X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Florentine Backpackers Hostel

10, Elifelet Street, Tel Aviv, Izrael

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Wskazówki i jak się:
Z lotniska Ben Gurion: (głównego dworca w Tel Awiwie autobusowego)
- Autobusem lub pociągiem - Weź autobus lub pociąg do Tel Awiw Centralny Dworzec Autobusowy (pociąg Ha-Hagana "Stacja-który jest bardzo blisko do dworca autobusowego).
Od dworca autobusowego jest 20 min pieszo do hostelu (Elifelet Street) można albo chodzić na Salame (Solomon / Shlomo - ma różne nazwy) ulica (zachód-w kierunku plaży), aż krzyż Elifelet ulicę i skręcić w prawo do Elifelet aż dojdziesz Elifelet 10. Albo wsiąść do autobusu numer 44 lub 46 z 4rth piętrze z głównego dworca autobusowego i poprosić kierowcę do spadku można wysiąść na najbliższej stacji, aby Elifelet ulicy. (Zapytać go o drogę ... zwykle są one ładne i jak pomóc). Również z Har Tzion alei (blisko dworca autobusowego) autobus nr 42 będzie podwieźć na rogu Salame (Solomon) ulicy i Elifelet ulicę. Potem wystarczy przejść się Eliefelet (północ), aż dojdziesz Elifelet 10.
Czasem po prostu czekają na autobus zajmuje dwa razy tyle czasu, ile po prostu chodzenie 
- Taxi --- od dworca autobusowego do Elifelet st. nie powinna kosztować więcej niż 20 szekli (5 USD, 3-4 euro)
Taxi-być untrusty z taksówkarzy .... zwykle skorzystać z turystów i dodatkowych opłat, więc po prostu wiedzieć, jak się targować, lub ustalić cenę z góry. Jazda z lotniska do dowolnego miejsca w centrum miasta Tel Aviv powinna kosztować około 130 szekli! (O 33 USD lub 25 Euro), może 10-20 szekel bardziej, jeśli jest w porze nocnej.
Jest to możliwe dla nas, aby mieć usługę odbioru na lotnisko na 140 szekli i 150 w nocy, należy zorganizować go z nami pierwszy.
Florentine Hostel
10 Elifelet St
Tel Aviv.
Florentine sąsiedztwa
*), Zawsze możesz zadzwonić do mnie bezpośrednio do mojej telefon jeśli się probelms się tutaj.