Darmowe WiFi

Frienz Backpackers Accommodation Auckland

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

7.8
1102 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Doskonała czystość

Opis nieruchomości

Świeżo, stylowo i czysto! Zakwaterowanie z plecakiem Frienz.com oferuje bezpłatny dostęp do Internetu na komputerze stacjonarnym oraz bezpłatne szafki w pokojach.

W rzeczywistości mamy wszystkie udogodnienia, których potrzebujesz, w bardzo centralnej lokalizacji, w samym sercu Auckland.

Mamy nocne zajęcia. W niedziele można obejrzeć nowe filmy i popcorn, w poniedziałek wieczór pokerowy. W środę serwowane są bezpłatne lody, a w piątki można skorzystać z bezpłatnego grilla (w zależności od pogody i tylko latem).

Tutaj, w Frienz, zaspokoimy wszelkie potrzeby Twojego turysty. Niezależnie od tego, czy planujesz spędzić spokojną noc, spotykając się z przyjaciółmi i innymi podróżnikami, czy też wybierasz się do miasta, aby spróbować życia nocnego w Auckland, nasze rozbudowane udogodnienia zapewnią Ci dostęp do wszystkiego, czego zapragniesz, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Udogodnienia w naszym nowoczesnym i modnym hostelu obejmują bezpłatną codzienną przechowalnię bagażu (nie na długo), telewizor z ponad 50 kanałami Sky, dziedziniec dla palących wewnątrz budynku oraz taras na dachu zlokalizowany na najwyższym piętrze, z pięknym widokiem na miasto Okland.

Uwaga: jeśli chcieliby Państwo skorzystać z późnego zameldowania, prosimy o podanie godziny przyjazdu. Jesteśmy otwarci od 9:00 do 23:00.

Frienz to międzynarodowy hostel dla podróżnych; Aby się zameldować, należy posiadać ważny paszport międzynarodowy i mieć ukończone 18 lat.

Zasady anulowania rezerwacji: Oferta bezzwrotna. W przypadku anulowania rezerwacji gość zostanie obciążony całkowitą ceną.

Nie wahaj się z nami skontaktować w przypadku jakichkolwiek pytań. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Lokalizacja

Najnowsze opinie

Znakomity
16.03.2024
A big thank you to the Frienz staff for allowing me to store my luggage for free and stay in the shared space after I checked out. It kept me from wandering the streets like a stray dog waiting for my evening flight. Whereas other backpacker hostels will evict you right after you check out. This is the reason why I choose this place every time I come to Auckland.
Kobieta, 18-24
Znakomity
16.03.2024
My favorite spot in Auckland city!
Mężczyzna, 18-24
7.7
16.03.2024
the beds are so cheap that every move wakes up the whole dorm and the mattress is as this as a stamp. but apart from that great hostel, location, and people! enjoyed my stay.
Kobieta, 25-30

• Lodówka
    • Suszarka
    • Odkryty taras
    • Oferty pracy
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Żelazko / deska do prasowania

• Wycieczki/biuro podróży
    • Ochrona 24 godzin na dobę
    • Pokojówka
    • Wymeldowanie o późnej porze
    • Recepcja (ograniczone godziny)
  • Jedzenie i napoje

• Automaty sprzedaży