X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Galata West

Bereketzade Mah. Okcu Musa Cad, Savcibey Cikmazi Number:3, Galata/ Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google KIERUNKI międzynarodowe lotnisko Atatürk

Weź metrem z lotniska w kierunku Aksaray.

Wysiąść z metra na Zeytinburnu. (Zeytinburnu jest stacja wymiany na linii tramwajowej)

Tramwajem z Zeytinburnu w kierunku Kabatas

Wysiąść z tramwaju na Karakoy.

Od stacji Karakoy to tylko mały spacer do schroniska. Od przystanku tramwajowego chodzić po ulicy Kemeralti i skręcić w lewo do ulicy Bankalar. To jest ulica, gdzie banki, głównie inwestycyjne są. Kontynuuj, aż dojdziesz do rozłamu w którym są dwie ulice zwane Sair Ziya Pasa i Okcu Musa. Zapoznaj się z ulicy Okcu Musa, który jest po lewej stronie. Dalej tą drogą, a zobaczysz, że to pójdzie w górę. Po meczetu, można zobaczyć po prawej stronie znajduje się niewielka ślepa droga, gdzie można zobaczyć światło neonu, który mówi, Galata WEST. Nie ma drzwi, aby wejść do schroniska. Jeśli przyjedziecie w nocy drzwi będą zamknięte. Wystarczy zadzwonić dzwonkiem, a my otworzyć go dla Ciebie.

DOJAZD Z Międzynarodowe lotnisko Sabiha Gokcen I TAKSIM

Weź Havatas Prywatna autobus z lotniska.

Wysiąść na ostatnim przystanku, placu Taksim.

Weź metrem od placu Taksim do Sishane.

Po wysiąść z metra na Sishane, spacer po kierunku Kasimpasa i użyć wyjścia Refik Saydam Caddesi się wydostać. Stamtąd jest tylko mały spacer do schroniska. Spacer w dół ulicy Refik Saydam aż dojdziesz do rozłamu w którym są dwie ulice zwane Buyuk Hendek i Okcu Musa. Zapoznaj się z ulicy Okcu Musa, który jest po prawej stronie. Dalej na tej drodze, a zobaczysz, że to pójdzie z górki. Na drugim lewej stronie zobaczysz jest mała ślepa droga, w której pojawi się neon, który mówi, Galata WEST. Nie ma drzwi, aby wejść do schroniska. Jeśli przyjedziecie w nocy drzwi będą zamknięte. Wystarczy zadzwonić dzwonkiem, a my otworzyć go dla Ciebie.

Od placu Taksim chodzenia jest również inna opcja. To zajmie 30 Minto dostać nasze hostelfromTaksim sqaure pieszo. Możesz chodzić po ulicy Istiklal całą drogę.

Albo wziąć taksówkę z placu Taksim do naszego hostelu.

Drugi sposób, aby przyjść do Galata West Hostel Z lotniska Sabiha Gokcen

Zapoznaj się z autobusem E10 od lotniska.

Wysiąść na ostatnim przystanku, Kadikoy.

Promem z Kadıköy do Karakoy.

Od stacji Karakoy to tylko mały spacer do schroniska. Z dworca promowego chodzić po ulicy Kemeralti i skręcić w lewo do ulicy Bankalar. To jest ulica, gdzie banki, głównie inwestycyjne są. Kontynuuj, aż dojdziesz do rozłamu w którym są dwie ulice zwane Sair Ziya Pasa i Okcu Musa. Zapoznaj się z ulicy Okcu Musa, który jest po lewej stronie. Dalej tą drogą, a zobaczysz, że to pójdzie w górę. Po meczetu, można zobaczyć po prawej stronie znajduje się niewielka ślepa droga, gdzie można zobaczyć światło neonu, który mówi, Galata WEST. Jeśli planują Państwo przyjazd po północy główne drzwi będą zamknięte. Wystarczy zadzwonić dzwonkiem, a my otworzyć go dla Ciebie.