X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Flying Pig Uptown

Vossiusstraat 46, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Schiphol prosto do schroniska Uptown
Autobus 197 biegnie prosto z lotniska Schiphol do Uptown. Z lotniska Schiphol, chodzić do przystanku "Plaza / NS" w Schiphol. Weź autobus 197 docelowy Amsterdam. Należy wysiąść na przystanku "Muzeum Narodowe" w Amsterdamie. Stamtąd jest 5 minut spacerem do hostelu Uptown. Przejazd autobusem jest około 5 € (można kupić bilet w autobusie) i trwa 30 minut. Autobusy odjeżdżają co 15 minut i po 1 w nocy co godzinę na autobus nocny N97.

Z głównego dworca kolejowego: tramwajem 2 lub 5 i wysiąść na przystanku "Muzeum Narodowe", jeden przystanek przeszłości słynnego baru Leidseplein. Spacer z powrotem 150 metrów w kierunku tramwaju pochodzi i skręcić w lewo w Vossiusstraat, jesteśmy pod numerem 46.

Z lotniska Schiphol do dworca Amsterdam: dojechać pociągiem bezpośrednio z lotniska do głównego dworca kolejowego w Amsterdamie. Kup bilet z automatu. Ta podróż pociągiem będzie kosztować około 4 € (bilet w jedną stronę) i trwa około 12 minut. Następnie pojechać tramwajem do Uptown, patrz powyżej.

Z Amsterdamu Duivendrecht (Eurolines): pociągiem do stacji Zuid iz Station Zuid tramwajem 5 w kierunku Dworca Centralnego. Należy wysiąść na przystanku "Van Baerlestraat". Spacer z powrotem do van Baerlestraat i skręcić w prawo. Podjąć 3rd ulicę w prawo, to jest Vossiusstraat, jesteśmy pod numerem 46!

Od Megabus Bus Stop Zuiderzeeweg: Tramwajem 26 w kierunku głównego dworca kolejowego i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.