X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Funky Fes

60, Arset Lamdelssi - Bab Jdid - Fes Medina, Fez, Maroko

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 81%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Możemy przyjść do ciebie z lotniska lub z dworca autobusowego lub kolejowego. Odbiór z lotniska kosztuje 150 dirhamów (lub 15 euro), niezależnie od liczby pasażerów. Odbiór z dworca PKS lub pociągiem kosztuje 5 euro dla maksymalnie 6 osób. Jeśli przyjeżdżają samochodem, można zaparkować kilka metrów od hostelu.

Jeśli wolisz, aby znaleźć nas na własną rękę, wykonaj poniższe szczegółowe instrukcje. Uważaj na niektórych ludzi w stacji (zwłaszcza dworca kolejowego), którzy mogliby próbować przekonać się, aby przejść do innego hotelu, lub może zaoferować się chodzić z tobą do naszego hostelu. Zwykle ich celem jest, aby otrzymać pieniądze od Ciebie.

Z lotniska:
- Taksówką do Medyny: oficjalne ceny: 150 dirhamów dla 6 osób i 200 dirhamów maksymalne w nocy.
- Transfer z lotniska (20 dirhamów) lub autobusem nr 16 (około 5 dirhamów). Te dwa autobusy zatrzymują się na stacji kolejowej. (Patrz poniżej instrukcje w jaki sposób dotrzeć z dworca kolejowego)

Z dworca autobusowego:
- Przyjeżdżając z autobusem Supratours: Ten autobus zabierze Cię z dworca.
- Przyjeżdżając z autobusem WZT: Ten autobus zabierze Cię do głównego dworca autobusowego w Ville Nouvelle. Tutaj można wziąć taksówkę petit '' do Medyny.
- Po przybyciu do Gare Routiere: Możesz wziąć taksówkę petit '' do Medyny.

Z dworca kolejowego:
- "Taksówka petit" w Medina
- Lub autobusem nr 19 do Square Rsif. Raz w Rsif, chodzić na Blvd. Mohammed Alaoui znane ulicy Rsif, obok Riad Andalib na lewo, aż dojdziesz do farmacji Amina. Naprzeciwko apteki, po schodach w górę. Będziesz przejść obok Maroka fontanny do prawej i kawiarence internetowej o nazwie La Rose. Na rogu pojawi się żółty budynek z żółtymi garnków i wielki znak "Funky Fes".

Jak przyjechać "petit taxi do Medyny" (z dworca PKP i PKS):
Taksówką nie powinien kosztować więcej niż 15 dirhamów (jest uzupełnieniem do jazdy w nocy). Poprosić kierowcę, aby korzystać z miernika. Powiedz kierowcy, aby przejść do Arset ulicę Lamdelssi przez bramę Bab Jdid (nalegać na kierowcę, że jest to BAB Jdid NIE BAB Boujloud) i przez apteki Fatima El Fihria. Powiedz mu, aby zatrzymać w piekarni (Farane w języku arabskim) na ulicy Arset Lamdelssi i dalej aż dojdziesz do żółtego budynku z żółtymi garnki i wielki znak "Funky Fes".