X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Flamingo Hotel Istanbul Apartments

Aksaray Mahallesi Namık Kemal Caddesi No.4, Fatih Istanbul Turkey, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Ataturk:
Istanbul Ataturk International Airport jest bezpośrednio dojechać metrem. Dostaniesz metro na lotnisku do Aksaray i po osiągnięciu stacji metra Aksaray, mijamy Plac Aksaray do kierunku morza do Namik Kemal Street.
Obok naszej posesji znajduje się dom towarowy o nazwie Ender. Nasza recepcja znajduje się w Flamingo Hotel Istanbul obok Ender Building. To jest w odległości 200m.

Samochodem:
Jeżeli przyjeżdżasz samochodem, nasz adres to Namik Kemal Caddesi No: 4 w Aksaray. Można dotrzeć do naszego hotelu od bulwaru Izmirze bulwarze Turgut Ozal. Jeśli przyjeżdżasz z Złoty Róg Reżyseria, można po prostu iść drogą do Turgut Ozal Boulevard i zrobić U-turn z Findikzade na bulwarze, po tym przełomie pójść z powrotem do Aksaray, Pobyt na prawo i kiedy zobaczysz Ender Dom towarowy, skręcić w prawo do ulicy Namik Kemal. Zobaczysz Flamingo Hotel Istanbul obok Ender budynku. Recepcji hotelu pomoże ci o swojej zameldowania.

Jak zdobyć Bus Terminal:
Można również uzyskać dostęp do naszej posesji z krajowego dworca autobusowego w Stambule Jeżeli przyjeżdżasz z innego miasta w Turcji autobusem, po prostu dostać się metrem na terminalu do Aksaray i postępuj zgodnie z instrukcjami z lotniska Ataturk.