X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Feetup Yellow Nest Hostel

Passatge Regente Mendieta 5, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego Estació del Nord:
Weź czerwoną linią metra (L1) kierowane w kierunku Hospital de Bellvitge, zmiany na Placa de Sants, i wziąć niebieską linię (L5) w kierunku Cornella Centrum. Wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.

Od dworca kolejowego Sants Estacio:
Metrem niebieską linię (L5) w kierunku Cornella Centrum i wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.

Z lotniska Girona:
Weź specjalny autobus do centrum miasta (podróż trwa 1h20 i kosztuje około 10). To pozostawia na Estacio del Nord, głównego dworca autobusowego. Weź czerwoną linią metra (L1) w kierunku Hospital de Bellvitge; zmienić na Plaza de Sants i wziąć niebieską linię (L5) w kierunku Cornella Centrum i wysiąść na stacji Badal i kierować jak poniżej.

Od El Prat, Barcelona Airport:
... Pociągiem (opcja) najszybciej:
Pociągiem do stacji Sants (20 minut). Gdy tam wziąć metro niebieskiej linii (L5) kierowane w kierunku Cornella i wysiąść na stacji Badal (to dwa przystanki) i postępować zgodnie ze wskazówkami, jak poniżej.
... Przez Aerobusem:
Weź Aerobusem, która prowadzi bezpośrednio do centrum Barcelony w Plaza Catalunya, lub można również zatrzymać się na Placa Espanya. Lepiej zatrzymać się na Placa Espanya, jak jest bliżej do schroniska. Stamtąd metrem czerwonej linii (L1) w kierunku Hospital de Bellvitge; zmienić na Plaza de Sants i wziąć niebieską linię (L5) w kierunku Cornella Centrum. Wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.
Uwaga: Kliknij, aby wyświetlić idąc w kierunku lotniska ma przystanek w Sants Estacio, dwa przystanki od hostelu.

Z Plaza Catalunya:
Weź czerwoną linią metra (L1) w kierunku Hospital de Bellvitge; zmienić na Plaza de Sants i wziąć niebieską linię (L5) kierowane są w kierunku Cornella Centrum. Wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.

Od Badal stacji:
To jest zaledwie czterech minut, jeśli postępuj zgodnie z instrukcjami.
Raz w stacji, idź w lewo poprzez wyjścia Carreras I Candi. Ma dwoje drzwi; uzyskać jeden na prawej stronie (Sortida Sants). Raz na ulicy, idź prosto do następnego rogu i skręcić w prawo na ul ARIZALA. Po 100m dotrzesz Avenida Madrid; przejechać przez drogę i iść pierwszy małą uliczkę w lewo. To Passatge del Regente Mendieta, gdzie można nas znaleźć na N 5. Oto hostel!