X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Four Courts Hostel

15/17 Merchants Quay, Christchurch (Adjacent to Temple Bar), Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Taxi: Postój taksówek na zewnątrz hali przylotów. To będzie kosztować około 25.

Autobus: Hop na nr 747 autobus bezpośrednio na zewnątrz lotniska i poprosić o wypuszczać na Kupieckiego Quay. To będzie kosztować € 6. Pewnie niech cię na strażników Quay, który jest tuż obok naszego hostelu. Po wysiąść z autobusu, skręcić w lewo i iść z powrotem do schroniska ostatnich światłach.

Istnieje również usługi 24 godziny na dobę autobus, Aircoach ekspresowe Autobus, który prowadzi do ulicy O'Connell za 7 €.

Tańszy jest regularne autobusem nr 41 lub # 16A, który spadnie ci na O'Connell Street. Ten autobus kosztuje € 2,20. Następnie można podjąć Luas (tramwaj) z ulicy Abbey prosto do przystanku Four Courts. Przejść przez rzekę i powinieneś nas zobaczyć.
Alternatywnie, w odległości krótkiego spaceru wzdłuż rzeki od O'Connell ulicy Cię do nas.

Spaceru od O'Connell Bridge:
Skręć w prawo, po przejściu przez most tak, że rzeka jest po prawej stronie. Spacer w dół wzdłuż rzeki, dopóki nie przeszedł cztery mosty. Kiedy przechodzą 4th most będziemy na swojej lewej strony, w połowie drogi między nim a kolejnym mostem. Jest wielki znak, więc nie przegap.

Z dworca autobusowego: nr 90 będzie kosztować tylko 1,10 €, lub taksówką powinien kosztować około 6 €. Można także wziąć Luas (tramwaj) (€ 1,50) i wysiąść na The Four Courts stop.We są po drugiej stronie rzeki.

Z dworca kolejowego: nr 90 kursuje między obu stacji Connolly Heuston i i przechodzi tuż za drzwiami! Tramwaj biegnie także między Heuston i Connolly, ale trzeba przejść przez rzekę od przystanku Four Courts.

Z portu promowego w Dublinie: Poza portu można dostać nr 53 lub 53A Bus, które pozostawią w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Four Courts Hostel. Jeśli prowadzisz kierujemy się do centrum miasta, która doprowadzi cię do południowym brzegu rzeki Liffey, przechodzą cztery mosty drogowe i jesteśmy na lewo!

Dobrym rozwiązaniem dla dużych grup, aby zwrócić się do nas, aby zorganizować prywatne minibusy, aby zbierać i spadnie ci na progu naszego domu. To kosztuje 8 € za osobę lub € 15 powrotnej podróży.

Dojazd z hostelu na lotnisko:
Masz absurdalnie wcześnie lot z Dublina?
Mamy transfer busem z lotniska, który opuszcza od naszego hostelu co godzinę od 03:30 - 06:30.
Podróż trwa 30 minut i kosztuje 7 € za osobę.
Cenny czas snu zapisane! Yaaahh.