X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Friend Street Hostel & Café

234 Friend Street, Boston, USA

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 71%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Weź pomarańczowy lub zielony linii metra stacji North przychodzących (poprawne wyjście będzie z tyłu pociągu). Spójrz na znak Valenti Way. Po wyjściu z Dworca Północnego w T będziesz na Canal Street. Idź prosto na Drodze Valenti i skręć w prawo na ulicy znajomego. Nasz adres to: 234 Przyjaciel Ulica.

Z Dworca Północnego (Commuter Rail & Amtrak):
Weź prosto z Dworca Północnego i prawo na Causeway Street. Będziesz chodzić jeden blok, a następnie a następnie skręcić w lewo na ulicy znajomego. Nasz adres to: 234 Przyjaciel Ulica.

Z lotniska:
Weź niebieską linię przychodzącą do State Street i zmienić na pomarańczowej linii do Dworca Północnego (poprawne wyjście będzie z tyłu pociągu). Spójrz na znak Valenti Way. Po wyjściu z Dworca Północnego będzie na Canal Street. Idź prosto na Drodze Valenti i skręć w prawo na ulicy znajomego. Nasz adres to: 234 Przyjaciel Ulica.

Od Dworca Południowego:
Weź czerwoną linię przychodzącą do Downtown Crossing, zmienić na pomarańczowej linii do Dworca Północnego (poprawne wyjście będzie z tyłu pociągu). Spójrz na znak Valenti Way. Po wyjściu z Dworca Północnego będzie na Canal Street. Idź prosto na Drodze Valenti i skręć w prawo na ulicy znajomego. Nasz adres to: 234 Przyjaciel Ulica.