X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Gold Coast

Rua Gil Vicente, 48, Lagos, Portugalia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google UWAGA: Te kierunki są bardziej przyjazne dla użytkownika, niż te przewidziane przez GPS na każdym smartfonie.

Jadąc od Faro lub Lizbony można wziąć albo autobusem lub pociągiem. Rzucają się kilka razy dziennie, są nawet częstsze w lecie i w dni powszednie. Jadąc z północy Portugalii, musisz udać się do Lizbony, a potem bezpośrednio do Lagos.

Pochodzących z Hiszpanii: możesz iść do Sewilli i wziąć bezpośredni autobus do Lagos. Czasami może pojawić się złe informacje w Hiszpanii na ten temat. Niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy, że istnieje bezpośredni autobus i będą informować o alternatywach, które są czasochłonne i nie jest konieczne, ponieważ można skorzystać z autobusu w Sewilli (stacji Plaza de Armas). Autobusy do Lagos uruchomić dwa razy dziennie, codziennie (może ulec zmianie w zależności od pory roku).

Latanie na lotnisko w Faro: można wziąć taksówkę lub autobus do centrum Faro, gdzie znajdą Państwo zarówno dworzec kolejowy i autobusowy niemal obok siebie. Jak wspomniano powyżej, można zastosować jedną z tych, aby dostać się do Lagos.

Gold Coast znajduje się w pobliżu głównego transportu publicznego Lagos, takich jak autobus i pociąg. Około 10 do 15 minut pieszo.

Pociągiem:

Spacer przez Marina, krzyż wiszący most i skręcić w lewo z głównej alei (Descobrimentos Avenue). Kontynuuj wzdłuż głównej alei, należy przekazać do stacji benzynowej Repsol na swojej prawej stronie. Dalej na chwilę i można zdać urząd rynku ryb, postój taksówek i post (na ulicy handlowej). Następnie, nie jest mały kwadrat z zabawnym pomnik w środku. (Uwaga proszę: dont chodzić dużo na głównej ulicy lub dostaniesz do wielkiego placu z inną figurą daleko od nas i youd wrócić).
Stamtąd (mały kwadrat), wprowadź Rua (ulica) Garrett nad kolejnym małym placu. Zobaczysz w jednym rogu snack bar o nazwie Cavaleiro. Wprowadź długiej ulicy za rogiem od niego (Rua Cndido dos Reis) i iść pod górę. Włącz się 4 w prawo, czyli dokładnie nasza ulica Gil Vicente. Znajdziesz nas w liczbie czterdziestu ośmiu.


Autobusem (z wyjątkiem autobusu Renex):

Zostaw dworca autobusowego w kierunku rzeki i skręcić w prawo w głównej alei (Descobrimentos Avenue). Kontynuuj wzdłuż głównej alei, należy przekazać do stacji benzynowej Repsol na swojej prawej stronie. (Kliknij tutaj, proszę, jeśli pojawił się na autobusie Renex). Dalej na chwilę i można zdać urząd rynku ryb, postój taksówek i post (na ulicy handlowej). Następnie, nie jest mały kwadrat z zabawnym pomnik w środku. (Uwaga proszę: dont chodzić dużo na głównej ulicy lub dostaniesz do wielkiego placu z inną figurą daleko od nas i youd wrócić).
Stamtąd (mały kwadrat), wprowadź Rua (ulica) Garrett nad kolejnym małym placu. Zobaczysz w jednym rogu snack bar o nazwie Cavaleiro. Wprowadź długiej ulicy za rogiem od niego (Rua Cndido dos Reis) i iść pod górę. Włącz się 4 w prawo, czyli dokładnie nasza ulica Gil Vicente. Znajdziesz nas w liczbie czterdziestu ośmiu.