X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Fresh* Sheets Hostel Dubrovnik Old Town

Svetog Simuna 15, Old Town, Dubrovnik, Chorwacja

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google DOJAZD DO KART FRESH HOSTEL * Dubrovnik starego miasta, Chorwacja:

Dubrownik jest pagórkowaty miasto. Są schody wszędzie. Zabytkowe Stare Miasto jest całkowicie dostępny dla pieszych, a nie publiczne pojazdach. To jest część jego uroku, ale może również pochodzić jako szok. Bądź przygotowany.

Aby ułatwić sobie życie, należy wydrukować te krok po kroku kierunkach. Nazwy ulic na Starym Mieście nie są bardzo przydatne, a wiele osób nie zna nazw mniejszych ulicach. Ponadto może się okazać, że łatwiej podróżować z plecakiem zamiast przeciągając walizkę na brukowanych uliczek, dziedzińców żwiru, w górę iw dół wszystkich tych schodów.

CAR:

Jeśli przyjeżdżają samochód, miasto zakończyła niedawno ogromny garaż znajdujący się w 15 minut spacerem od starych bram miejskich. Jest to prawdopodobnie najlepsza opcja i bezpieczniejsze niż parkowanie na ulicy, gdzie policja miasta są znane biletów i samochodów holowniczych. Kiedy jechać do Dubrownika, nie można go przegapić. Jest bardzo, bardzo duży znak. Z garażu, weź jeden z bezpłatny transfer do głównych bram. Instrukcje znalezienia hostel z tam są wymienione poniżej.

PROM / BUS:

Łodzie osobowe i autobusy przyjeżdżają do portu Gruz w Dubrowniku. Stare Miasto jest od 10 do 20 minut jazdy od hotelu (w zależności od ruchu). Aby dostać się do Starego Miasta, można wziąć taksówkę (@ 50 Kuna) lub pojechać autobusem (15 kun). Jeśli kupisz bilet autobusowy z kiosku, jest to tańsze. Hop albo na 1a lub 1b "Brama Pile" autobusem. Gdy pojawi się na Starym Mieście, wejść przez bramy Pile (wejście główne).

Lotnisko:

Po przyjeździe, Twój najtańszą opcją jest wziąć autobus z lotniska (@ 35 Kuna), który odbiera pasażerów na zewnątrz hali przylotów i można wysiąść tuż obok bramy Pile (główne wejście do Starego Miasta).

Taksówki są również dostępne (@ 250 kun). Linia taxi jest obok autobusem. Jeśli nie taksówki są dostępne, można poprosić z punktu informacyjnego.

OLD TOWN:

Po wprowadzeniu "Brama Pile" (główne wejście do Starego Miasta w Dubrowniku), to jest około dziesięć minut spacerem do świeżych arkuszy *.

(1) Głowa w dół głównej ulicy "Placa" (Stradun) w kierunku Wieży Zegarowej. Jeden blok przed Wieży Zegarowej, skręcić w prawo (tuż po dużej kawiarni o nazwie "Cele" z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu). Jeśli zdasz pomnik Orlando naprzeciwko kościoła św Blaise'a, już zaszło za daleko. (@ 3-5 minut)

(2) Idź prosto. Jeśli przyjeżdżają rano, mijamy staruszki sprzedające owoce i warzywa w GUNDULIĆ Square. Ceny są droższe niż jeśli odwiedzić supermarket Konzum tuż obok nich, ale jeśli można ich uśmiech, być może warto. Podczas wieczoru, Plac GUNDULIĆ jest wypełniona stoły. Przejdź obok placu i się po dość beznadziejnych kroków prowadzących do klasztoru jezuitów. (@ 3 minuty)

(3) Kiedy już wspiął się na "Schody Hiszpańskie", odpocząć. Po prawej stronie jest klasztor jezuitów. Zakończony w 1725 roku, mieści się najstarszy dzwon w Dubrowniku (odlany w 1355 przez Vivencije i jego syna Viator). Obok kościoła jest barokowy budynek dawnego Kolegium Dubrownika. Złapany oddech? :) Teraz idź w lewo przez żwir dziedzińca, aż pojawi się drewniany znak, który brzmi "zimne napoje i najpiękniejszy widok". (@ 30s)

(4) Skręć w prawo na znak kierunku urwiska-Side Cafe Bar 'zimnych napojów "(Buza). Spowoduje to przejście wzdłuż ścieżki i kroki stopniowych, które następuje po zewnętrzną ścianę morze. Kiedy zobaczysz znak Następny 'zimne napoje ", jesteś prawie na świeżych arkuszy *. Możesz mieć ochotę wbić z powrotem na zimne piwo, ale zaoszczędzić pieniądze, "welcome" napój czeka na Ciebie! (@ 3 minuty)

(5) Dalej pieszo prosto obok dwóch małych uliczek. Świeże arkuszy * jest narożny budynek znajduje się po prawej stronie. Jest niebieski cztery-piętrowy budynek z żółtym lampy wiszące z rogu (naprzeciwko z ogrodem). (@ 1 minuta)

(6) Zapraszamy do świeżych arkuszy *!

Czekamy na pobyt!

Bezpieczne podróże!

Jon i Sanja i Fresh Wynagrodzenie *
Fresh Karty Hostel * Dubrovnik Stare Miasto
Svetog Simuna 15
Dubrovnik 20000