X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Glenogra Guesthouse

64 Merrion Road, Ballsbridge, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z lotniska w Dublinie

podjąć autobusów lotniskowych do Four Seasons Hotel w Ballsbridge. Glenogra położony jest 150 metrów od przystanku.
Najbliższe Sandymount stacja kolejowa. Trasa autobusu 7 do Ballsbridge.

Od centrum Dublina

Przechodząc Trinity College w lewo, dalej na Nassau Street, Merrion Square, prosto na Górze św, a następnie przechodząc Hotel Old School House po lewej stronie, na Northumberland Road, a następnie przechodząc Jurys hotel po lewej stronie. Glenograto kolejne 800 metrów od hotelu Jurys na lewo naprzeciwko Four Seasons Hotel. Bardziej szczegółowe wskazówki od lotniska, zachodu i południa na zapytanie.

N7 & (N4) do pensjonatu Glenogra

Jazda na autostradzie M7 i N7 dwujezdniowej się drogowskazami na Dublin i centrum miasta, w końcu będzie miał światło torów kolejowych po prawej stronie.
Jedź dalej prosto do centrum miasta i drogi staną się jeden pas ponownie. Kieruj się znakami na centrum miasta i będzie prowadzić przez obszar znany jako Inchicore.
Kontynuować jazdy, gdzie można zobaczyć znak informujący, aby utrzymać w lewo. Na światłach skręcić w prawo do centrum.

** Jeśli podróżujesz z Galway N4 śledzić tutaj. **

Jesteś teraz zbliża Junction 63, na rondzie, to kieruj się drogowskazami na J62, skręcając w prawo na rondzie (należy lewym pasie) a następnie natychmiast w lewo.
Na J62, dalej prosto do J59, gdzie się drogowskazami na Ballsbridge, by opuścił zgodnie z kanału po lewej stronie.
Jedź dalej prosto aż dojdziesz J52. Tutaj skręcić w prawo na Ballsbridge R118.
Następne światła masz Hotel Jurys po lewej stronie, na wprost mijając AIB bank na lewej stronie, przez światła i jesteśmy na lewej stronie w 64, naprzeciwko Four Seasons Hotel. Jeśli widzisz Hotel Bewleys masz poszedł za daleko.

N11 (Wexford do pensjonatu Glenogra)

Można odebrać dwujezdniowej w Kilmacanogue (Avoca Handweavers) i dalej za znakami do Dublina. Będziesz w końcu przejść na prawej stronie Hotel Montrose. Pobierz na prawym pasie i na światłach skręcić w prawo na Nutley przechodząc Szpital Vincenta po prawej stronie.
Na światłach skręć w lewo na Merrion Road i na 3. światłach masz Bewleys Hotel po lewej stronie. Jesteśmy ok. 100 metrów przez światła na prawej stronie naprzeciwko Four Season w hotel.