X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Friends Hostel Bucharest

Mircea Vulcanescu 114 (former Stefan Furtuna St.), Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres: ul. Mircea Vulcanescu (dawny Stefan Furtuna) nr. 114, Sector 1, Bukareszt.

Od dworca kolejowego (Gara de Nord Station), 5-10 minut spaceru:
- Jak najszybciej opuścić pociąg, głowy do końca torów kolejowych i gdzie tory kolejowe skończyć po prostu wracamy na tych samych kierunkach wzdłuż centralnego korytarza. Będzie przybywać przed głównego wyjścia / wejście od Gara de Nord: skręcić w prawo pod wysokimi kolumnami i iść do przodu, wzdłuż witing Street. Na koniec, trzeba skręcić w lewo na Plevnei św, a następnie w lewo na Mircea Vulcanescu (dawny Stefan Furtuna St). Hostel to pierwszy dom po lewej stronie. Cały spacer będzie 5-10 minut, a to nie ma sensu, aby wziąć taksówkę lub żadnego transportu publicznego.

Z Otopeni (Henry Coanda) Airport:
1. Autobusem - jest autobus ekspresowy 780 (2 bilet wycieczki = 7RON), to kursuje co 15 minut w dni tygodni i co 30 minut, w weekendy, od około 05:00 do 23:00 Powinieneś opuścić Buss w Gara de Nord Station (to jest główny dworzec kolejowy w Bukareszcie). Stamtąd trzeba iść do schroniska, jak opisano powyżej w sekcji "Pociągiem".

2. Taksówką - Upewnij się, że taksówkarz jest za pomocą miernika, a ceny są w granicach normy (między 1,39 a 1,6 lei / km - powinno być napisane na drzwiach taksówki). Istnieje małe biuro na lotnisku, gdzie można zamówić taksówkę do normalnych cen. W tym przypadku będą one korzystać z miernika i całkowity koszt do naszego hostelu powinien być ok.. 30-40RON.
Taxi 2000 Firma: 0040219494 z 1.39RON/km.

Inne warianty:
W pobliżu hostelu znajdują się stacje różnych pojazdach komunikacji miejskiej:
- Autobusy 123, 133 - wysiąść na stacji Mircea Vulcanescu lub Plevnei
- Wózek-autobusy: 62, 71, 85, 93, 96 - należy wysiąść na stacji Mircea Vulcanescu lub Plevnei (w zależności od kierunku, w którym od).
- Stacje metra: Eroilor lub Gara de Nord (zobacz mapę dojazdu do hostelu).

Miłej podróży i do zobaczenia wkrótce!