X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Fusion Prague

Panska 9, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: Panska 9, 110 00, Praha 1, Republika Czeska

Hotel znajduje się na rogu Pańskiej i ulicy Jindřišská.

* Od głównego dworca kolejowego (hlavní nádraží): *
Kiedy wyjść z budynku, skręcić w prawo i przejść przez park, w ciągu 2 minut można dotrzeć do przystanku tramwajowego "hlavní nádraží". Tramwaje w obie strony, drogi krzyżowej i podjąć tramwajem nr 9, idzie w dół w kierunku skrzyżowania. To jest tylko 1 przystanek tramwajowy, wysiąść na stacji o nazwie Jindrisska. Idź prosto na prawym chodniku, po linii tramwajowych w ciągu 2 minut można zobaczyć Fusion Praga na rogu.

* Z dworca kolejowego Holesovice (Nadrazi Holesovice): *
Metrem, kierunek haje. Wysiąść na Vltavská (tylko jeden przystanek). Gdy pojawi się na zewnątrz, znajduje się przystanek tramwajowy. Tramwajem nr 3, kierunek Sídliště Modrany. Wysiąść na Jindřišská (5th przystanek). Idź prosto na prawym chodniku, po linii tramwajowych w ciągu 2 minut można zobaczyć Hotel Fusion na rogu.

* Z dworca autobusowego Florenc: *
Florenc jest centralny dworzec autobusowy, z przylotów i odlotów na większości tras obejmujących Student Agency, Eurolines, OrangeWays, czeska linie i więcej.
Wydostać się z dworca autobusowego, skręcić w lewo, dostać się do przejścia podziemnego i korzystać z bramy Sokolovská wyjść, pójść prosto do głównej ulicy z tramwajami przechodzi na (Sokolovská). Cros tej ulicy i tramwajem nr 24, kierunek Kubanske namesti (3rd stop). Idź prosto na prawym chodniku, po linii tramwajowych w ciągu 2 minut można zobaczyć Hotel Fusion na rogu.

* Z dworca autobusowego Knížecí: *
Dostać tramwajem nr 14, kierunek Vozovna Kobylisy, wysiąść na Jindřišská (8th przystanek), spacer z powrotem na ulicę, w 2min zobaczysz Fusion Praga na rogu po drugiej stronie ulicy.


* Z lotniska Praga-Ruzyne: *
Praga-Ruzyně oddalone jest o 30 minut spacerem od centrum miasta - w zależności od natężenia ruchu.
Autobusem 119 do ostatniego przystanku Dejvicki. Zejdź do podziemia i dostać się na hostivar kierunku jazdy. Wysiąść na MUSTEK (4 przystanki). Wysiąść na Mustek, a następnie w kierunku Vaclavske namesti, gdy jesteś do góry, użyj wyjścia Jindřišská ulice. Idź prosto wzdłuż lewej chodnika w 3 minuty można dotrzeć Fusion Praga.

Transfer z lotniska mogą być organizowane na wniosek, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.