X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Globetrotter Hostel

Aleja (Avenue) Wyzwolenia 10/127, Warszawa, Polska

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 78%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Idąc od Placu Zbawiciela można znaleźć Globetrotter Hostel na lewej stronie Alei Wyzwolenia. Wystarczy spojrzeć na drzwi 3 rd długiej kamienicy. Jest winda w budynku po lewej stronie!

od Dworzec Centralny, dworca kolejowego Warszawa Centralna:

autobusem:
# 131 - od terminalu autobusowego (Warszawa Centralna), który znajduje się obok dworca kolejowego są 4 przystanki do przystanku Metro Politechnika.
# 501 i 519 - z dworca autobusowego są 3 przystanki do przystanku Metro Politechnika.
W nocy autobusy N37 i N81 urlopu z terminalu autobusowego Central Station. Wystarczy spojrzeć na przystanku Metro Politechnika, a należy pamiętać, że w nocnych autobusów zatrzymuje się tylko na żądanie.

tramwajem:
Nr 10 - przystanek przy Al. Jana Pawła II (przejście przez podziemia z wyglądu stacji kolejowej na Mokotowie kierunku), są 4 przystanki do przystanku Metro Politechnika

Jeśli chcesz wybrać się na spacer sugerujemy idąc Alejach Jerozolimskich, a następnie skręcając w prawo w ul. Marszałkowska Spacer aż do Placu Zbawiciela. Następnie należy skręcić w lewo w Alei Wyzwolenia. Spacer trwa około 20 minut

od lotniska Chopina (WAW) Lotnisko:

autobusem:
# 188 - Ten autobus zabierze Cię z dworca autobusowego na lotnisku do przystanku autobusowego przy ulicy Marszałkowskiej, gdzie należy wysiąść. To trwa około 22 minut (nie licząc dużego natężenia ruchu). Po wysiąść po prostu chodzić po schodach i skręć w prawo. Następnie pieszo do Placu Zbawiciela i skręcić w prawo.