X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Glebe Point YHA

262-264 Glebe Point Rd, Glebe, Sydney, Australia

Mapa i dojazd


51%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 40%Personel
  • 20%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Transport do Glebę jest łatwo dostępna z międzynarodowych i krajowych terminali na lotnisku w Sydney, a od głównego dworca kolejowego.

Z lotniska:
W przypadku przyjazdu w Terminalu 1 (International Airport), zalecamy użycie naprawiać 'Airport Połącz "transport, który kosztuje 12 dolarów za osobę (płatne w recepcji hostelu) i działa od 7 rano i godzina dwudziesta.
Jeśli przybywających na Terminal 2 lub 3 (Domestic Airport), punktu "Airport Połącz" pickup znajduje się na jezdni między dwoma terminalami. Usługa ta działa mniej więcej co 20 minut, od 7 rano i godzina dwudziesta.
Taksówka z lotniska zazwyczaj kosztują od 30 dolarów - 45 dolarów w zależności od natężenia ruchu i pory dnia. Kierowca Zapytanie przechodzi przez Newtown, a nie Krzyż Tunel miasta jak to będzie dodać znaczny koszt przelotu.

Z Dworca Centralnego:
Autobus: Złap 431 autobusów lub 434 z George Street do drzwi hostelu. Lub autobusem 432 lub 433 z George Street do Wigram drogi i wzdłuż Glebe Point Road, 200 metrów do schroniska.
Pociąg: Weź koleją od stacji do stacji Park Jubileuszowy mniej niż 5 minut spacerem do YHA. Podejdź do góry Victoria Road, skręcić w prawo w Allen St, a następnie w lewo w Lane Cotter - jesteśmy na szczycie Cotter Lane po prawej stronie.