X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Friendly Gecko Guesthouse

Africana / White Sands, P.O. Box 35936, Dar es Salaam, Tanzania

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Adres:
Africana / White Sands,
PO Box 35936,
Dar es Salaam

Nasz pensjonat położony jest na obrzeżach miasta, w dół z Dar es Salaam w powiecie Africana. Jest bardzo blisko do znanego Białym obszarze Sands gdzie łodzie dla turystów wyruszeniem do Mbudya Island. Istnieje kilka powodów, dla których wolimy być poza centrum: Chcemy mieć miejsce, wiele "zielonych" wokół siebie i nie ma hałasu lub smog. Ponadto jesteśmy bardzo blisko naszego domu dziecka.

Aby uzyskać więcej informacji zajrzyj na naszą www.friendlygecko.com stronę internetową lub wysłać do nas wiadomość.

Z lotniska trwa zatw. 30min samochodem do naszego pensjonatu (w zależności od natężenia ruchu). Zalecamy wszyscy goście wziąć taksówkę, Bajaj (niski koszt transportu) lub dostać zabierani przez jednego z naszych pracowników bezpośrednio na lotnisku.

Kierunek samochodem: Śledź starej drogi Bagamoyo kierunku White Sands. W pierwszej rundzie, o co podpisać "White Sands" skręcić w lewo. Następnie skręcić w prawo w drugą wyboistej drodze (jest tam znak z "Viva Villa 'na nim).

Jeśli masz jakieś problemy po prostu zadzwonić do kierownika (+255 686 93 87 24) i może ona wyjaśnić kierunek do taksówkarza. Możemy także ciebie na terminalu lotniska lub autobusu tej samej taryfy jak za taksówkę (z lotniska TZS 40000 lub 25 USD).

Aby uzyskać więcej informacji zajrzyj na www.friendlygecko.com.