). Dostać się na Florydzie ave autobus # 1) poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać się na pierwszym przystanku ubiegłym floribraska ave, tylko 1 mile na północ. Po wysiąść z autobusu widać Plymouth St. idź w lewo (zachód) 3 bloki do Ola ave. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama z rogu W. Plymouth St.

Dojazd z dworca kolejowego i na do systemu miejski autobus / tramwaj, (lub samochodem lub kabiny): Uwaga; gdy pojawi się w autobusie miasta, kupić 3 $ dolarów przepustkę i mają prawidłową zmianę z tobą, jak kierowca autobusu wcale nie wydaje reszty.
Oni nie mają transfery autobusowe albo. Ostatni autobus odjeżdża o 10:05 pm MF (19:30 Sob) 18:40 niedziela
Naprzeciwko dworca kolejowego jest ulica nazywa ZACK ST. Idź tylko sposób można przejść który jest zachód od Zacka st. (Jeden długi długi blok i dwa regularne bloki) Morgan ul. Skręć w prawo (Idź na północ) na morgan ul. 5 bloków z centrum tranzytowego Marion, (lub uzyskać w dowolnym autobusem z dworca kolejowego, przechodząc do centrum tranzytowego Marion.), Gdy w centrum tranzytowego Marion, dostać się na Florydzie ave autobus # 1) poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać u Pierwszy przystanek autobusowy obok floribraska Ave, tylko 1 mile na północ. Po wysiąść z autobusu widać Plymouth St. idź w lewo (zachód) 3 bloki do Ola ave. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama od rogu W. Plymouth św polu Phone na przy bramie wjazdowej, tarcza 22 w bramie.
pamiętaj, aby zadzwonić do nas co najmniej godzinę przed przyjazdem po 2pm.


KIERUNKI przybywających z Tampa i do systemu City Bus / Tramwaj,
Notatka; Gdy dojdziesz do autobusu miasta, kupić 3 $ dolara cały dzień przepustkę i mają prawidłową zmianę z tobą, jak kierowca autobusu nie wydaje reszty. Oni nie mają transfery autobusowe albo. Ostatni autobus z dnia odjeżdża o 8:15 pm.
Z lotniska dostać się na autobus # 30 w centrum miasta związany z Marion Transit Center. Wysiąść z autobusu nr 30 i dostać się na Florydzie ave autobus # 1) poprosić kierowcę autobusu, aby zatrzymać się na pierwszym przystanku ubiegłym floribraska ave, tylko 1 mile na północ. Po wysiąść z autobusu widać Plymouth St. idź w lewo (zachód) 3 bloki do Ola ave. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama od rogu W. Plymouth św polu Phone na przy bramie wjazdowej, tarcza 22 w bramie.
Pamiętaj o nas, co najmniej godzinę przed przyjazdem po 2pm.
# 1 autobus (Floryda ave).


Przybyciu do Tampa i podróży samochodem lub taksówką do schroniska;

Lotnisko wyjściem do I-275 North. Pierwszy zjazd obok zjazdu I-4 jest EXIT 46B (stary zjazd 29), MLK Blvd. Zejdź na dół po rampie wyjścia, skręcić w lewo (zachód) mili (3 światłach) do Highland ave. Nie włączaj Highland ave. Przejdź obok Highland ave 2 bloki, aby Ola Avenue. Skręć w lewo (południe) mili do Plymouth St. i Ola ave w rejonie NW historyczne Tampa Heights. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama od rogu W. Plymouth św polu Telefon na co brama wjazdowa. Parking jest na Plymouth St.


KIERUNKI przyjeżdżający z północy samochodem lub taksówką.

Take I-275 Południe, aby wyjść 46B (stary zjazd 29), które jest MLK Blvd. Idź na zachód (skręt w prawo) mili (3 światłach) do Highland ave. Nie włączaj Highland ave. Przejdź obok Highland ave 2 bloki, aby Ola Ave. Następnie N. idź na południe (lewo) milę na rogu ul & W. Plymouth N. Ola Ave. Jesteś tu. Wejście jest pierwszym bramy z rogu W. Plymouth św polu Telefon na co brama wjazdowa. Parking jest na Plymouth St.

KIERUNKI przybywających z południa przez samochód lub taksówkę.

Weź I- 75 North I-4. Następnie I-4 Zachód (w kierunku Tampa) po prostu przekazać Exit Ybor miasta na I-4 get na prawym pasie. (Uwaga, to gdzie I- 4 kończy się na I-275.) Pamiętaj, aby wziąć I-275 na północ. Pierwsze wyjście na I-275 Północy, że widać to EXIT 46B (stary zjazd 29). że jest MLK Blvd. Idź na zachód (lewo) mili (3 światłach) do Highland Ave., Nie włączaj Highland ave. Przejdź obok Highland ave 2 bloki, aby Ola Ave. N., a następnie idź na południe (lewo) milę na rogu ul & W. Plymouth N. Ola Ave. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama od rogu W. Plymouth św polu Telefon na co brama wjazdowa. Parking jest na Plymouth St.

KIERUNKI przybywających z ORLANDO samochodem lub kabiny;

Take I-4 West. (Tylko przeszłości Ybor miasta Exit się na prawym pasie), a następnie I-275 na północ. Pierwsze wyjście na I-275 Północy, że widać to EXIT 46B (stary zjazd 29), MLK Blvd. Go West mili i (3) do sygnalizacji świetlnej Highland ave. Nie włączaj Highland ave. Przejdź obok Highland ave 2 bloki, aby Ola Ave. N. Następnie idź na południe (lewo) milę na rogu ul & W. Plymouth N. Ola Ave. w rejonie NW historyczne Tampa Heights. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama z rogu W. Plymouth St, w budce telefonicznej bramą wjazdową. Parking jest na Plymouth St.

KIERUNKI przybywających z ST. PETERSBURG samochodem lub taksówką.

Take I-275 Północnej (Past I-4 Exit) Pierwszy zjazd po wyjściu na I-4 jest EXIT 46B (stary zjazd 29), MLK Blvd. Zejdź na dół po rampie wyjścia, skręcić w lewo (zachód) mili (3 światłach) do Highland ave. Nie włączaj Highland ave. Przejdź obok Highland ave i 2 bloki do Ola Avenue. Skręć w lewo (południe) mili do Plymouth St. i Ola ave w rejonie NW historyczne Tampa Heights. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama od rogu W. Plymouth św polu Telefon na co brama wjazdowa. Parking jest na Plymouth St.

KIERUNKI przybywających z Clearwater samochodem lub kabiny;

Take Highway 60 East I-275 North. Pierwszy zjazd obok zjazdu I-4 na I- 275 jest EXIT 46B (stary zjazd 29), (MLK ​​Blvd). Zejdź na dół po rampie wyjścia, skręcić w lewo (zachód) mili (3 światłach) do Highland ave. Nie włączaj Highland ave. Przejdź obok Highland ave i 2 bloki do Ola Avenue. Skręć w lewo (południe) mili do Plymouth St. i Ola ave w rejonie NW historyczne Tampa Heights. Jesteś tu. Brama wjazdowa jest pierwsza brama od rogu W. Plymouth św polu Telefon na co brama wjazdowa. Parking jest na Plymouth St.
 • Dobry towar za tę cenę 9.2
 • Bezpieczeństwo 9.4
 • Lokalizacja 7.9
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 9.2
 • Czystość 9.2
 • Udogodnienia 9.0
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

×