X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Gap Year Hostel

322 Lavender Street, Singapur, Singapur

Mapa i dojazd


76%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 77%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 71%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z lotniska w pociągu:

Pociągiem MRT na linii Wschód-Zachód (linia zielona). Wysiąść na stacji Tanah Merah, aby przejść do platformy B i iść w kierunku Joo Koon. Wysiąść na stacji MRT Outram (EW16) przenieść na linii Północ-Wschód (fioletowa linia). Pociągiem na linii północ-wschód w kierunku Punggol i wysiąść na stacji MRT Boon Keng (NE9). Podróż trwa około godziny i kosztuje mniej niż SGD3.00. Pociągi kursują codziennie od rana około 6 rano i przestaje pracować około 12 północy.

Zjedź C (Boon Keng Road) na stacji MRT Boon Keng i skręcić w lewo po wejściu po ruchomych schodach. Chodzić z otwartym polu trawy po prawej stronie i mieszkań (blok 4,5 i 6) po lewej stronie. Skręć w lewo na głównej drodze (Lavender Street), aby zobaczyć wiersz shophouse. Spacer kolejny 30m dalej i jesteśmy na 2. shophouse.

Alternatywnie (tańszy, ale z większą ilością chodzenia), można wysiąść na stacji MRT Lavender (EW11) i zjazd B (Kallang RD). Skręcić w lewo, po ruchomych schodach i skręć w lewo, znów po schodach. Idź prosto (utrzymanie V Hotel po lewej stronie) w kierunku centrum Tai Pei buddyjskiej i skręcić w lewo na skrzyżowaniu karne do Lavender Street. Spacer wzdłuż ulicy Lavender (około 15 min), a zobaczysz, Eminent Plaza na lewo na skrzyżowaniu karne. Przejść na stronę "SpellSpa", która jest ukośnie w prawo od Ciebie. Idź prosto (wraz Lavender Street) na szlaku i jesteśmy na 2. ostatniej shophouse (przed polem).

Kolejowe Dojazd z Harbourfront:

Pociągiem na linii Północ-Wschód (fioletowa linia) w kierunku Punggol i wysiąść na stacji MRT Boon Keng (NE9).

Zjedź C (Boon Keng Road) na stacji MRT Boon Keng i skręcić w lewo po wejściu po ruchomych schodach. Chodzić z otwartym polu trawy po prawej stronie i mieszkań (blok 4,5 i 6) po lewej stronie. Skręć w lewo na głównej drodze (Lavender Street), aby zobaczyć wiersz shophouse. Spacer kolejny 30m dalej i jesteśmy na 2. shophouse.

Dojazd z Golden Mile (Bus): Malezja
Spacer 20 minut. Spacer wzdłuż Beach Road i skręcić w lewo na ul Crawford Lavender, która staje się ul. Zobaczysz Tai Pei Buddhist Centre na prawo i V Hotel na lewo po chwili na skrzyżowaniu krzyża, nadal wzdłuż Lavender Street. Wkrótce zobaczysz Eminent Plaza na lewo na skrzyżowaniu krzyża i przejechać w kierunku 'SpellSpa ", która jest ukośnie w prawo od Ciebie. Idź prosto na szlaku i jesteśmy na 2. ostatniej shophouse (przed polem).

Lub od przystanku 01421 naprzeciwko Golden Mile, autobusem 961 2 przystanki do Lavender Street (przystanek autobusowy 07.371), następnie autobusem 13, 67, 133 lub 145 2 przystanki do Eminent Plaza (przystanek autobusowy 07351). Utrzymanie Eminent Plaza na lewo, wzdłuż ulicy Lavender przez około 5 minut i należy do nas zobaczyć na przeciwnej stronie drogi, w pobliżu skrzyżowania drogi krzyżowej z Serangoon i Lavender Street.

Taxi Dojazd:

Informują taksówkę nasz adres '322 Lawenda Ulica "(w pobliżu Boon Keng MRT).

Podróż z lotniska zajmuje około pół godziny i kosztuje około SGD25.00 - 30.00 w zależności od pory dnia.