X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Four Courts Hostel

15/17 Merchants Quay, Christchurch (Adjacent to Temple Bar), Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Taxi: Postój taksówek na zewnątrz hali przylotów. Będzie kosztować około 25.

Autobus: Wskakuj na nr 747 autobus bezpośrednio na zewnątrz lotniska i poprosić o wypuszczać na handlowca Quay. To będzie kosztować € 6. On pewnie niech cię na Ushers Quay, który jest po prostu obok naszego hostelu. Po wysiąść z autobusu, skręcić w lewo i iść z powrotem do hostelu przeszłości światłach.

Jest też autobus 24 godziny na dobę, Aircoach Express Bus, która prowadzi do ulicy O'Connell za € 7.

Tańszy jest regularny autobus nr 41 lub # 16A, który spadnie ci na O'Connell Street. Ten autobus kosztuje € 2.20. Następnie można podjąć Luas (tramwaj) od ulicy Abbey prosto w dół do przystanku Four Courts. Krzyż nad rzeką i należy się z nami zobaczyć.
Alternatywnie, w odległości krótkiego spaceru wzdłuż rzeki od ulicy O'Connell będzie Ci do nas.

Spaceru od O'Connell Bridge:
Skręć w prawo, po przejściu przez most tak, że rzeka jest po prawej stronie. Spacer w dół wzdłuż rzeki, aż przeszły cztery mosty. Kiedy przechodzą 4th most będziemy na lewej stronie, w połowie drogi między nim a kolejnym mostem. Jest wielki znak, więc nie przegap tego.

Z dworca autobusowego: nr 90 będzie kosztować tylko 1,10 €, lub taksówką powinien kosztować około € 6. Można także wziąć Luas (tramwaj) (€ 1.50) i wysiąść na Four Courts stop.We są po drugiej stronie rzeki.

Od dworca kolejowego: nr 90 kursuje pomiędzy obu stacji Connolly Heuston i i przechodzi tuż za naszymi drzwiami! Tramwaj biegnie także między Heuston i Connolly, ale trzeba przejść przez rzekę od przystanku Four Courts.

Od portu promowego w Dublinie: Poza porcie można uzyskać nr 53 lub 53A autobus, który będzie zostawić cię w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Four Courts Hostel. Jeśli jedziesz kierujemy się do centrum miasta, która doprowadzi cię do południowym brzegu rzeki Liffey, przechodzą cztery mosty drogowe i jesteśmy na lewo!

Dobrym rozwiązaniem dla dużych grup jest zwrócić się do nas, aby umówić się na prywatnym minibusem do zbierania ciebie i spadku można w naszych drzwi. To kosztuje 8 € za osobę lub 15 € powrotny podróż.

Dojazd z hostelu na lotnisko:
Masz absurdalnie wczesny lot z Dublina?
Mamy transfer autobusem z lotniska, który opuszcza od naszego hostelu co godzinę od 03:30 - 06:30.
Podróż trwa 30 minut i kosztuje 7 € za osobę.
Cenny czas spania zapisane! Yaaahh.