Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Freedom Traveller

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 3-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

7.7
8084 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Doskonała czystość

Opis nieruchomości

Codziennie rano oferujemy Państwu bezpłatną kawę!

Oferujemy czyste, przestronne pokoje z łazienkami lub wspólne, w zależności od budżetu. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w bezpłatną pościel, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i klimatyzację. W pokojach obowiązuje zakaz palenia. Pokoje wieloosobowe wyposażone są w zamykane szafki, natomiast pokoje prywatne (dwu, trzy i czteroosobowe) wyposażone są w ręczniki i telewizor z płaskim ekranem.

Wszyscy nasi goście mogą oglądać telewizję kablową/satelitarną Sky w naszym wspólnym pomieszczeniu.

Nasze udogodnienia obejmują dużą, w pełni wyposażoną kuchnię, część wspólną, bezpłatny punkt internetowy, przydomowy ogród i kantor/bibliotekę.

Do dyspozycji Gości są także całodobowe gorące prysznice, bezpłatne mapy Rzymu i automat.

Nasz międzynarodowy, wielojęzyczny personel i ochrona są obecni codziennie, więc nie ma godziny policyjnej. Sprzątanie odbywa się codziennie od 10:00 do 15:00. (Zameldowanie o 15:00 i wymeldowanie o 10:00)

Założony w 1998 roku, nasz hostel jest jednym z najdłużej działających hosteli w Rzymie.

Znajdujemy się pięć minut spacerem od głównego dworca kolejowego Termini, w jednej z najczystszych i najbezpieczniejszych części okolicy. Hostel otoczony jest wszystkim, czego może potrzebować podróżny, takimi jak supermarkety, apteki i transport publiczny, mimo że większość atrakcji znajduje się w odległości krótkiego spaceru.

Oferujemy przestronne pokoje, które latem są klimatyzowane, a zimą ogrzewane.

Przed dokonaniem rezerwacji przeczytaj nasze uwagi poniżej. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Najnowsze opinie

6.0
Dobry
14.12.2022
Brudno. Lokalizacja super. Zbyt wygórowana cena do jakości. Pokój dwuosobowy mieści się w innym budynku. Jest to pokój 3x3 metry. Ze wspólnego korytarza wchodzi się do pokojów.
Mężczyzna, 25-30
13.08.2021
Bardzo przeciętny hostel, świetna lokalizacja i cena, miła obsługa. Ale to koniec plusów, nie jest to czyste ani nawet schludne miejsce. Spałam już w wielu hostelach ale czegoś takiego nie widziałam. Na jedną noc czy dwie dacie radę. Ale to chyba nie o to chodzi 😕
Kobieta, 18-24
Znakomity
10.06.2017
Perfect place to stay if you travel alone. Great location, Clean room and bathroom (cleaned every day), Friendly and helpful staff. And what is the most important, the great atmosphere! Free vine tasting (every evening) is a perfect oportunity to meet new friends. Wifi connection is a bit weak in the room, but in other areas of the hostel works quite good. I will definitely go back to this hostel!
Kobieta, 31-40

• Kuchenka
    • Telewizja kablowa
    • Odkryty taras
    • Lampka do czytania
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Suszarki do włosów
    • Żelazko / deska do prasowania