X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Funky Fes

60, Arset Lamdelssi - Bab Jdid - Fes Medina, Fez, Maroko

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Możemy przyjść do ciebie z lotniska lub z dworca autobusowego lub kolejowego. Odbiór z lotniska kosztuje 150 dirhamów (lub 15 EUR), niezależnie od liczby pasażerów. Odbiór z dworca autobusowego lub stacji kolejowej kosztuje 5 euro dla maksymalnie 6 osób. Jeśli przyjeżdżają samochodem, można zaparkować kilkanaście metrów od schroniska.

Jeśli wolisz, aby znaleźć nas na własną rękę, należy postępować zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami poniżej. Uważaj na niektórych ludzi na stacjach (zwłaszcza stacja kolejowa), którzy mogą próbować cię przekonać, aby przejść do innego hotelu, lub może zaoferować się chodzić z tobą do naszego hostelu. Zwykle ich celem jest, aby otrzymać pieniądze od Ciebie.

Z lotniska:
- Taksówką do medyny: 150 dirhamów dla maksymalnie 3 osób i 200 dirhamów dla 4 osób lub więcej.
- Lub autobus (autobus nr 16). Ten autobus zatrzymuje się na stacji kolejowej i kosztuje 20 dirhamów. (Patrz instrukcje poniżej, w jaki sposób dotrzeć z dworca kolejowego)

Z dworca autobusowego:
- Przybywając z autobusem Supratours: Ten autobus zabierze Cię z dworca.
- Przybywając z autobusem WZT: Ten autobus zabierze Cię do głównego dworca autobusowego w Ville Nouvelle. Tutaj można wziąć taksówkę petit '' do medyny.
- Przyjeżdżając do Gare Routiere: Możesz wziąć taksówkę petit '' do medyny.

Z dworca kolejowego:
- "Taksówka petit" do medyny
- Lub, autobusem nr 19 do Placu Rcif. Raz w Rcif, chodzić na Blvd. Mohammed Alaoui, obok kina Amal na lewo, aż dojdziesz do farmacji aminy. Naprzeciwko apteki, po schodach w górę. Można przejść obok fontanny marokańskim z prawej i kawiarni cyber nazwie La Rose. Na rogu pojawi się żółty budynek z niebieskimi doniczki i znak Funky Fes Hostel.

Jak dojechać taksówką przez "petit" do medyny (z dworców kolejowych lub autobusowych):
Taksówką nie powinien kosztować więcej niż 15 dirhamów (jest uzupełnieniem do jazdy w nocy). Proszę nalegają na wykorzystanie miernika. Powiedz kierowcy, aby przejść do ulicy Arset Lamdelssi przez bramę Bab Jdid. Powiedz mu, aby zatrzymać się na "hammam". Znajdź piekarni na ulicy Arset Lamdelssi i dalej aż dojdziesz do żółtego budynku z niebieskimi doniczki i znak Funky Fes Hostel.