X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Galata West

Bereketzade Mah. Okcu Musa Cad, Savcibey Cikmazi Number:3, Galata/ Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google DOJAZD Z LOTNISKA MIĘDZYNARODOWEGO Ataturk

Wziąć metro od lotniska w kierunku Aksaray.

Wysiąść z metra na Zeytinburnu. (Zeytinburnu jest stacja wymiany na linii tramwajowej)

Tramwajem od Zeytinburnu w kierunku Kabatas

Wysiąść z tramwaju na Karakoy.

Od stacji Karakoy to tylko mały spacer do schroniska. Od przystanku tramwajowego chodzić przez ulicę Kemeralti i skręcamy w lewo do Bankalar Street. To jest ulica, gdzie banki, głównie inwestycyjne są. Kontynuuj, aż dojdziesz do rozłamu w którym są dwie ulice zwane Sair Ziya Pasa i Okcu Musa. Weź ulicy Okcu Musa, który jest po lewej stronie. Kontynuować tę drogę, a zobaczysz, że to pójdzie w górę. Po meczecie, zobaczysz po prawej stronie znajduje się mała ślepa droga, gdzie można zobaczyć światło neonu, który mówi GALATA WEST. Nie ma drzwi, aby wejść do schroniska. Jeśli przyjadą w nocy drzwi będą zamknięte. Wystarczy zadzwonić dzwonkiem i otworzymy go dla Ciebie.

DOJAZD Z Sabiha międzynarodowego lotniska i Taksim

Weź Havatas Prywatny autobus z lotniska.

Wysiąść z autobusu na ostatnim przystanku, placu Taksim.

Weź metrem od placu Taksim do Sishane.

Po wysiąść z metra na Sishane, spacer po kierunku Kasimpasa i użyć wyjścia Refik Saydam Caddesi się wydostać. Stamtąd jest tylko mały spacer do schroniska. Spacer w dół ulicy Refik Saydam aż dojdziesz do rozłamu w którym są dwie ulice zwane Buyuk Hendek i Okcu Musa. Weź ulicy Okcu Musa, który jest po prawej stronie. Nadal na tej drodze, a zobaczysz, że to pójdzie z górki. Na drugim lewej widać jest mała ślepa droga, gdzie można zobaczyć światło neon, który mówi GALATA WEST. Nie ma drzwi, aby wejść do schroniska. Jeśli przyjadą w nocy drzwi będą zamknięte. Wystarczy zadzwonić dzwonkiem i otworzymy go dla Ciebie.

Od placu Taksim chodzenie jest również inna opcja. To zajmie 30 Minto dostać nasze hostelfromTaksim sqaure pieszo. Możesz chodzić po ulicy Istiklal całą drogę.

Lub taksówką od placu Taksim do naszego hostelu.

Drugi sposób COME Galata West Hostel Z Sabiha Gokcen

Weź autobus E10 od lotniska.

Wysiąść z autobusu na ostatnim przystanku, Kadıköy.

Promem z Kadıköy do Karakoy.

Od stacji Karakoy to tylko mały spacer do schroniska. Od dworca promowego chodzić przez ulicę Kemeralti i skręcamy w lewo do Bankalar Street. To jest ulica, gdzie banki, głównie inwestycyjne są. Kontynuuj, aż dojdziesz do rozłamu w którym są dwie ulice zwane Sair Ziya Pasa i Okcu Musa. Weź ulicy Okcu Musa, który jest po lewej stronie. Kontynuować tę drogę, a zobaczysz, że to pójdzie w górę. Po meczecie, zobaczysz po prawej stronie znajduje się mała ślepa droga, gdzie można zobaczyć światło neonu, który mówi GALATA WEST. Nie ma drzwi, aby wejść do schroniska. Jeśli przyjadą w nocy drzwi będą zamknięte. Wystarczy zadzwonić dzwonkiem i otworzymy go dla Ciebie.