X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Four Courts Hostel

15/17 Merchants Quay, Christchurch (Adjacent to Temple Bar), Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Taxi: Postój taksówek na zewnątrz hali przylotów. Będzie kosztować około 25.

Autobus: Wskakuj na nr 747 autobus bezpośrednio na zewnątrz lotniska i poprosić o wypuszczać na handlowca Quay. To będzie kosztować € 6. On pewnie niech cię na Ushers Quay, który jest po prostu obok naszego hostelu. Po wysiąść z autobusu, skręcić w lewo i iść z powrotem do hostelu przeszłości światłach.

Jest też autobus 24 godziny na dobę, Aircoach Express Bus, która prowadzi do ulicy O'Connell za € 7.

Tańszy jest regularny autobus nr 41 lub # 16A, który spadnie ci na O'Connell Street. Ten autobus kosztuje € 2.20. Następnie można podjąć Luas (tramwaj) od ulicy Abbey prosto w dół do przystanku Four Courts. Krzyż nad rzeką i należy się z nami zobaczyć.
Alternatywnie, w odległości krótkiego spaceru wzdłuż rzeki od ulicy O'Connell będzie Ci do nas.

Spaceru od O'Connell Bridge:
Skręć w prawo, po przejściu przez most tak, że rzeka jest po prawej stronie. Spacer w dół wzdłuż rzeki, aż przeszły cztery mosty. Kiedy przechodzą 4th most będziemy na lewej stronie, w połowie drogi między nim a kolejnym mostem. Jest wielki znak, więc nie przegap tego.

Z dworca autobusowego: nr 90 będzie kosztować tylko 1,10 €, lub taksówką powinien kosztować około € 6. Można także wziąć Luas (tramwaj) (€ 1.50) i wysiąść na Four Courts stop.We są po drugiej stronie rzeki.

Od dworca kolejowego: nr 90 kursuje pomiędzy obu stacji Connolly Heuston i i przechodzi tuż za naszymi drzwiami! Tramwaj biegnie także między Heuston i Connolly, ale trzeba przejść przez rzekę od przystanku Four Courts.

Od portu promowego w Dublinie: Poza porcie można uzyskać nr 53 lub 53A autobus, który będzie zostawić cię w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Four Courts Hostel. Jeśli jedziesz kierujemy się do centrum miasta, która doprowadzi cię do południowym brzegu rzeki Liffey, przechodzą cztery mosty drogowe i jesteśmy na lewo!

Dobrym rozwiązaniem dla dużych grup jest zwrócić się do nas, aby umówić się na prywatnym minibusem do zbierania ciebie i spadku można w naszych drzwi. To kosztuje 8 € za osobę lub 15 € powrotny podróż.

Dojazd z hostelu na lotnisko:
Masz absurdalnie wczesny lot z Dublina?
Mamy transfer autobusem z lotniska, który opuszcza od naszego hostelu co godzinę od 03:30 - 06:30.
Podróż trwa 30 minut i kosztuje 7 € za osobę.
Cenny czas spania zapisane! Yaaahh.