X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Feetup Yellow Nest Hostel Barcelona

Passatge Regente Mendieta 5, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca autobusowego Estacio del Nord:
Weź czerwoną linię metra (L1) idzie w kierunku Hospital de Bellvitge, zmiany na Placa de Sants, i wziąć niebieską linię (L5) w kierunku Cornella Centre. Wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.

Od dworca kolejowego Sants Estacio:
Weź niebieską linią metra (L5) w kierunku Cornella Centrum i wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.

Z lotniska Girona:
Weź specjalny autobus do centrum miasta (podróż trwa 1h20 i kosztuje około 10). To pozostawia nam w Estacio del Nord, głównego dworca autobusowego. Weź czerwoną linię metra (L1) w kierunku Hospital de Bellvitge, zmiana na Plaza de Sants i weź niebieską linię (L5) w kierunku Cornella Centrum i wysiąść na Badal stacji i postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak poniżej.

Z El Prat, Barcelona Airport:
... Pociągiem (najszybsza opcja):
Pociągiem z dworca Sants (20 minut). Gdy tam wziąć metro niebieską linię (L5) idzie w kierunku Cornella i wysiąść na stacji Badal (to dwa przystanki) i postępować zgodnie ze wskazówkami, jak poniżej.
... Przez Aerobusem:
Weź Aerobus, która prowadzi bezpośrednio do centrum Barcelony w Plaza Catalunya, lub można również zatrzymać się na Placa Espanya. Lepiej zatrzymać się na Placa Espanya, jak jest bliżej do schroniska. Stamtąd czerwonej linii metra (L1) w kierunku Hospital de Bellvitge, zmiana na Plaza de Sants i weź niebieską linię (L5) w kierunku Cornella Centre. Wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.
Uwaga: Aerobus idzie w kierunku lotniska ma przystanek w Sants Estacio, dwa przystanki od hostelu.

Od Plaza Catalunya:
Weź czerwoną linię metra (L1) w kierunku Hospital de Bellvitge, zmiana na Plaza de Sants i weź niebieską linię (L5) idzie w kierunku Cornella Centre. Wysiąść na stacji metra Badal i wskazówek, jak poniżej.

Od Badal stacji:
To zaledwie czterech minut, jeśli postępuj zgodnie z instrukcjami.
Raz w stacji, iść w lewo, za pośrednictwem wyjścia Carreras i Candi. Ma dwoje drzwi, dostać jeden na prawej (Sortida Sants). Raz na ulicy, idź prosto do następnego rogu i skręcić w prawo na ARIZALA Street. Po 100m dotrzesz Avenida Madrid; pokrzyżować drogę i chodzić pierwszą uliczkę w lewo. To Passatge del Regente Mendieta, gdzie można nas znaleźć w N 5. Oto hostel!