X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Fusion Prague

Panska 9, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 60%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 40%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: Panska 9, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Hotel położony jest na rogu Pańskiej i Jindřišská ulicy.

* Od głównego dworca kolejowego (Hlavni nadrazi): *
Kiedy wyjść z budynku, skręcić w prawo i przejść przez park, w ciągu 2 minut można dotrzeć do przystanku tramwajowego "hlavní nádraží". Tramwaje w obie strony, drogi krzyżowej i tramwaj nr 9 podjąć dzieje w dół w kierunku skrzyżowania. To jest tylko jeden przystanek tramwajowy, wysiąść na stacji o nazwie Jindřišská. Idź prosto na dobrej nawierzchni, po linii tramwajowych w 2 min można zobaczyć Fusion Praga na rogu.

* Z dworca kolejowego Holesovice (Nadrazi Holesovice): *
Metrem, kierunek Hajé. Wysiąść na Vltavská (tylko jeden przystanek). Po wydostać się na zewnątrz, jest przystanek tramwajowy. Tramwajem nr 3, kierunek sídliště Modrany. Wysiąść na Jindřišská (5th przystanek). Idź prosto na dobrej nawierzchni, po linii tramwajowych w 2 min można zobaczyć Hotel Fusion na rogu.

* Z dworca autobusowego Florenc: *
Florenc jest główny dworzec autobusowy, z przylotów i odlotów na większości tras obejmujących Student Agency, Eurolines, OrangeWays, artystycznej linii i więcej.
Wydostać się z dworca autobusowego, skręcić w lewo, dostać się do przejścia podziemnego i korzystać z bramy Sokolovská wyjść, pójść prosto do głównej ulicy z przejeżdżających tramwajów (Sokolovská) na. Cros ta ulica i tramwajem nr 24, kierunek Kubánské NAMESTI (3-ci przystanek). Idź prosto na dobrej nawierzchni, po linii tramwajowych w 2 min można zobaczyć Hotel Fusion na rogu.

* Z dworca autobusowego Na Knížecí: *
Pobierz tramwajem nr 14, kierunek Vozovna Kobylisy, wysiąść na Jindřišská (8th przystanek), iść z powrotem na ulicę, w 2min widać Fusion Praga na rogu po drugiej stronie ulicy.


* Z lotniska Praga-Ruzyně: *
Praga-Ruzyně Lotnisko znajduje się około 30 minut od centrum miasta - w zależności od natężenia ruchu.
Autobusem 119 do ostatniego przystanku Dejvicki. Zejść do podziemia i dostać się na pociąg w kierunku Hostivar. Wysiąść na MUSTEK (4-ty przystanek). Wysiąść na Mustek, a następnie w kierunku Vaclavske namesti, gdy jesteś w górę, użyj wyjścia Jindřišská ulice. Idź prosto wzdłuż lewej chodniku iw 3 minuty można dotrzeć Fusion Praga.

Transfer z lotniska mogą być organizowane na wniosek, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami.