X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Friends Hostel Bucharest

Mircea Vulcanescu 114 (former Stefan Furtuna St.), Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 78%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: ul. Mircea Vulcanescu (dawny Stefan Furtuna) nr. 114, Sektor 1, Bukareszt.

Od dworca kolejowego (Gara de Nord Station), 7 minut spacerem:
- Jak najszybciej opuścić pociąg, jechać w kierunku końca torów kolejowych, a gdzie kończą się tory kolejowe po prostu wracamy na tych samych kierunkach wzdłuż centralnego korytarza. Będzie przybywać w przedniej części głównego wyjścia / wejścia Gara de Nord: skręcić w prawo pod wysokimi kolumnami i iść dalej, wzdłuż ulicy witing. Na koniec, trzeba skręcić w lewo na Plevnei św, a następnie znowu w lewo na Mircea Vulcanescu (dawny Stefan Furtuna St). Schronisko jest pierwszy dom po lewej stronie. Cały spacer będzie 7 minut, a to nie ma sensu, aby wziąć taksówkę lub jakiegokolwiek transportu publicznego.

Od Otopeni (Henry Coanda) lotniska:
1. Autobusem - istnieje Express Bus 780 (2 wycieczki bilet = 7RON), to opuszcza co 15 minut w dni i co 30 minut w trakcie weekendów, od około 05:00 aż do 23:00 należy pozostawić buss na stacji Gara de Nord (to jest główny dworzec kolejowy w Bukareszcie). Stamtąd trzeba iść do schroniska, jak opisano powyżej w sekcji Pociągiem.

2. Taksówką - Upewnij się, że taksówkarz jest za pomocą miernika i że cena jest 1,39 lei / km (powinno być napisane na drzwiach taksówki). Istnieje małe biuro na lotnisku, gdzie można zamówić taksówkę do regularnych cenach. W tym przypadku będą one korzystać z metra i całkowity koszt do naszego hostelu powinien być około 30RON (RON & lei to samo).

Inne warianty:
Blisko schroniska, są stacje z różnych transport publiczny:
- autobusy 123, 133 wysiąść na stacji lub Plevnei Mircea Vulcanescu
- wózek-autobusy: 62, 71, 85, 93, 96 wysiąść na stacji Mircea Vulcanescu lub Plevnei (w zależności od kierunku, w którym od).
- Stacja metra: Eroilor lub Gara de Nord (patrz mapa na kierunkach do hostelu).

Miłej podróży i do zobaczenia wkrótce!