X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Germany Hostel

Block -D-6F/D2,Chung King Mansion, 36-44 Nathan Road, Kowloon, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 62%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przypomnienie: W Chung King Mansion, znajduje się pięć bloków (A, B, C, D i E); my w bloku D 10. piętrze!
Podręcznik Położenie:

1. Lotnisko Autobus: Autobus z lotniska jest najbardziej popularna metoda, aby dostać się do Chungking Mansions. Airbus Stacja znajduje się w pobliżu hali B na poziomie przylotów (poziom 5) od międzynarodowego lotniska w Hongkongu. Znajdź stoiska szyny dla A21 Lotnisko Hung Hom KCR Station Route. Zobaczysz mapę terminalu. Zwykle około 10. spisu Odjazdy autobusu co 10-15 minut. Opłata jest HK 33 dolarów. Kiedy jesteś w autobusie, należy najpierw zabezpieczyć swój bagaż następnie znaleźć siedzieć na niższym poziomie. W 40 -90 minut (zależy od ruchu) dotrzemy przystanku nr 14 - Middle Road, Nathan Road. (1st jest lotnisko). Ponieważ czas serwis A21 jest 05: 00-23: 59, można użyć N21 lotniska autobusem w tym samym miejscu i zatrzymać się w samym przystanku, jeśli przyjazd po godzinie 00:00 Hongkongu.

Kiedy wysiadłem z autobusu, skręcić w tylną drogę, trwa około 30 sekund na piechotę. Możesz zobaczyć przednie wejście Chung King Mansions na swojej prawej stronie. Pojawi się ogromny ekran telewizora wkleić na ścianie Chungking Mansions. Po upewnieniu się, jesteś w Chung Mansions króla, chodzić do Blok D (tylko być blisko Chungking Mansions przodu wejście). Możesz zobaczyć dwie windy, podejmują lewą stroną jednego, (przystanek przy parzystej liczbie piętrze), naciśnij przycisk 10. piętrze, gdy jesteś, skręcić w prawo i można znaleźć w naszym odbioru powinny być w zasięgu wzroku.